4-MeO-PCP; Metoksydyna

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 440 Strona 4 z 44
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 39 / 0

Na razie nie dorzuciłam, za to napiłam się soku z grejpfruta i podskoczyło mi ciśnienie i puls, poszło trochę krwi z nosa (malutko), generalnie na kilkanaście (chyba) minut poczułam się dużo gorzej. Możliwe, żeby to coś co siedzi w grejpfrucie miało interakcję z difenidyną i/albo 4-MeO-PCP?
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

No jak na melanże to ja bez zastanowienia wybieram 4-MeO niż 3-MeO. Gdybym tylko umiał całkowicie unikać alko na imprezie to myśle że to by przeszło jako zajebisty party drug. Normalnie "Angel Dust" :*)

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

W więzieniu będzie się leczył tym, za co został skazany

Skazany na 2 lata pozbawienia wolności za posiadanie konopi indyjskich. W więzieniu będzie leczył się tym, za co trafił do aresztu. To nie pierwszy paradoks polskiego sądownictwa.
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 39 / 0

Chyba się trochę za bardzo przestraszyłam tej substancji z początku :-D Może mieć fajny potencjał przy podaniu doustnym. Ale powiedz coś o tym grejpfrucie, bo ty się znasz :-D czy to była moja wkrętka czy naprawdę mogła zajść jakaś interakcja 4-meo z tym co grejpfrut ma w sobie?
Rejestracja: 2009
  • 1864 / 54 / 80

Szczerze mówiąc to nie wiem, ale ja na co dzień pije w minimalnych dawkach silny ekstrakt z grejpfruta "Citrosept" i w te dni kiedy próbowałem 4-MeO też to piłem i nie zauważyłem żadnych negatywnych efektów poza tym co 4-MeO zrobiło mi z nosem. Strasznie skurwysyństwo dla nosa, całkowicie odradzam wciąganie.

Myślę że sobie wkręciłaś. No nawet jak pomyślisz o wzmacnianiu grejpfrutem DXM to to wzmocnienie nie trwa przecież kilka-kilkanaście minut tylko dłuższy okres fazy. Skoro takie wzmocnienie fazy przy pomocy grejpfruta trwa te kilka godz to takie przedobrzenie/przytrucie/negatywne działanie myślę że trwałoby tyle samo. Także ja bym sie spodziewał że czułabyś sie struta przez parę godzin jakby to naprawdę miało mieć taki negatywny efekt.

Tak btw ekstrakty z czosnku i grejpfruta spożywam na co dzień w malutkich ilościach a do tego przyjmowałem co jakiś czas jakieś dyso i nie zauważyłem w ich działaniu zmian ani wzmocnienia. Zupełnie zapomniałem o teoriach że te 2rzeczy mają wzmacniać działanie dyso. Może trzeba tego spożyć naprawdę dużo żeby wzmocnić działanie a może to tylko placebo?
Rejestracja: 2011
  • 136 / 4 / 0

podeslijcie na PW jakiegos vendora 4-meo :diabolic:
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Czy to też"Trzeźwy" dysocjant jak 3 meo- PCP czy raczej bliżej mu do MXE ?
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 703 / 39 / 0

Bardziej trzeźwy od 3-MeO-PCP. Mało w nim dysocjacji.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

Też oparty na takim rushu dopaminowym? Twoim zdaniem co lepsze ?
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 98 / 127

4 meo lepsze od 3
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 396 / 11 / 0

możesz rozwinąć w czym lepsze ?
Posty: 440 Strona 4 z 44
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości