4-MeO-PCP; Metoksydyna

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1939 / 94 / 127

mniej dysocjacji, i dzialaniem blizej 4 meo do fencyklidyny
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 38 / 0

kapitanxsova pisze:
Też oparty na takim rushu dopaminowym? Twoim zdaniem co lepsze ?
Można tak powiedzieć. Ja wolę trójkę, ale ostatnio taki rodzaj haju w ogóle mi nie odpowiada, więc nie wzięłabym ani jednego ani drugiego. 4-MeO trudno opisać. Po trochu dysocjacji, ugrzania, stymulacji i duży nieogar przez cały czas trwania efektów. Na mnie nie działa za dobrze.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Nie z nami takie numery...

...mówi Służba Więzienna ;)
  • 4843 / 237 / 0

Czyli trójka z upośledzonym myśleniem, lub innymi słowy substancja dająca efekty przedawkowania trójki?

A jak ze znieczuleniem ciała? Na trójce nabawiłem się od cholery blizn które do dziś nie chcą zniknąć ze skóry, jak tutaj ryzyko jest większe to odpuszczę nawet skromny test.
  • 1939 / 94 / 127

4 jest trzezwiejsza od 3. U mnie nie wystapilo znieczulenie po 4 nie znam dawki, latam na oko : D taki mocniejszy mix dyso+speed+opio+psajko
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Z upośledzonym myśleniem to mi sie kojarzy od razu difenidyna.
  • 1939 / 94 / 127

difenidyna jest zajebista do combosow 4meo PCP + difenidyna to musi byc konkret
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 38 / 0

@belejaki, zrobiłam to kilka tygodni temu. Przez kilka godzin czułam się jakbym była właściwie trzeźwa, tylko z lekko podwyższonym nastrojem. Rozmawiałam z rodziną i znajomymi, nawet z moim szefem przez telefon i dopiero na drugi dzień zorientowałam się, że przez cały ten czas zachowywałam się mocno nienaturalnie, jak po ketonach. Bardzo podkręcona pewność siebie, jakaś szczątkowa euforia, dużo dziur w pamięci i mocno podwyższone ciśnienie i puls. Ogólnie 4-MeO, difenidyna i MXP wydają mi się mocno toksyczne dla organizmu i psychiki.
  • 1939 / 94 / 127

son.of.the.blue.sky pisze:
przez cały ten czas zachowywałam się mocno nienaturalnie, jak po ketonach. Bardzo podkręcona pewność siebie, jakaś szczątkowa euforia, dużo dziur w pamięci i mocno podwyższone ciśnienie i puls..
profil dzialania 4meo pcp jest b.podobny do fencyklidyny #potfiertsone
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

son.of.the.blue.sky pisze:
@belejaki, zrobiłam to kilka tygodni temu. Przez kilka godzin czułam się jakbym była właściwie trzeźwa, tylko z lekko podwyższonym nastrojem. Rozmawiałam z rodziną i znajomymi, nawet z moim szefem przez telefon i dopiero na drugi dzień zorientowałam się, że przez cały ten czas zachowywałam się mocno nienaturalnie, jak po ketonach. Bardzo podkręcona pewność siebie, jakaś szczątkowa euforia, dużo dziur w pamięci i mocno podwyższone ciśnienie i puls. Ogólnie 4-MeO, difenidyna i mxp wydają mi się mocno toksyczne dla organizmu i psychiki.

dlaczego toksyczne ? ja tam na drugi dzień po przespanej nocy czuję jakbym nic nie wszamał, jedynie po mxe u mnie występowało coś w rodzaju kaca.
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 38 / 0

Chodzi o smak i zapach proszku i to jak czuję się fizycznie podczas działania. Głównie ten wjazd na serce i uczucie ciśnienia/szum w głowie, jak przy stymulantach. Na drugi dzień faktycznie nie ma zwały.
@belejaki brałeś PCP? Zawsze chciałam spróbować, a nigdy nigdzie nie było. Jeżeli faktycznie jest podobne do 4-MeO, to już nie chcę, dziękuję za informację, teraz będę spała spokojniej :cheesy:
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata