3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 688 / 105 / 0

^Up
W jakim sensie rozczarowująca?

Re: 3-MeO-PCP

• 1421 / 63 / 0

A w takim, że to nie miało w sobie magii, brak hola, i wogole działanie takie nijakie, brak jakiegoś wkrętu z muzykę. No oczekiwania miałem duże względem tego, może dlatego mi się nie spodobało, bo zbyt wiele oczekiwałem. Ciekawi mnie jakie jest 3-MeO-PCE, podobno bardziej euforyczne.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Handlował w internecie marihuaną, której część zjadły... sarny

Interes prosperował znakomicie do momentu, gdy trzy przesyłki zamiast do adresatów trafiły do biura przesyłek niedoręczonych w Koluszkach.
  • 688 / 105 / 0

No cóż, lubi kaprysić i co trip potrafi inaczej zadziałać. Moje pierwsze loty nijakie zdecydowanie nie były, ale do przyjemnych też nie należały i de facto zahaczały o bad tripy. Trudno stwierdzić co na tym zaważyło. Może nieodpowiednie ROA, może niesprzyjające okoliczności (w tym okresie badałem na sobie m.in. różne b-k, często intensywnie), ale z kolejnymi było już dużo lepiej - odkryłem, że najlepiej działa na mnie przy podaniu rektalnym, w dawkach maks. do 20 mg (przeważnie 10-15 mg), ograniczyłem się też mocno z ketonami i rozpocząłem codzienną suplementację m.in. kurkuminą. Ta ostatnia, jak wiadomo, zwiększa pulę neuroprzekaźników m.in. serotoniny, więc mogła też podbić euforyczność tripów.

3-MeO-PCE: z opisów faktycznie wychodzi że ciekawa rzecz. Szkoda tylko że też nielegal w Polszy.
  • 1357 / 44 / 0

No ciekawa ciekawa, 3-MeO-PCE to taka lekko szalona, ale przyjemna w obyciu siostra chorego psychicznie dziwaka jakim jest 3-MeO-PCP. %-D Moje ogólne odczucie co do PCE jest takie, że to dopakowany narkotyk z przyszłości, hybryda dysocjacji stymulacji psychodelii i euforii w bardzo dobrych proporcjach i ciężkiej do opisania magicznej otoczce. Chemik w wywiadzie dla VICE powiedział, że:
3-MeO-PCE seemed to have the full capacity to be the next LSD
Nierealne i przesadzone, ale rozumiem tok rozumowania.

Link do wywiadu: https://www.vice.com/amp/en_us/article/ ... -704-v18n2
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 2 / 0

A czy jak po 3-MeO-PCP miałem uczucie, że dam radę i mogę wszystko to jest to sigma czy nie? Bo przypomniało mi się, że miałem coś takiego. Miałem też coś podobnego dzień po 300-450mg MXP, że wkręciłem sobie, że jestem uzależniony od narkotyków i muszę zmienić swoję życie i iść na terapię, co też zrobiłem, ale później oprzytomniałem i się z tego wycofałem. Towarzyszyło przy tym również uczucie boskości i potężnej motywacji.
  • 3186 / 265 / 0

NA PCP mialem niesamowitą sigmę. Widziałem Jezusa i Maryję na ścianie i krzyczałem " Ja już wiem jak świat jest zbudowany"/ Teraz beke mam z tego ale było to tak mocne.
  • 688 / 105 / 0

31 października 2017scat pisze:
No ciekawa ciekawa, 3-MeO-PCE to taka lekko szalona, ale przyjemna w obyciu siostra chorego psychicznie dziwaka jakim jest 3-MeO-PCP. %-D Moje ogólne odczucie co do PCE jest takie, że to dopakowany narkotyk z przyszłości, hybryda dysocjacji stymulacji psychodelii i euforii w bardzo dobrych proporcjach i ciężkiej do opisania magicznej otoczce. Chemik w wywiadzie dla VICE powiedział, że:
3-MeO-PCE seemed to have the full capacity to be the next LSD
Nierealne i przesadzone, ale rozumiem tok rozumowania.

Link do wywiadu: https://www.vice.com/amp/en_us/article/ ... -704-v18n2
Teraz to już jestem grubo nakręcony.

Znasz jakieś sprawdzone źródełko, ale nie z DNM, które to bez oporów wyśle do Polski? Z dobrym, dyskretnym stealthem? Info w Sprzedawcach lub PM (to drugie bardziej wskazane) poproszę, jeśli tak.

Jestem skłonny zaryzykować i zamówić u clearnetowego vendora zzagramanicy, w sumie za niby legalne erceki w naszych ciekawych czasach można mieć podobne problemy prawne jak za nielegale, więc... kalkulacja potencjalnych strat i korzyści wychodzi podobnie.

Tak z ciekawości, jakie Wy dawki waliliście 3-MeO-PCP że bidulę od chorych psychicznie dziwaków wyzywacie? :-p Jak już pisałem mi wystarczyło zejść do 10-15 mg, żeby substancja pokazała o wiele przyjemniejsze oblicze, zmienić ROA na PR (oral - za długo się ładuje i za długo trzyma stymulacja; sniff - agresywne wejście i obrzydliwy spływ). Nawet ciąg zaliczyłem... kurwa, no nie odhaczałem w kalendarzu, ale miesiąc codziennie jak nic.
Spoiler:

Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 2 / 0

31 października 2017ledzeppelin2 pisze:
NA PCP mialem niesamowitą sigmę. Widziałem Jezusa i Maryję na ścianie i krzyczałem " Ja już wiem jak świat jest zbudowany"/ Teraz beke mam z tego ale było to tak mocne.

Na zwykłym PCP czy 3-MeO-PCP?

Ja tam waliłem i 20mg i 40mg sniffem i jakoś żadnych negatywów nie doświadczyłem, same pozytywy. Ja właśnie lubię te agresywne wejście przy sniffie, oral sie dla mnie za długo ładuje. A i spływ smaczny nie jest ale też tragedii nie ma, lepsze to jak np. 3CMC. Poza tym po chwili nos znieczula, więc jest git :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 2 / 0

Kolejny raz wziąłem 3-MeO-PCP. Miałem 100mg najpierw wciągnalem około 15mg i miałem lekki dysocjacyjny nieogar, pilem do tego jeszcze i jaralem :-D Później w nocy wzielem doustnie około 50mg i wyjebało mnie konkretnie :gun: Wychodziłem z ciała, latałem swoim łóżkiem przez czasoprzestrzeń i w ogóle nie wiedzialem, nie czułem, że jestem w swoim łóżku tylko gdzies we wszechświecie. Wpadłem nawet w dziurę, co mnie zdziwiło, spędziłem tam wieczność, cudowne doświadczenie. Totalne rozbicie ego i derealizacja a jednocześnie poczucie siły i boskości i poczucie, że mogę wszystko. Czułem nadludzką siłe i pewność siebie. Potem, gdy efekty osłabły dociągnąłem około 35mg i efekty się nasiliły, ale już bez dziury, ale i tak było grubo. Miałem chód robota, chodzenie było nielada sztuką. Wziąłem wczoraj a dziś nadal czuje silny efekt antydepresyjny i silnego kopa do życia. Czuję się zresetowany, jakbym się narodził na nowo.
  • 3186 / 265 / 0

Po 3 meo - PCP. No to uczucie sily jest spoko. Z drugiej strony niebezpieczne aczkolwiek nigdy agresji nie powodowalo 3 - meo PCP a mialem starcia pierwszego stopnia z rodzicielami . Nie mialem ochoty ich zabic, spalic czy cokolwiek. Czulem wreczzlosc, wkurwienie z ich strony, a jednoczesnie nie rozumialem logicznie co zrobilem źle.
Widocznie, emocje umiemy odczytywac na drodze ewolucji..... nie jest to rzecz ktorej sie uczymy.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata