4-HO-MET; Metocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 136 / / 0

Tez macie kurewski bodyload po tym? Mam hometa z NL ( bialutki ) wszystko z nim OK ale jak biore p.o ( tylko tak go brałem ) to za kazdym razem po 10-15min biegem do kibla i takie rzyganie, że masakra...po niczym...poprostu kilka fal rzygów, czy jadlem cos wszesniej czy nie...
  • 1611 / 144 / 1

X lat temu od x mialem hometa. Pamietam bl w postaci zimna, slabosci. Nigdy jednal nje rzygalem. Szybko przechodzil, moze pol h. A powtorka po paru dniach w tej samej dawce byla ze 3x slabsza. Warto zrobic przerwe co najmniej tygodnia.

Wycieto nazwe v- stteetart

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Australijscy celnicy znaleźli kokainę w koparce

Podejrzenia celników wzbudziła koparka przysłana do Australii z RPA. Z tego kraju raczej rzadko sprowadzany jest sprzęt budowlany.
  • 1484 / 143 / 0

Mam trochę zdegradowany,
bl jest przejebany.. co tu gadać.

Ale mijają 1.5/2godz i jest beka, że się mozna zesrac ze smiechu
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Hej nie wiem czy w dobrym temacie pisze , 5 lat temu brałem hometa pomógł mi okropnie to super antydepresant :) chciałem zapytac gdzie mozna go kupic bezpiecznie z dostawa do PL nawet te 30 mg by mi starczyło....
  • 2774 / 213 / 0

Hej, 4HO-MET jest już nielegalny z dostępnych rzeczy została podobna tryptamina 4HO-MiPT i z tego co wiem to musisz nabić 3 posty na forum i będziesz miał dostęp do działu w którym ktoś Ci napiszę gdzie kupisz.
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Miałem Ho-Mipta ostatnio ale to nie to samo jednak chociaz może brałem moze za mało dla mnie to homet jest nr 1 tak jak ktos juz napisal Homipt działa bardziej mentalnie a homet pokazuje piękno wszyskiego czego mi teraz brakuje , było by super gdyby ktoś coś :( z Darknetu bym sie bał bo nie wiem co by przyszło i tak samo jest ryzyko. Jakby ktoś coś wiedział na temat hometa w PL gdzie co i jak jesli moge tak napisac to PRIV .
  • 139 / 21 / 0

Ja po homecie wazo nigdy nie miałem, no może trochę zimno na początku.

Ten środek mnie rozdziewiczył psychodelicznie, a potem został ze mną na długo. Po żadnej innej substancji nie czułem się tak "pięknie".

Nie w sensie że czuję się dobrze, tylko cały świat jest cudowny, przed oczyma masa psychodeli, powiedziałbym że najbardziej siadające na wizuale substancja, a jednocześnie niesamowicie trzeźwa.

Nigdy nie doświadczyłem takich wizualnych cudów jak po homecie.

Jednak jak zamknąć oczy to można spotkać mentalnie Boga.
Cu.. do.. wne! Aż się łezka w oku kręci.
  • 17 / 1 / 0

W 20014, kiedy mahomet był legalny, przypadkiem przyjąłem 200mg tejże substancji. Po prostu mała pomyłka. Do końca życia będę te 4 godziny pamiętał. Wniosek z tego także taki, ze ld50 hometa musi być ogromne. Ważne jest także to, ze bylo to wtedy legalne, czyli z legalnego labolatorium, czyli czystość produktu >99%
  • 38 / 4 / 0

homet dopalany mi dał mi bardzo fajne kolorowe wizualne, nieprzyjemnego bodyloadu nie doswiadczylem. Na peaku nie mogłem opanować śmiechu, brechtałem się z każdej głupoty sam do siebie %-D
  • 2971 / 81 / 0

09 sierpnia 2018mikeszko pisze:
W 20014, kiedy mahomet był legalny, przypadkiem przyjąłem 200mg tejże substancji. Po prostu mała pomyłka. Do końca życia będę te 4 godziny pamiętał. Wniosek z tego także taki, ze ld50 hometa musi być ogromne. Ważne jest także to, ze bylo to wtedy legalne, czyli z legalnego labolatorium, czyli czystość produktu >99%
Legalność substancji w Chinach chyba ;)

Ja nie miewam bodyloadu po homecie, nawet przy dawkach 25mg i.m.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata