3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 740 Strona 72 z 74
Rejestracja: 2014
  • 177 / 2 / 0


Ktoś poza mną doświadczył ekscesów typu stan podgorączkowy?
Rejestracja: 2017
  • 177 / 19 / 0


Miksował ktoś 3-MeO-PCP z kokainą? Czego można się spodziewać?

Jak wypada miks z MDMA?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

"To cud, że to się dzieje". Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie

O zaletach stosowania medycznej marihuany przez ludzi chorych mówił we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kamil Sipowicz, który od wielu lat wspiera pomysł legalizacji tych preparatów.
Rejestracja: 2014
  • 321 / 29 / 0


Chętnie bym się podzielił ale to było 2 lata temu zanim wszedł delegal w Chinach %-D
Rejestracja: 2010
  • 3147 / 247 / 0


3-MeO-PCP jeszcze latalo niedawno, nie wiem czy vendor po badaniach tego nie wycofal.
Rejestracja: 2017
  • 177 / 19 / 0


Sprzedawca już to wycofał z oferty, to była raczej ostatnia szansa na dostanie 3-MeO-PCP poza darknetem.
Rejestracja: 2013
  • 1353 / 43 / 0


Przecież to jest normalnie dostępne w zagranicznych rc-shopach.
Rejestracja: 2017
  • 177 / 19 / 0


Czy wy też zaobserwowaliście pewien niesamowity efekt działania 3-MeO-PCP?
Dzięki działaniu ogólnie znieczulającemu całe ciało praktycznie wcale nie dokucza zmęczenie ciała. Nie czując bólu mięśni można wykonywać wysiłek totalnie ponad swoje siły. Podejrzewam, że to ten sam efekt z którego swoją złą sławę wzięło PCP, pod wpływem którego ludziom kiedy odjebało to nie dało się ich ogarnąć bo nie czuli bólu.
Na ostatniej bombie po 3-MeO-PCP wyszedłem pojeździć na rowerze bo lubię sobie pojeździć po dyso i przejechałem 84km, jeździłem ponad 5h i mógłbym bez problemu cisnąć dalej. Gdzie normalnie nie robię takich dystansów. Tak samo z innymi ćwiczeniami które potem robiłem, wszystkie robiłem o wiele wydajniej i będąc niezmordowanym. Sigmiarska motywacja do realizacji planów jest niezastąpiona.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Witam. Ostatnio zamówiłem sobie 100mg 3-MeO-PCP i muszę powiedzieć, że podoba mi się to :D Pierwszy raz zajebałem okolo 5-8mg w nos i czułem bardzo lekką dysocjację, stymulację i poprawę humoru, po wypiciu piwa stan na jakis czas się wzmocnił. Następnym razem zajebałem w odstępach około 10mg doustnie, 20mg doustnie i 20mg sniffem. To miałem potężną faze :D czułem się zjednoczony z łóżkiem i latałem we wszechświecie a jednocześnie byłem świadomy. Obraz mi się zrobił taki mroczny kreskówkowy i miałem chód robota. Trzymało mnie 6 godzin a lekkie postefekty było czuć do około 11 godzin. Na następny dzień zajebałem 40mg sniffem i latałem już we wszechświecie poza ciałem, czasem i umysłem a jednocześnie świadomy pokręcone to :gun: i oczywiście chód robota i wszystko kreskówkowe trzymało mnie 9 godzin a lekkie postefekty czuję nadal. Momentami czułem się tak bosko jak Bóg jakiś :-D

Miałem też efekt zagłuszenia myśli, że nie myślałem o niczym i leciałem przez wszechświat :D

Miałem też rozkminę, że stymulanty to syf i żeby tego już nie brać i tego się trzymam. Czuję się zresetowany i zioło mnie mocniej kopie.
Rejestracja: 2016
  • 688 / 104 / 0


[mention]Anon2[/mention]

Na 3-Meo jeszcze granic sprawności fizycznej nie testowałem, ale wszystko przede mną (mam jeszcze resztki w apteczce). Ale coś jest na rzeczy, mam za sobą treningi siłowe na małych dawkach difenidyny i czuć było doładowanie. O tyle lepsze, że nie czuć po wszystkim tego skurwiałego wyprania organizmu jak po RC-stimach, które sprawdzałem pod tym kątem.

[mention]kapitanket[/mention]

Piąteczka! Dokładnie miałem tak samo z "resetem" i złapaniem awersji do stimów, przed chwilą pisałem o tym gdzie indziej.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 47 / 1 / 0


Fajne znieczulenie też jest po tym :-D albo te uczucie ze twój pokój jest całym wszechswiatem i statkiem kosmicznym i nie ma nic poza nim :-D
Posty: 740 Strona 72 z 74
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość