3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 741 Strona 74 z 75
Rejestracja: 2010
  • 3149 / 248 / 0


Po 3 meo - PCP. No to uczucie sily jest spoko. Z drugiej strony niebezpieczne aczkolwiek nigdy agresji nie powodowalo 3 - meo PCP a mialem starcia pierwszego stopnia z rodzicielami . Nie mialem ochoty ich zabic, spalic czy cokolwiek. Czulem wreczzlosc, wkurwienie z ich strony, a jednoczesnie nie rozumialem logicznie co zrobilem źle.
Widocznie, emocje umiemy odczytywac na drodze ewolucji..... nie jest to rzecz ktorej sie uczymy.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Ja po tym to jestem akurat baardzo spokojny, nie umiem się ba nikogo zdenerwować, jednocześnie mając god mode. Ogólnie bardzo mi ta substancja podpasowała, na pewno jeszcze do niej wrócę.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Żona doniosła mundurowym, że jej mąż posiada marihuanę

W czwartek (27 grudnia) wieczorem policjanci z komisariatu w Terespolu zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny...
Rejestracja: 2017
  • 43 / 9 / 0


17 grudnia 2017ledzeppelin2 pisze:
mialem starcia pierwszego stopnia z rodzicielami . Nie mialem ochoty ich zabic, spalic czy cokolwiek. Czulem wreczzlosc, wkurwienie z ich strony, a jednoczesnie nie rozumialem logicznie co zrobilem źle.
Hmmmmm, a może to, że widzą swojego syna jak ciągle ćpa/jest naćpany jest złe? Ale to tylko tak na marginesie...
Rejestracja: 2010
  • 3149 / 248 / 0


No na pewno, Teraz wg. ich myślenia nie ćpam w ogóle, a jestem naćpany codziennie. Tak na marginesie. Sztuka kamuflażu opanowana do perfekcji.
[mention]kapitanket[/mention] zamawiasz z zagranicznego źródełka, czy zrobiłeś zapas ??
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Ostatnio dostałem dużo mocniejszy sort 3-meo niż ostatnio. Około 1,5-2 razy mocniejszy. Działał tak samo, tylko dużo mocniej. Najpierw sniffnąłem około 20mg i mnie rozjebało. Miałem duże problemy z chodzeniem, gubiłem się we własnym domu, do tego wizuale typowe dla 3-meo. Potem położyłem się do łóżka i zamknąłem oczy. Latałem swoim łóżkiem we wszechświecie i umarłem mentalnie i narodziłem się na nowo czując się zresetowany. Potem w nocy przyjąłem około 30mg sniffem. Efekty dużo mocniejsze, tylko, że udało mi się jeszcze osiągnąć hole'a, w którym znowu umarłem i narodziłem się na nowo spędzając w nim wieki. Faza trwała nieskończoność i trwała jeszcze rano do wieczora, a wziąłem poprzedniego dnia około 23. Pierwsza dawka poszła około 12 poprzedniego dnia. Miałem głębokie rozkminy o moim życiu, standard. Sort mocno zatykał nos, zdarzyło się smarkanie krwią. Ale ogólnie na plus. Poprzedni sort dawał hole'a dopiero w dawce około 50mg.

-----------------------------------

Ta substancja jest nieprzewidywalna. Waliłem to przez 2 dni z kilkoma godzinami przerwy a na 3 jeszcze czułem. W nocy 2 dnia zajebałem 60-70mg momentalnie weszła mi dysocjacja chwilę byłem w dziurze i urwał mi się film, potem sie ocknąłem 4 godziny później wszystko mi sie zwiększało i zmniejszało ledwo na oczy widziałem. Rano zobaczyłem, że wylałem wodę na szafkę, w ogóle jak mi to w nocy weszło to rzucałem butelki na ziemię. Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 2


Mogę sobie z tego zrobić liquid do e-fajka? Jeśli tak, to ile glikolu propylenowego na ile mg użyć, żeby w jednym solidnym buchu móc przyjąć tak z 5mg?
Rejestracja: 2019
  • 9 / / 0


Chciałam to spróbować,ale koledzy,to palili,a to wtedy chyba nie kopie.Po co sobie zjebać sylwestra.
Rejestracja: 2005
  • 3011 / 197 / 0


Otóż to się chyba nadaje do wapo, mesmerize chyba wapował.
Rejestracja: 2016
  • 600 / 59 / 0


Po warowania działa zupełnie inaczej, nie wiem dlaczego. Jak byś dostał obuchem w łep. Bardziej wtedy przypomina pce, niż PCP. Prubowalem kilka razy i zawsze było tak samo, a snif czy oral 10/10!
Rejestracja: 2009
  • 1026 / 36 / 0


14 stycznia 2018kapitanket pisze:
(...)
Trzymało mnie następnego dnia jeszcze zajebałem następnego dnia pentedron na ogarnięcie. Postanowiłem już nie brać niczego twardego.

Scalono. taurinnn
Jezus Maria, nie rób tak! Nie łącz żadnego dysocjantu z tak chamskim stymulantem jak pentedron, bo Ci kiedys dysocjant tak podbije stymulant, że Ci serce pierdolnie.
Posty: 741 Strona 74 z 75
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości