Memantyna (Biomentin, Memabix, Polmatine) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 51 Strona 4 z 6
Rejestracja: 2016
  • 64 / 4 / 0


Ktoś poleci jakieś sprawdzone źródło zakupu memantyny?

Jak wypada memantyna w porównaniu z agmatyną i DXM w celu upregulacji?
Pytam, bo agmatyna jest w Polsce dostępna, memantyna tylko na receptę, a DXM ma trochę inna działanie, przez co może również "namieszać" tam, gdzie wolałbym, żeby nie mieszał.
Rejestracja: 2017
  • 4412 / 514 / 0


Memantyna tylko w aptece.5

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.
Rejestracja: 2017
  • 142 / 4 / 0


Polecam zajrzec na popularny polski serwis aukcyjny
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


pytanie do bardziej wtajemniczonych :

-----> cel zniszczenie depresji lekoopornej

Czy połączenie , memantyny z metylofenidatem ( concerta ) + fluoksetyna (Prozac) jest w porządku , czy memantyna nie osłabi któregoś z pozostałych dwóch leków ?
wiem , ze concerta + fluoksetyna to dobre i bezpieczne połączenie , lecz nie wiem jak działa memantyna , jest to antagonista NMDA. lecz nie wiem jak wogole działa . (Memantyne dostałem na pamięć (mam bardzo osłabioną) , czy memantyna nie pogłębi depresji lub nie zachamuje działania dopaminy ?
Rejestracja: 2013
  • 548 / 80 / 0


Memantyna może blokować działanie MPH przez pierwsze dwa tygodnie. Później już powinna nawet wzmacniać jego działanie. Do tego będzie przeciwdziałać rozwojowi tolerancji.
Rejestracja: 2016
  • 64 / 4 / 0


Jakie dawki do microdosingu memantyny w celu zmniejszenia depresji, anhedonii, upregulacji rec. dopaminowych i zwiększenia zdolności poznawczych?
Rejestracja: 2017
  • 142 / 4 / 0


Czy memamtyna jest tak bezpieczna jak np noopept ?
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Czy jest jakiś dobry zamiennik memantyny bez recepty? Powiem wam, że chodzi mi o wzmocnienie pamięci oraz zwiększenie aktywności mózgu. Kiedyś łykałem memantyne przez krótki okres czasu (jakoś 2 tyg) i główka zaczęła lepiej pracować nawet po okresie zażywania. Wiem, że żaden lek nie dorasta do pięt memantynie ale szukam czegoś dostępnego w aptece bez recepty.
Rejestracja: 2016
  • 615 / 61 / 0


Nie ma.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Memantyna nie farmaceutyczna w formie proszku w dawce 5 mg. Działanie pozytywne - motywacja, koncentracja, pobudzenie umysłowe i fizyczne, łatwo się w coś wkręcić, doraźnie zwalcza objawy depresji. Działanie negatywne - rozdrażnienie, potliwość, zwiększone lęki. Po tygodniu stosowana dawka 5 mg prawie przestaje działać. Zwiększenie dawki działa, jednak skutki negatywne przewyższają pozytywne. Po tygodniu przerwy, dawka 5 mg znów działa jak należy.
Posty: 51 Strona 4 z 6
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość