3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 212 / 2 / 0

40mg połknięte z tego dawkowania jakie tutaj jest opisane znaczy, że mogło by być już za dużo. Dla jednego tripa warto po święcić trochę kasy :P Pakiet mj obok i setka na stół i można sobie z kumplem zapewnić dysocjacyjną nockę.
  • 4843 / 237 / 0

@lytom, jak wyglądało u Ciebie znieczulenie ciała? U mnie po 20 mg dogębnie (może troszkę więcej) było delikatnie mówiąc niekiepskie :-)

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.
  • 212 / 2 / 0

Ciężko wyłowić to z tripa, bo się nad tym nie skupiałem ale nie czułem gdy się przewracałem na ziemie z materaca. Myślę, że bodźce fizyczne wycięte z taką siłą jak na Tramalu tylko bardziej "nie zauważam ich" niż "nie bolą mnie".
  • 1428 / 66 / 0

Mogę napisać , że to jest rzeźnik. Mniejsze dawki do 15mg na imprezę myślę , ze będą ok (euforia, odurzenie i podobny do DXMu klimat), Dawki powyżej 25mg to jest rozpierdol na dobre 24h.

Wyobrażam zjeść 50-60mg...to jak nie kończąca się opowieść, ogólnie nieprzewidywalny i dosyć niebezpieczny sprzęt.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4843 / 237 / 0

Miałem zamiar sprawdzić tą substancję na sporej imprezie trance - house, ale negatywny wpływ na odbiór bodźców zewnętrznych sprawił, że tego nie zrobię. Ten minus nie dotyczy muzyki, chyba nikt o tym nie wspominał, mi w trakcie fazy słucha się jej wspaniale.
  • 1428 / 66 / 0

Qrwa jest 3ci dzień po akcji z 3-MeO-PCP a ja dalej czuję się delikatny wpływ. Przepotężny dysocjat, zmienione myślenie, mocna introspekcja..odklejenie..
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2012 przez hess, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 743 / 5 / 0

Ile wziąłeś i jaką metodą podania?
  • 1428 / 66 / 0

25-30mg nosem.

Akcja była tego typu, że na koniec ciągu ur144 (koniec materiału) dowaliłem 3-MeO-PCP. Dysocjacja i psychodela ostra, aczkolwiek byłem w stanie się chodzić itd. Ja wolę pozostać przy 10-15mg (imprezowa dawka) z tego względu, że po tych 25-30mg czułem się mocno odklejony na drugi dzień, snu zero, również na drugą noc (3-MeO-PCP jest bardzo mocno stymulujące) nic nie pospałem, możliwie, że też przez ciąg kanna.

Bardzo ciekawi mnie połączenie z baklofenem.
  • 1877 / 15 / 0

3-MeO-PCP ma ten plus ze w duzych dawkach nei da sie tego brać często jak np MXE właśnie ze względu na czas działania,który jest bardzo długi no chyba że ktos jest hardcorem i lubi byc odklejony 24h na dobe , Niskie nawet dawki w moim przypadku były odczuwalne nawet do 15h.
Hess czy Tobie tez psychodeliczne dzialanie 3meo przypominało typowe psychodeliki ?
  • 1428 / 66 / 0

Hmm tak na prawdę to miałem za mało testów z 3-MeO-PCP...na pewno psychodela jest jak huj, specyficzna introspekcja, ogólny klimat podobny do DXM'u, ale jednocześnie bardzo unikalny.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata