Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 11 z 14
  • 1923 / 93 / 127
^ co??? To dziala tylko na serotonine, kiedy ja PO wrzucilem 250mg lekko obraz wariowal jak przy za duzej ilosci 3mmc, tylko zamiast stymulacji odrazu mega przyjebanie i sennosc. amfa tak nie dziala.
wolna molekula
#mops
  • 268 / 8 / 0
No to pewnie my też mieliśmy 2 różne substancje :lol: Mnie to w działaniu najbardziej przypomina słabą amfe. Żadnej senności nie doświadczyłem. Był za to delikatny speed i przyjemna taka trzeźwa euforia. O to mi chodziło że w tym przypomina amfetaminę że umysł pozostaje jasny, trzeźwy jak przy amfie, speed oczywiście o wiele mniejszy.
scalono - Fuko. PS nie cytuj posta bezpośrednio nad własnym
Dodam jeszcze że ja zawsze to wciągałem sniffem, nie wiem jak działa przyjmowane oralnie.
  • 1923 / 93 / 127
Mialem od vendora, ktory raczej nie popelnia bledow w swojej pracy, wiec mam pewnosc, ze mialem to co kupilem. Ale fakt podalem 250mg per oral, wiec pewnie dlatego sama serotonina. Ale IMO ta substancja to kupa... A przy jej dawkowaniu jakbys tyle 3meoPCP zjadl to bys mial srogą lipe, bo 3meoPCP to dawkowanie oscyluje w granicach 20mg chyba, a izoszitu 200mg.
wolna molekula
#mops
  • 149 / 7 / 0
Właśnie chodzi o to że ta substancja działa wyraźnie nawet w niewielkich dawkach rzędu 30-40mg, z dysocjantami mam doświadczenie małe pare razy DXM, a to co dostałem nie ma w sobie nic z serotoniny bo empatogeny to ja znam na pamięć.
  • 4396 / 670 / 0
Ja bralem to gowno w malych dawkach, bo sampla 250mg rozlozylem na trzy sniffy . Jak dla mnie totalne gowno, serotoniny to ja w tym nie uswiadczylem za duzo, cos tam czuc ale nawet bym tego nie nazwal nacpaniem, ucpaniem czy jak kto woli, zero pozytywow . Nie polecam ,nikomu tej substancji.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 396 / 34 / 0
Z ketonów to najbardziej lubiłem. Aktualnie co na legalnie dostępne o podobnym działaniu??? Ten spokój i chillout wjebany w fotel martwo patrząc w ekran monitora.
  • 1358 / 45 / 0
Czekajcie, zdelegalizowali to ustrojstwo? Pewnie ktoś zaraz wyjebie tego posta, ale nie chce mi się po raz setny wertować listy delegalizacyjnej. Jeśli nie, to mógłby być w miarę znośny keton w opozycji do klefedronowego ścierwa.
SESH
  • 1959 / 223 / 0
Chyba nie ma. Ja byłem zachwycony tą substancją, ale za drugim razem nie chciała mnie kopnąć i było mi niedobrze, a ten sam worek.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1358 / 45 / 0
Rozumiem, że podanie oralne jak przystało na serotoninową substancję? I tylko ten jeden raz prawilnie zadziałał?

W sumie zapowiada się całkiem niezle, metedron był konkretną petardą. Szkoda, że to rzeczy tak bliskie PMMA.
SESH
  • 1959 / 223 / 0
Trzaskałem w klamę, mam trochę pierdolca na tym punkcie. Opisałem wszystko szczegółowo parę stron wcześniej. Jeśli delegalizacja ominęła tę substancję, to raczej jest to najlepsza opcja. Sam bym sobie ją zamówił, kurwa... %-D
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 11 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.