4-HO-MET i 4-AcO-DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 5304 / 60 / 0

Pisałem kiedyś lecz pozwolę sobie powtórzyć. Po wciągnięciu ~30 mg pierwsze efekty narastające dość szybko pojawiły sie po siedmiu minutach - liczone z zegarkiem koło telewizora. Wejście może nie tle gwałtowne co szybko rozkręcające się. Peak po 15 minutach
  • 8 / 1 / 0

Można sobie 4-AcO-DMT rozpuścić w coli i wypić?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Narkotykowe grupy stawiają na milionowe zyski

Hurtowe ilości, prekursory z Chin i wykorzystywane jako przykrywki legalne firmy – narkotykowe gangi działają ponad podziałami.
  • 84 / / 0

Można, tylko rozpuść przed wypiciem bo szybko degraduje w wodzie.
  • 336 / 1 / 0

Czy to normalne, aby po homecie mieć OEVy, a przy zamkniętych oczach brak CEVów? %-D
  • 473 / / 0

A co w tym nadzwyczajnego? Niejednokrotnie po różnych psychodelikach miałem OEVy, a po zamknięciu oczu nic ciekawego, dopiero gdy przeniosłem się do łóżka i ogarnęła mnie cisza pojawiały się CEVy, tak może być i w Twoim przypadku. Mnie się wydaję, że to w jakimś stopniu otoczenie determinuje powstawanie CEVów. Nie mówię tu oczywiście o o jakichś srogich dawkach sajko gdzie nie ma zbytnio różnicy między zamkniętymi oczami a otwartymi. ;-)
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2013 przez novumdragum, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 114 / / 0

Ja potrafię mieć srogie OEV nie mając wcale CEV, więc to raczej nic nietypowego.
  • 38 / / 0

Kiedy ja zalewałem się CEV'ami po 30 mg kumpel nie miał ich wcale. Myślę, że to kwestia bardzo indywidualna, ponieważ kumpel jest alkoholikiem. I jak najbardziej zależy od miejsca i przebiegu całego tripu, bo defacto po 40 mg nie miałem zadnych CEV'ów..
  • 806 / 21 / 0

zażywał ktoś będąc na neuroleptykach? zostawmy teorie, mi chodzi o doświadczenie

analogicznie do sytuacji: kolega mówił mi, że po benzo to nie ma co walić metkata, a swego czasu miałem taką noc, że spożyłem 4 alpry jedynki naprzemiennie z kotami iv i nie odczułem żadnego osłabienia kocich wjazdów, choć "w teorii" działanie metkata powinno być odczuwane słabiej

kfs

Użytkownik nieaktywny
  • 1457 / 14 / 0

No generalnie neuroleptyki wyłączają działanie wszystkich substancji, które działają agonistycznie na receptory serotoninowe, ale w praktyce czasami zdarzają się wyjątki, jak ze wszystkim.
Osobiście nie mam doświadczenia z neuroleptykami + tryptaminami, ale osoby które miały i zdawały mi "raporty" potwierdzały, że nic nie działało (zarówno psychodeliki jak i empatogeny), a jeżeli już to bardzo słabo.
Dużo też zależy od samego neuroleptyka, tego jak długo się go przyjmuje i w jakich dawkach.
  • 433 / 41 / 0

czy przetrzymywanie 4acodmt w lodówce przez kilka dni nie było zbyt drastyczne dla substancji ? Mówi się że trzeba trzymać w ciemnym i chłodnym miejscu, ale czy ta lodówka nie przymroziła tego za mocno ? bo brałem 1 raz 35 mg a za przeproszeniem nie urwało dupy ,a zalecali mi 20.
Przyjęte oralnie.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata