Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
Zablokowany
Posty: 6871 • Strona 1 z 688
  • 191 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: pan wojtas »
Jakiś czas temu jadłem ~22mg 4-ho-met. Dawka była dla mnie akurat, momentami może trochę za duża.
4-aco-dmt nie jadłem, więc nie porównam. Jeśli jadłeś grzyby, to 4-ho-met było dla mnie trochę bardziej szamańsko-dzikie + "pierwotne instynkty" w porównaniu do grzybów :-). Mistyczne niekoniecznie, ale też nie nastawiałem się na takie przeżycia.
Czas standard - z 5 godzin...
Uwaga! Użytkownik pan wojtas nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 179 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: MrMeth »
Ja mam za soba probe z 30mg 4-HO-MET. Dzialanie jakos kolo 8-9h w calosci. Trip jest przyjemny i zaskakujacy. Przepiekne CEV'y.

4-AcO-DMT probowalem w ilosci 25mg. Trwalo nieco krocej niz 4-HO-MET, bardzo szybko sie zaladowalo, bylo kolorowo i wesolo. Tak dziecinnie i beztrokso. Dzialanie jak dla mnie typowo grzybowe.

Twoich obaw niestety nie rozwieje jezeli chodzi o serce i o uklad krwionosny, a dokladniej problemy z nimi. Nie wystapily u mnie te objawy, rowniez smiem watpic coby 4-AcO-DMT powodowalo takowe.
  • 8 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Triper »
jadłem grzyby ale wole kosmiczno-medytacyjne-klarowne tripy typu LSH i LSD no.....DMT.20mg wystarczy na porządna w takim razie podróż 4-hO-MeT ?
,,W życiu piękne są tylko chwile''......ale tylko po heroinie
Dżem
  • 915 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: feydewey »
newbe swego czasu napisał świetny i bardzo bogaty TR z podróży po 4-ho-met. to co napisał sugeruje ,że ten psychedelik dorównuje mocą psylocybinie czy lsd - jednak to bardziej taka podróż do "wnętrza" -ogromnie mnie kusi ta substancja i nastawiam się na niesłychane bogactwo przeżyć - czy się nie zawiode?
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 34 / / 0
Nieprzeczytany post autor: JOLAKOLA »
Wizualnie i euforycznie 4-ho-met przewyższa LSD i psylocybinę. Psychodeliczność i mistycyzm bardziej niż od substancji zależą od osobowości, doświadczeń, stanu umysłu i nastawienia użytkownika, a także od miejsca, warunków i przebiegu tripu. Jedni doświadczają bardzo głębokich i wywracających spojrzenie na świat do góry nogami podróży w głąb siebie po niskich dawkach grzybów, inni zachowują w miarę czysty umysł po DPT.
Uwaga! Użytkownik JOLAKOLA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5302 / 100 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Psychodeliczność i mistycyzm bardziej niż od substancji zależą od osobowości, doświadczeń, stanu umysłu i nastawienia użytkownika, a także od miejsca, warunków i przebiegu tripu.
Zgadzam się ale nie do końca gdyż natura to natura. Najbardziej mistyczne podróże przeżywałem po salvii i po grzybach. 4-ho-mipt jest wykurwiste w działaniu, ale stawiam tę substancję w tabeli pod wyżej wymienionymi. Tak, wiem, -met jest silniejsze niż -mipt, ale póki co testowałem mipta i piszę tylko mój mały osąd...
newbe swego czasu napisał świetny i bardzo bogaty TR z podróży po 4-ho-met. to co napisał sugeruje ,że ten psychedelik dorównuje mocą psylocybinie czy lsd - jednak to bardziej taka podróż do "wnętrza" -ogromnie mnie kusi ta substancja i nastawiam się na niesłychane bogactwo przeżyć - czy się nie zawiode?
Jestem przekonany, że jego trip nie byłby tak bajeczny bez harmaliny. Sam kiedyś przetestuję na własnej skórze miks mao+tryptamina, może wtedy zmienie zdanie.

@feydewey & triper
Czy mozecie liczyć na bogactwo przeżyć? Jak jolakola napisał... s&s, doświadczenie, koniecznie ciemność :) Na pierwszy raz nie ładujcie żadnej ruty stepowej, zapoznajcie się z samą tryptaminą i ostrożnie dobierzcie dawkę...
20mg< do naprawdę ostra jazda.
4-AcO-DMT probowalem w ilosci 25mg. Trwalo nieco krocej niz 4-HO-MET, bardzo szybko sie zaladowalo, bylo kolorowo i wesolo. Tak dziecinnie i beztrokso. Dzialanie jak dla mnie typowo grzybowe.
Jaką metoda spożywałeś? Rozrobione z jakimś płynem, czy na język? Na jęzor jest chyba najlepiej bo się długo nie czeka i szybko się rozkręca :) Ach ten smak ;]
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 179 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: MrMeth »
100mg do 100ml spirytusu 95%. Potem strzykawa, 20ml do kielona i pijemy spiryt.
  • 657 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mayday »
A mam pytanie związane z 4-aco-DMT chce to sobie kupić bo raz znajomy mnie poczęstował i fajnie było ale niemam wagi i musiałbym rozrobic w wodzie albo alku a właśnie gdzieś przeczytałem że w kontakcie z wodą i alkocholem ta substancja ulega degradacji, ciemnieje i po jakimś czasie przestaje działać. Zauważył ktoś z was coś podobnego? Nie napisali jak długo trwa i w jakim stopni degraduje ale przeżyłoby to miesiąc w wodzie albo alku?
  • 2497 / 43 / 0
jak bardzo dłuższego?
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Wg moich doswiadczen to glownie chodzi tu o 4-ho-mipt f, 4-aco-dmt f jest duzo bardziej trwale w wodzie a juz w ogole jesli chodzi o 4-ho-met f. Oczywiscie na dluzsza mete nie polecam przechowywania plynu. Jesli juz to spiritus. Zalecam ogolnie inwestycje w wage z dokladnoscia 0,001mg
Zablokowany
Posty: 6871 • Strona 1 z 688
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.