Metamfetamina - Efekty uboczne

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 5039 / 189 / 8

rolex74 pisze:
Wpierdalałem i.v. bardzo dużo amfetaminy.
Piszesz o amph, czy meth?
Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

@surveilled
Pisałem o amph. To był 1999rok. meth chyba jeszcze wtedy nie było w Polsce ale post umieściłem tu tylko ze względu na podobne przeżycie (skutki uboczne)

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
  • 10 / / 0

czy możliwym by było żeby przez meth mieć dość duży spadek hemoglobiny? bo mam na tyle duży, że może to doprowadzić do białaczki i zastanawiam się, czy to wina meth : /
  • 16 / / 0

tak może doprowadzić do spadku hemoglobiny jeśli wpadasz w ciągi i źle się odżywiasz polecam
Ascorer/Hemofer- tabletki z żelazem
kwas foliowy
witaminy z grupy B
wszystko dostępne bez recepty (chyba)
Hemoglobina powinna Ci skoczyć np z 9 na 11/12 po tyg zażywania podwójnych dawek (ja tak robię)
  • 3831 / 139 / 13

callipso - poczytaj co to jest białaczka bo pierdolisz głupoty i się zadręczasz niepotrzebnie. W skrócie: spadek RBC nie wywołuje białaczki.

@dodasan - hemoglobina na poziomie 9 to już poważna anemia. Braki w RBC przy ćpieniu różnych gówien to niekoniecznie braki w składnikach budulcowych; przyczyną może być niewydolność erytroblastów i choćbyś podawała tony żelaza, wit z g B i kwasu foliowego nie podniesiesz tego poziomu.
  • 16 / / 0

Przepraszam aż tak bardzo się nie znam. Raz miałam taki przypadek właśnie po ciągu i było tak jak na pisałam po tyg no może 8-9dniach wróciło na 11.4 albo 12.4 z 9.5.
Dodam że to było po wynik 9.5 był po miesiączce stąd zalecenia tych wit
Więc ja polecam tą metodę bo u mnie się sprawdziła na reszcie się nie znam.
  • 235 / 5 / 0

Macie po meth drgawki i uczucie że może nastąpić epilepsja?Ja tak mam na drugi lub trzeci dzień po zażyciu lub nawet parę godzin po pierwszej dawce.Mam tak od jakiś 2 lat podobnie z alkoholem ale głównie po meth.Kiedyś mogłem jeść tygodniami i wszystko było git.Teraz zawsze mam pod ręką klony bo inaczej nie mogę brać bo pewnie skończy się padaką.Pewnie chodzi o próg drgawkowy ale nie rozumiem tego że kiedyś nie było problemu a teraz jest.Może jakieś neurony mi się wypaliły albo coś.Miał ktoś podobnie?
  • 16 / / 0

Owszem mam drgawki i to nieziemskie ale dopiero mniej więcej po 8 godz od ostatniej waporyzacji. Nie wiem czy jestem odpowiednia osoba do wypowiadania się w tym temacie bo moja przygoda z pico zaczęła się dopiero w październiku ubiegłego roku. Krótko streszczając:

"Od razu od waporyzacji zaczęłam i od razu od ciągu 3 dniowego. I rzeczywiście do grudnia nie czułam takich objawów dodam ze od tamtej pory najdłuższa moje przerwa była 2,5 tyg (świąteczna) a tak miedzy jednym rush-em (przeważnie 2-3 dni) a drugim przerwa była również 2-3 dni. Najdłuższy rush 6 dni. Dawki na jedno wapro 30-40 mg.(na początku 100mg na 24h było ok, teraz 200-250mg)." (Przed Meth miałam przerwę około 10-cio miesięczną od podobnych ciągów ale i.v. fety oczywiście w innych proporcjach bo niestety nie znalazłam dostępu do czystej [w miarę] możliwości fetki)

Do tej pory myślałam ze to przez tak krótkie odstępy między ciągami i dosyć duża utrata wagi jak na tak krótki okres czasu 7-9kg (na szczęście mam z czego zrzucać). Do tego mam predyspozycje do zachorowania na reumatyzm (miewam ASO około 600). Dodatkowo jest zima wiec myślałam ze to drżenie może też być spowodowane chłodem. :old:

Ogólnie nie przywiązywałam do tego uwagi większej ale po poście Kolibra:
Koliber pisze:
Macie po meth drgawki i uczucie że może nastąpić epilepsja?Ja tak mam na drugi lub trzeci dzień po zażyciu lub nawet parę godzin po pierwszej dawce.Mam tak od jakiś 2 lat podobnie z alkoholem ale głównie po meth.Kiedyś mogłem jeść tygodniami i wszystko było git.Teraz zawsze mam pod ręką klony bo inaczej nie mogę brać bo pewnie skończy się padaką.Pewnie chodzi o próg drgawkowy ale nie rozumiem tego że kiedyś nie było problemu a teraz jest.Może jakieś neurony mi się wypaliły albo coś.Miał ktoś podobnie?
zaczynam się niepokoić więc proszę o opinie innych osób czy mają podobne objawy i czy jest to już powód do zainteresowania się swoim stanem zdrowia i przejścia się do lekarza po zestaw badań?? :listen:

Dodam tylko że w ciągach jak i w przerwach łykam wszystkie witaminki podstawowe przy użytku stymulantów. :finger:
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 2 / 0

Koliber pisze:
ja mam problemy z płatem czołowym - na EEG wyszła za wysoka wartość fal alfa w przedniej części mózgu. często po kontakcie z meth jakby mnie tam uciska.
depakina tudzież klon rozwiązują problem.
(info - dopamina ma szlaki obiegowe z przodu mózgu więc to stricte związane z meth)
drgawki też mam. wystarczy 50mg meth i trzęsą mi się ręce. (ale mi już w liceum trzęsły się ręce i to na trzeźwo i po pijaku więc byłem powodem śmiechu dla kolegów :} )i
wyjebane wgl na te łapy.
za to mój płat czołowy mnie martwi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  • 583 / 2 / 0

mam to samo, wyszly lekkie ponoc nieistotne zmiany w placie czolowym. od cpania ogolnie wszystkiego zapewne.czasami mi uciska ale na ssri teraz jestem ktora obniza prog drgawkowy i lataja mi konczyny wiec to pewnie spowodowane jest wlasnie obnizonym progiem bo na Tramalu tez mi swedzial mozg w czole %-D.
ogolnie po zjezdzie MDMA tez tak maja ze musza w sciane ponapjerdalac bo swierzbi im czolo albo poprostu to zatoki, sam niewiem ale tak tez mam.po benzo tez mi ustaje bo dziala przeciwdrgawkowo no i jakby nie patrzec troche dopaminy na nich tez przybywa wiec tez mozliwe, zrob poprostu przerwe i wszystko bedzie git jak u mnie.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata