4-HO-MET i 4-AcO-DMT

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 6871 Strona 684 z 688
Rejestracja: 2011
  • 45 / 4 / 0

Seth, na igły nie jestem gotowy i nie mam pojęcia jak to robić, żeby krzywdy sobie nie zrobić. U mnie tylko p.o., p.r. i sniff.
Rejestracja: 2010
  • 71 / 5 / 0

4-aco-dmt w postaci wolnej zasady mozna oralnie przyjac?

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Nie żyje autorka "Pamiętnika narkomanki" Barbara Rosiek. Miała 60 lat

Na oficjalnym profilu facebookowym Barbary Rosiek pojawiła się informacja o jej śmierci. Tę informację potwierdził w rozmowie z Onetem menadżer Barbary Rosiek Andrzej Bryśkiewicz.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 1 / / 0

Z 4-HO-METem najważniejsze wg. mnie są Set&Settings.
Warto podnieść poziom serotoniny biegając przez półgodzinki przez 3 dni przed wrzuceniem. Do tego zdrowo się odżywiać, dać sobie na wstrzymanie ze wszelkimi używkami (ew. papierosy, jak jesteście jak ja nałogowymi palaczami).
30ml w spirytusie oralnie (czystość 99,9%) zachowane bardzo dobrze, w zamrażalce, roztwór klarowny, nie ściemniał.
Set&Settings: Perfekcyjne (ranek, piękna, słoneczna pogoda - ważne dla kolorów i ogólnego nastawienia), dobry humor i mojego współtripera (oralnie 30ml 5-Meo-mipt chyba).
Uderzenie po ok. 30 minutach, niezły peak - ciekawie zniekształcone dźwięki, lekko atakujące barwy w ładnie wymalowanym grafitti tunelu. Poszliśmy na tripa do lasu na 6 godzin. Intensywna zieleń, przekolorowe motyle i cudowna beztroska. To jest w 4-ho-met najlepsze - stajesz się na chwile sobą jakbyś miał 6 lat (wiec nie wiem jak można walić 4-ho-meta igłą... sorry Seth, ale to profanacja).

2gi raz:
W sumie 4-ho-met sprawdza się też w klubie (33mg oralnie sproszkowana sól, współtriper też)
Set&Settins: Północ - ruszamy ekipą 8 osób do klubu (takim partybusem, z nami jakieś 40 dość już wstawionych pozytywnie ludzi.
To mój pierwszy raz kiedy jestem na psychodeliku w klubie. Nie sądziłem, że można się tak świetnie bawić! I to bez kropli alkoholu. Ładowanie 30 minut. Peak - ogromna wesołość, popłakałem się ze współtriperem ze śmiechu. Potem w klubie lekko dopaliliśmy odmianą AK47.
6 godzin cudownej zabawy (dodatkowo 6 redbulli i 2 paczki fajek - straszny głód nikotynowy), mnóstwo poznanych ludzi, zagadywałem każdego i każdym się świetnie gadało.
Kolorów brak, bo to ciemno w nocy i klubie (półotwartym, bo to taki na plaży), ale ciekawe dźwięki i ciągła lekka przyjemna faza... dużo klarownych myśli (przydatne do konwersacji), lekka pożądliwość i wzniesione libido. Nie stwierdzono zaburzeń zdolności lokomotorycznych i świadomości otoczenia. Może poza peakiem (skręcasz się 15 minut ze śmiechu). Źrenice a'la pięciozłotówy.
Polecam ogólnie.
Rejestracja: 2009
  • 1668 / 346 / 0

4-aco-dmt w postaci wolnej zasady mozna oralnie przyjac?
Tak, można.
Rejestracja: 2010
  • 330 / 33 / 0

vikarion pisze:
Mam takie pytanie, jaki jest u was średni czas po jakim się załaduje aco lub homet, bo ja w obu przypadkach na pierwsze efekty czekałem ponad godzine.
W poprzednim tygodniu przed sniffem właściwej porcji aco, wtarłem jakąś śmieszną resztkę w dziąsła, pierwsze efekty pojawiły się już po ok. 5 minutach (kiedy zabierałem się dopiero do sniffa). Wtedy stwierdziłem, że rzecz jest naprawdę mocna, skoro tak szybko i po tak małej ilości daje znać o sobie.
Rejestracja: 2010
  • 32 / / 0

vikarion pisze:
Mam takie pytanie, jaki jest u was średni czas po jakim się załaduje aco lub homet, bo ja w obu przypadkach na pierwsze efekty czekałem ponad godzine.
Przy podaniu p.r. pierwsze objawy po ok 10-20 min., p.o. po ok 30min.

dsn

Rejestracja: 2009
  • 1392 / 5 / 0

Oralnie łapie nawet po 15 min, mnie na przykład niejednokrotnie.
Rejestracja: 2010
  • 3037 / 109 / 0

dsn pisze:
Oralnie łapie nawet po 15 min, mnie na przykład niejednokrotnie.
Oj tak, już się na tym przejechaliśmy ze znajomymi.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Ja się na tym przejechałem przy pierwszym p.r. Szwagier (kompletnie nie w temacie) jeszcze siedział u mnie, niby miał się zbierać, ale coś nie wychodzi, a mi się już porządnie wkręca. :) Szczęście, że to było 4-aco, po kwasie ciężej byłoby zachować fason. :cheesy:
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Pytanie, jak zapodam sobie do podzielonego (eg pojemności kapsułek) cukru pudru roztwór 4-HO-METa i alkoholu, poczekam aż wyparuje i znów cukier włożę do kapsułek... długo wytrzymają? czy dużo stracę materiału w ten sposób?

[a tak konkretnie jak jest z roztworami 4-HO-MET.... tracą moc szybko?)
Posty: 6871 Strona 684 z 688
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1197 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości