Meskalina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 2362 / 10 / 0

To, że ktoś polecał określone dawkowanie to dla osoby mającej wątpliwości co do rzeczywistej zawartości produktu nie może być żadnym wyznacznikiem. Łatwo dodać różnych wypełniaczy i jakiś związek o dawkowaniu 20-30mg nagle staje się "meskaliną", której trzeba zjeść 200-500mg.
Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 8 / 0

No w sumie racja... Bo pierwsza myśl jaka mi wpadła do głowy, że mogła 'dziwnym' trafem dostać np TMA-2;p

Ale Chaotka chwile temu dowiedziała się, że to na 1000% jest meskalina.

Włoska policja rozbiła międzynarodowy gang narkotykowy. Jego szef mieszkał w Polsce

Do aresztowań doszło w różnych częściach Włoch i poza granicami tego kraju. Według policji szef komórki gangu miał swoją siedzibę w Polsce, z której to dowodził przemytem z Azji do Włoch.
  • 1613 / 15 / 0

Dziubaski - potrzeba szybkie info:
czy meskalina HCL 300mg i.v. se można podać?
  • 3129 / 10 / 0

Tak. O ile to syntetyczna, a nie ekstrahowana.
  • 1613 / 15 / 0

Sam-wiesz-skąd - puder biały, ale nie tak biały że po gałach wali. Piszą HCL 99% (ale hermolki nieopisane zawsze!) - to laborka hę?
  • 3129 / 10 / 0

No mnie ostatnio udało się ogarnąć syntetyczną, jeśli masz to samo źródło, to tak :)
  • 149 / 6 / 0

@chusajn: jak bys porownal syntetyk z natura (jesli testowales obydwie ofkors)? Czy to prawda, ze syntetik jest bardziej czysta, klarowna podczas dzialania?
  • 3129 / 10 / 0

Nie testowalem, ale testowala osoba, z którą jadłem syntetyka. Mówi, że w porownaniu do kaktusa load zerowy, zajebista stymulacja (przy kaktusie ociężałość), dużo większa klarowność. Skutecznie mnie zniechęcił do kaktusów, skoro jest dojście do syntetycznej.
  • 149 / 6 / 0

Kiedys mialem opcje nabycia syntetycznej ale jakos przepadlo w zapomnienie. Co do tej dzierganej z kaktusow, przed podaniem zamierzam ja wyekstrahowac - na youtube jest dostepny fajny filmik, step by tep, jak dojsc do czystej postaci. Mysle, ze instalujac ja w takiej formie, omine mnie bodyload.
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 23 / 0

Ekstrakcja kwas-zasada, czy plukanie samymi rozpuszczalnikami?
Przy syntetycznej tez wystepuje lekki bodyload, zwlaszcza podczas wejscia mozna miec niepokojace sygnaly z okolic brzucha, ale pozniej wszystko gladko powinno sie wchlonac, dyskomfort dematerializuje sie na poczatku peaku i nie doskwieraja pozniej zadne sensacje. Przy dawce 500mg moga pojawic sie lekkie problemy pewnoscia chodu, zaobserwowano rowniez problemy z precyzyjnym i pewnym chwytaniem przedmiotow. Psychicznie bardzo duza klarownosc myslenia, brak powykrecanych kwasowych mysli, w zasadzie raczej brak wewnetrznego dialogu, co normalnie zwyklo sugerowac mi zbyt duza dawke, jednak zadnych problemow z konwersacja i rzeczowym mysleniem, co w moim przypadku staje sie trudne zanim osiagne stan wewnetrznej ciszy. Pytalem sie samego siebie jak sie czuje i odpowiedz brzmiala "w porzadku", wyrazne, aksamitne, ale nie wszechogarniajace efekty wizualne. Niestety okolicznosci nie pozwolily zbadac odbioru muzyki, stymulacji nie stwierdzilem(to glowna roznica, jaka zauwazylem w porownaniu do TMA-2, ale doza roznica dawki nie pozwala mi przeprowadzic satysfakcjonujaco wikliwego porownania). Mozliwe, ze za absencje mistycznych i introspekcyjnych doswiadczen odpowiadaly okolicznosci, moje nadmierne oczekiwania co do roli samej substancji w wypelnianiu trescia tripa, jakies nierozwiazane konflikty wewnetrzne, albo moze mam przepalone niektore obwody miedzy uszami, w kazdym badz razie bylem lekko rozczarowany(ale to nie dla tego, ze substancja jest poslednia, lecz moje oczekiwania byly zbyt nieadekwatne, sam jestem sobie winien, zachowalem sie jak uczniak ;p ), przy nastepnej okazji planuje test 700mg i 500mg + LSD, bo cos czuje, ze substancje moga sie wzajemnie bardzo ciekawie uzupelniac.
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata