4-HO-MET i 4-AcO-DMT

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 6871 Strona 686 z 688
Rejestracja: 2007
  • 5302 / 69 / 0

Po benzosach jest jeszcze jakaś szansa, że tryptaminy poczeszą, choć to w głównej mierze zależy i od dawki benzo, jego rodzaju a i od dawki tryptaminy. Ryzyko wystąpienia tripa po przykładowej olanzapinie jest bardzo znikome. Raczej nie marnotrawiłbym działania tryptaminek kurując się neuroleptykami. Zawsze można próbować z wysoką dawką, które 'przebije' się przez tarczę antyrakietową. Można by cudaczyć z podaniem im/iv. Intuicja podpowiada, że jeśli efekty graficzne wystąpią to raczej przy słabej akceleracji ze strony karty graficznej w mózgu. Jak kto ma ciśnienie to niech kombinuje i koniecznie zda relanium yyyyy relacje.

Trzymałem 4-H w lodówce przez kilka obrotów dłuższej wskazówki czasomierza elektronicznego (około sześciu takowych obrotów) i nie wyglądało żeby prorok stracił na mocy. Najlepiej trza trzymać w ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci, bez dostępu powietrza i światła. Cholera wie, może światło ze lodówki zaszkodziło %-D ?

kfs

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 1457 / 17 / 0

Lepiej w lodówce niż w temperaturze pokojowej, a najlepiej w zamrażalniku (byleby było szczelnie zapakowane).
A to, że 35mg "nie poklepało jak trzeba" to już pewnie wina wielu innych czynników (zakładając, że już wcześniej nie była zdegradowana). Psychodeliki są kapryśne i trzeba do tego przywyknąć i następnym razem zmienić s&s.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Podczas pandemii Portugalczycy więcej spali, ale rzadziej sięgali po... narkotyki

W okresie epidemii koronawirusa mieszkańcy Lizbony spali dłużej niż przed nasileniem się przypadków Covid-19, a także rzadziej sięgali po narkotyki - wynika z opracowanego w kwietniu i maju, podczas obowiązywania przymusowej izolacji, studium zachowań mieszkańców Lizbony.
Rejestracja: 2012
  • 5 / / 0

Zauważyliście pewną długotrwałą zmianę w charakterze po przyjmowaniu 4-aco ? Chodzi mi o to że zastrzyk genialności i głębokie przemyślenia życiowe przyczyniają się do pogardy nad ludzkim gatunkiem, zaobserwowane nie tylko na sobie samym.

Kolejne pytanie bardziej praktyczne, można łączyć MXE z 4-aco i marihuaną ?
Rejestracja: 2010
  • 336 / 35 / 0

@Masti92: Wzrost pomysłowości, ogarnianie w świadomości większej całości - jak najbardziej. Ale czemu pogarda do ludzi? Możesz rozwinąć myśl?
Rejestracja: 2011
  • 596 / / 0

Miałem już dwa razy przygodę z 4-ho-met, za pierwszy razem 10mg i.v i za drugim po 6 miesięcznej przerwie tak samo, w pon lub wtorek pierwszy raz zapodaje 4-aco-dmt oralnie (35mg rozpuszczone w wodzie i wypite) no ewentualnie się nad 40mg zastanawiam ale taka dawka na pierwszy strzał może mnie przerosnąć xD
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

@Tilan: Mój pierwszy raz z 4-aco to było 40mg (biały sort). Absolutnie wykonalne. :cheesy:
Rejestracja: 2012
  • 114 / 8 / 0

Jadłem wczoraj 4-aco-dmt w dawce 25mg (lekko żółtawy sort) i muszę powiedzieć, że psychodela wręcz mnie przygniotła %-D Trip był dużo trudniejszy i mroczniejszy niż ten po takiej samej dawce 4-ho-met, ale mimo to bardzo mi się podoabał.
Rejestracja: 2012
  • 5 / / 0

Mariano w moim przypadku zwiększenie świadomości doprowadziło do negatywnych wniosków na temat pozostałych ludzi, odczuwałem wręcz odrazę do każdego zwyczajnego osobnika mojego gatunku. Zaobserwowane najpierw na sobie, później u innych. Gdy pierwszy raz opowiadałem o tym użyłem porównania do Magneto postaci z komiksów X-men.
Rejestracja: 2011
  • 676 / 1 / 0

Też mnie ogarnia na trypkach czasami pogarda do siebie i ludzkości. Natura tak bardzo kontrastuje wtedy z tym, co my robimy z planetą, że gdy ogarniam takie tematy na bani to też jestem obrzydzony jak bardzo zjebaliśmy.
Rejestracja: 2007
  • 5302 / 69 / 0

Tilan@ skoro przeżyłeś żeś byłeś 10 mg iv, to 30 p.o. powinno być klawo. 40 to już nieco za dużo może być, acz jeszcze ujdzie jeśli masz wprawę w psychodelikach. Może celuj jednak w 30kę?
Posty: 6871 Strona 686 z 688
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość