Meskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2362 / 10 / 0

Przejrzystość i niesamowita trzeźwość umysłu. Zauważalny bl, ale bez większych powodów do zaniepokojenia. Niesamowita "organiczność", zwierzęcość. Raczej sedatywna niż stymulująca. Wizualnie średnio, ale nie to jest najważniejsze. Najlepsza fenyloetyloamina, deklasuje chyba wszystkie jakich próbowałem
  • 3129 / 10 / 0

Jak dla mnie jest to jedyna "głęboka" fenetylamina, do czasu spróbowania mesc myślałem, ze w ogóle takich nie ma.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

15-latek zatrzymany za posiadanie 13 gramów marihuany

Nastolatek został już przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.
  • 1586 / 2 / 0

Ja na początku też myślałam, że fenetylaminy są bardziej puste od tryptamin, ale w ostatnim czasie meskalina, 2C-P i 2C-B dały mi najgłębsze tripy w życiu ;)
  • 1877 / 15 / 0

Hehe ja po meskalinie zostałem nawrócony że jednak natura to natura a syntetyk to syntetyk i że te klasyki jednak mają dużo więcej do zaoferowania %-D A niby fenetylamina ? No nie , każdy znajomy mój co próbował meskaliny nastawiał się na stircte typowo fenetylaminowe dzałanie i kazdy został zdziwiony . Romantyczka spróbuj 25I-NBOMe jest ona najbardziej mentanlą substancją zaraz po meskalinie %-D
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 8 / 0

Próbował ktoś dawek rzędu 1g HCL? Doustnie rzecz jasna...

Bardzo ciekawi mnie czy będzie duża różnica między taką ilością, a tripem na 700mg.
Ld50 meskalina przy doustnym podaniu ma ogromne, więc ciekaw jestem czy dawka 1000-1200mics :-D nie będzie jak to bywa przy fenetylaminach tripem jak przy 700mg + kilka h jazdy czy może jakiś dodatkowy level, że tak powiem....?

?
  • 3129 / 10 / 0

Qlim, mój znajomy próbował. Będzie kosmos i może być już trochę ciężko fizycznie. Ale psychicznie będzie spory awans względem tych 700mg.
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0

Zna ktoś przypadek zgonu wywołanego bezpośrednio działaniem meskaliny?
  • 1586 / 2 / 0

Nie mam stu procentowej pewności, ale to bardzo mało prawdopodobne.
  • 275 / 7 / 0

Ile syntetyka powinno się przyjąć na średniomocny trip?
  • 413 / 1 / 0

400-500 mg jest spoko.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata