5-MeO-MiPT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 56 / / 0

Kupiłem ostatnio te papiery (kosmonauta) i nie polecam. Na każdym jest 5mg. Ja zjadłem niecałe cztery (~18mg) blottery - lekka stymulacja, trochę wizuali (palenie podbijało - mocno ale na krótko), drugi królik doświadczalny zjadł prawie tyle samo i zero efektów. Nic szczególnego, zwłaszcza że 4 bibuły po tej cenie to prawie 65zł.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Nie rozumiem zatem dlaczego kupujesz coś na kartonach jeśli jest tak drogie. Kup sobie w proszku, będzie taniej

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Gwatemala przyznaje: W naszym kraju produkuje się kokainę

Plantacje zostały zniszczone, podobnie jak dwa laboratoria, w których wytwarzano narkotyk. Ponad 340 osób zatrzymano. Zabezpieczono 52 sztuki broni, 57 motocykli i 38 innych pojazdów.
Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

w zeszłym roku próbowałem 5-MeO-MiPT w proszku, ok 30mg donosowo. Spływ był tak ohydny, że wolałbym codziennie raczyć się peyotlem na przemian z gałką muszkatołową i zapijać domestosem. Miałem wrażenie, że wypaliło mi przełyk i nozdrza, na końcu wypalając dziurę w żołądku. Pierwsze pół godziny to był właśnie taki chujowy bodyload, razem z delikatnymi drgawkami.
Parę minut później wizuale eksplodowały przed moimi oczyma, a wraz z nimi uczucie energii wypełniającej całe ciało. Świat zaczął składać się z olbrzymiej ilości drobnych kabelków, spłątanych, biegnących wzdłuż krawędzi przedmiotów obecnych w moim otoczeniu jak też zupełnie poza nimi. Gdy peak zaczął mijać, razem z innymi tripującymi wyszliśmy na spacer, a była noc, poruszanie było utrudnione gdyż w takich warunkach widziałem w zasadzie tylko wizuale i niektóre jasniejsze gwiazdy na nocnym niebie wioski gdzieś na lubelszczyźnie, tak że każdy krok wykonywałem "na czuja". CEVy też były mocne, bardzo geometryczne, rozrastające się organicznie w rytm muzyki z mojego nieodłącznego towarzysza tripów, w postaci mp3 playera pewnej "kreatywnej" firmy ;)
Zdecydowanie fajny środek, ale body-load ssie mocno jak dla mnie, dlatego jeżeli zdarzy się kolejna próba 5-MeO-MiPT to na pewno nie będzie to sniff :-)

Scalono - PcP
nie mogę już edytować, ale dodałem na ng rozbudowaną wersję powyższego: http://neurogroove.info/trip/w-wiecie-obwod-w
  • 1428 / 66 / 0

Przerabiam teraz wątki o 5-meo-mipt na blulight i drugs-forum.

Wygląda na to, że 5-meo-mipt będzie mi bardzo odpowiadać, bo z opisów wynika, że powoduje bardzo miłą stymulację i euforię. Odsłuch muzyki podobno jest świetny i do tego w niewielkich dawkach nie powoduje mindfucka. W sam raz na lekkie niezobowiązujące tripy, a takie właśnie lubię. Pojawiają się nawet porównania do MDMA.

Euforiant w małych dawkach.
Utrata ego w dużych dawkach.

Niewątpliwe jest, że to najlepsza 5-meo tryptamina. Wiele osób twierdzi, że jest to jedna z ich ulubionych subst.

Zapowiadają się udane chwile, niebawem opisze swoje własne doświadczenia.

25 sty 2012, 19:42 / scalono - surv

Jestem po wstępnych testach. Wczoraj jak tylko to dorwałem od razu zjadłem 4 mg + kolejne 4mg po pól godzinie.

Szybko się ładuje po 20 minutach już coś czuć. Na wejściu lekkie mdłości i czuć przyspieszenie serca. Po delikatnym bodyloadzie następuje działanie właściwe. Efekt jest bardzo euforyczny, samopoczucie bardzo miłe, nastrój leci w górę i muzyczka fajnie wchodzi; pojawia się uśmiech. Mindfuck znikomy, są obecne lekke synestetyczne wizuale. Z czasem euforyczny efekt trochę zanika, a wchodzi faza jakby bardziej psychodeliczna, gdzie występowały jakieś drobne introspekcje. 5-meo-mipt wydaje mi się, że świetnie nada się do zastosowań rozrywkowych typu jakiś wypad ze znajomymi, może nawet jakieś disko. Oprócz początkowego i tak niewielkiego bodyloadau później nic mi nie doskwierało, no może w niektórych momentach stymulacja (i chęć jakiegoś kontaktu), bo siedziałem sam w pokoju, a jednak 5-meo-mipt jest raczej substancją na jakieś wypady, a nie siedzenie w jednym miejscu. Działa to 4-5h. Chociaż zasnąłem o godzinie 4 rano dzisiaj nie odczuwam żadnego zmęczenia lub wyprania mózgu co mnie trochę zdziwiło.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2012 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 934 / 6 / 0

U mnie jak z resztą każda 5-meo trypt i ta owocowała niezbyt przyjemnym działaniem na organizm, dawki 8-17mg zawsze powodowały te dziwne rozdygotanie mięśni, podniesioną tep ciała i ogólne poczucie przytrucia, możliwe że nie każdy tak ma, ale u mnie i lkilku znajomych były to najczęstsze efekty uboczne psujące całokształt działania.

ras

• 268 / 1 / 0

Połknąłem (na w pół pusty żołądek) około 20mg tej tryptaminy, koło godziny 16:00. Body load zaczął się hmm.. po dwudziestu minutach, nie był wcale taki nieprzyjemny, ogólne rozdygotanie. W pełni działanie odczułem po około godzinie od zjedzenia. 5-meo-mipt jest przyjemną, śmiechową tryptaminką w sam raz na imprezy. Jadłem to razem z moimi czterema znajomymi, ze śmiechu ciężko było złapać oddech. Mindfuck niezauważalny. Osobiście nie zauważyłem żadnych zmian wizualnych (w przeciwienstwie do moich towarzyszy którzy spożyli tyle samo tej tryptaminy - odczuwali oni lekkie falowanie obrazu, oddychanie przedmiotów). Występuje stymulacja, fajnie jest mieć w pobliżu gumę do żucia. W trakcie tripa dociągałem MXE, ogólnie poszło może 30mg, miłe połączenie. Na zejściu, czyli koło 20 wypiłem dwa piwka, zapaliłem troche am 2201, o 23 0.5mg klona i do spania. Problemu nie było z zaśnięciem.
  • 1054 / 48 / 0

dostalem w gratisie karton z 6mg. Planuje to wrzucic albo w mixie z meskalina, albo na MXE. Teraz tak:
- myslicie, ze 400mg meski zje calkiem dzialanie MiPTa i nie ma sensu tego miksowac, CZY TAK NIE MYSLICIE?
- jak te kartony ladowac? Normalnie polykac, czy podjezykowo?
  • 413 / 1 / 0

Ja bym tymi 6 mg podkolorował MXE.
Połknięte działa, ale może z paszczy więcej się wchłonie...
  • 1054 / 48 / 0

Z braku checi na nie wiadomo jaka psychodele i perspektywa jarania 5-MeO-DMT na dniach, wrzucilem 6mg meo-mipta solo. I wcale tak slabo mnie nie zrobilo. Wrzucilem na raczej pelny zoladek, godzine po sytej kolacji. Weszlo po ok. godzinie body-loadem, ktory objawial sie mdlosciami i takim, hmm, charakterystycznym dla tryptamin poczuciem lejacego sie ciala. Sama bomba baaardzo przypominala mi psylocybine w niskich dawkach (20-30 lysiczek), z tym, ze mocniej siadala na cialo (objawy, ktore wymienilem plus sztywne miesnie towarzyszyly mi od poczatku do konca). Mysle, ze np. dawka 15-20mg bylaby dla mnie za duza.
Tryptaminy sa strasznie dzikie i nieprzewidywalne w porownaniu do fenyloetyloamin. Wydaja mi sie bardziej zlozone, zlozone na glebszej plaszczyznie, niz fenylo.
  • 24 / / 0

chciałbym dziś wieczorkiem zabawić się z 5 meo MiPT ale mam do was pytanie, mianowicie dziś rano będe przyjmował 400 mg brefedronu a wczoraj przyjmowałem 400 mg ethcatu do tego spałem może z 2 godzinki, czy te środki będą miały jakiś wpływ na działanie lub czy istnieje jakieś niebezpieczeństwo? proszę o szybką odpowiedź
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata