Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
  • 1660 / 187 / 0
Dobry sort 3-MeOMC jest prawie nie do odróżnienia od 3-MMC w samych efektach, ale i tak idzie się poznać, że nie jest to 3-MMC, bo ekwiwalentem 200mg 3-MMC jest około 350mg 3-MeOMC + samo wejście jak i puls dochodzący do 150 uderzeń na minutę stawia tę substancję kilka poziomów niżej. Na plus jest za to czas działania - coś około 2h peaku przy podaniu oralnym i znacznie mniejszy zjazd w głowie. Ciało natomiast jest o wiele bardziej wymęczone.

Ciężko mi coś więcej sobie przypomnieć, bo testowałem ten związek zanim jeszcze na rynku wybiły się 3-CMC i 4-CMC.
  • 355 / 4 / 0
Właśnie się dziwię że niema tego żaden vendor w ofercie. Kiedyś próbowałem beżowego sortu i był ok. Pewnie kryształ z dobrej syntezy byłby jeszcze lepszy. Wiesz może Arturo jak ma się wyzwalanie dopa. i sero.
  • 1660 / 187 / 0
Pojęcia nie mam, za mało danych żeby teoretyzować, a jeszcze mniej żeby coś pewnego nakreślic.

Subiektywnie to to samo co 3-MMC z 2x większymi dawkami i znacznie bardziej obciążające organizm.
  • 1761 / 97 / 0
Da sie.
Jesli to mial pewien sklep jako synonim 3mmc to bez problemu dalo sie odroznic.
Uwaga! Użytkownik randomuser118 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1660 / 187 / 0
Nie mówię, że sie nie da. Po prostu pozytywne efekty są bardzo podobne, ale efekty uboczne są znacznie bardziej nasilone, tak samo dawkowanie jest większe o blisko dwa razy i stąd pewnie nasilenie tych niechcianych efektów.
  • 1959 / 223 / 0
mar74 pisze:
Właśnie się dziwię że niema tego żaden vendor w ofercie. Kiedyś próbowałem beżowego sortu i był ok. Pewnie kryształ z dobrej syntezy byłby jeszcze lepszy. Wiesz może Arturo jak ma się wyzwalanie dopa. i sero.
Ma.


O jakich konkretnie efektach ubocznych tutaj mówimy?
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 72 / 4 / 0
SRTN pisze:
necrokarol pisze:
dziwne ja miałem sorcik od pojedynczego
5g poszło w nockę
ale działało bardzo podobnie do 3mmc tylko dawki były zdecydowanie większe
generalnie tu większość jest przećpana chyba :D
Ty nie jesteś przećpany wcale, 5g w jedną nockę, nie no co Ty, wcale przećpany nie jesteś :nuts:Ludzie, dajcie info jak tam to coś klepie, czy jest dalej takie nieobliczalne, że raz kopnie, a raz nie. Bo za pierwszym razem identycznie jak trójka mnie klepło, a za drugim wcale. Gdyby klepało normalnie, to byłby to najlepszy zamiennik trójeczki.
nie nie jestem bo temat robiony w 4 (słownie: "cztery") osoby ja moja ówczesna dziewczyna, kumpel i jego współlokator
nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem ale "poszło 5g w jedną noc "-gdzie tu widzisz info że ja sam to przerobiłem ??
od roku nie miałem z tym odczynnikiem styczności
  • 42 / 2 / 0
Ciekawi mnie czemu nikt tego nie ma... Może przez to, że większość ćpaków chce to w nochala napierniczać i jakby to było mało to jeszcze małe dawki. Koledzy pisali już nie raz w tym temacie, że najlepiej dojapnie i to w konkret dawkach. Ja co prawda nie próbowałem tego w żaden z powyższych sposobów, zdecydowanie wolę iv. Z tego co pamiętam, miałem toto parę razy, tak przy okazji, a to tylko ze względu na zajebisty wjazd, podobny do NEB'a, dobrej fety, czy 4,4-dmar. Takie w huj przyduszenie na płucach, aż na kaszel zbiera i to przy dawce 50mg. Bardzo brakuje mi tego typu wjazdu. Co jakiś czas pozwalam sobie na ten od Majeczki z igiełkami czy od Helenki bez, choć ostatnio najczęściej ratuje się kotem (jakoś mi źródła poznikały). Jednak bardzo bym był rad z tego braku oddechu na starcie. Mam jeszcze jeden problem, bo jestem tylko na 80% przekonany, że prawidłowo zapamiętałem nazwę, bo Św. Pamięci Gienio to tych ketonów miał w husteczkę zawsze, więc mogło mi się pomylić. Dlatego moja proźba: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Proszę o info, najlepiej na priv.
Weźmy tego garść, zobaczymy co się stanie
Punks
nienot
Dead
  • 1852 / 163 / 0
Jeżeli to jest legal, to Vendorzy mogliby nad tym pomyśleć ;)
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.