MEAI / MeO-AI

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 5037 / 189 / 8

Strasznie mało popularne to MeO-AI, za granicą nikt o tym nie słyszał, ino jeden wątek na Bluelighcie. Samo pewnie jest do dupy, ale ciekawi mnie, jak się sprawdza w miksach.
  • 1970 / 38 / 0

A czysto teoretycznie jak będą się różnić dawki 5-MeO-AI w porównaniu do 2-AI?
Mam troszkę na stestowanie obu tych substancji, więc napiszę coś więcej :cool: .

aminoindany mają skrót AI, nie AL.xd - surveilled

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Lekomania zatacza coraz szersze kręgi

Lokalny portal olsztyn.com.pl przyjrzał się problemowi lekomanii. Coraz więcej osób, w tym młodzież, a nawet dzieci, jest uzależnionych od leków przeciwbólowych, uspokajających lub OTC. Ostatnio popularny stał się fentanyl.
  • 75 / 6 / 0

Substancja pojawiła się u jednego z vendorów pod nazwą MEAI (2,3-dihydro-5-methoxy-1H-Inden-2-amine, monohydrochloride CAS: 81593-54-6). Jak rozumiem jest to czysto dopaminowy upierdalacz i nie ma co liczyć na działanie serotoninergiczne pokroju MDMA? (jedno i drugie ma dość podobne wzory strukturalne)
  • 838 / 68 / 0

Pojawiło się u u jednego jegomościa pod niezbyt zachęcającą nazwą "Error". Opinii nadal brak.
Ktoś coś :-D ?
  • 46 / 1 / 0

Tutaj badanie dotyczące tejże substancji: https://doi.org/10.1016/j.taap.2018.02.009

Generalnie ten Pan (https://en.m.wikipedia.org/wiki/David_Nutt) uważa, że substancja ta jest nie-toksyczną alternatywą dla alkoholu
  • 1549 / 36 / 0

Kosmos zwiastuje nadejście tej substancji.
Ktoś coś?
  • 291 / 14 / 0

Ja użytkowuję od ubiegłego roku MEAI od legalnego vendora pewnego i powiem tylko tyle że jest to czysto serotoninowa substancja, bardzo subtelna w działaniu jak i jej poprzednik. Dopaminy nie czułem w niej nic a nic. Ważne by podejść do niej z całkowicie zregenerowanymi zapasami serotoniny. Dwie godziny peaku, a potem powolne opadanie ok 3-4 godziny. Dawki ustalać samodzielnie. Ja jem 350mg na raz i jest potężnie. Ale serotoninę ruszam dosłownie 3-5 razy w roku i nie ketonami.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata