3-MeO-PCP

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 312 / 4 / 0

Nie chce mi sie, no offense. Prosilbym moda o skasowanie moich powyzszych postow.
  • 1428 / 66 / 0

co jest z toba?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Helikopter transmitujący wyścig Vuelta a Espana odkrył plantację konopi

Śmigłowiec używany do kręcenia ujęć z powietrza w czasie słynnego hiszpańskiego wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana przypadkiem odkrył plantację konopi na dachu bloku w katalońskim mieście Igualada.
  • 312 / 4 / 0

Haha mialem wkret dziwny %-D

Substancja to najlepszy dysocjant jaki bralem. Euforia przy wejsciu graniczy z mania, nie moglem ogarnac tego szczescia i empatii. Glowna euforia trwa z 40 minut poczym robi sie bardziej "gleboko".

Kurwa niektore mysli na tym 3-MeO-PCP to podchodzily pod jakies maniakalne pokusy. Musialem sie ogarniac, zeby nie wstac z lozka i pisac ludziom jak zajebiscie sie czuje. Mialem tez cisnienie na ponowna dawke, caly czas bylo mi brak.. Czulem sie tak dobrze, ze chcialem jeszcze lepiej,

Czegos takiego jeszcze nie doswiadczylem, chyba, ze empatia na niektorych stymulantach/euforykach. Nie chce robic reklamy, zeby ludzie nie przesadzili z ta substancja i rzad jej nie zbanowal przez rozglos w media.

Ciekawe jakby sie sprawdzilo I.V... Kurwa, pewnie euforia niedowytrzymania.
  • 3036 / 168 / 0

Stary, nie wiem czy jestes wiarygodny po tym co odpierdalasz.
  • 312 / 4 / 0

A czemu mialbym nie byc? Tamte posty pisalem na fazie :rolleyes:
  • 3036 / 168 / 0

Fazie 3meopcp?
  • 312 / 4 / 0

Tak. Przedwczoraj 16mg, a wczoraj 20mg. Nad ranem mnie jeszcze zjazd trzymal, podobny do tego na DXM, ale bez ziewania
  • 3036 / 168 / 0

Widocznie substancja nie jest taka kolorowa jak opisujesz skoro miałeś krzywe jazdy o usuwaniu postów.
  • 312 / 4 / 0

Nie rozumiesz. Nie smiecmy juz tego watku, bo off top sie zrobil
  • 4843 / 237 / 0

Hmm, sam nie wiem, kombinować tą substancję czy nie, na zagranicznych forach ludziki też przeważnie zachwycone, choć pojawiały się głosy o psychozach. MXE po dość długim czasie też ryła banię, wygląda na to, że tutaj ten proces może następować dużo szybciej.
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata