Memantyna (Biomentin, Memabix, Polmatine) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 57 Strona 4 z 6
Rejestracja: 2016
  • 73 / 4 / 0


Ktoś poleci jakieś sprawdzone źródło zakupu memantyny?

Jak wypada memantyna w porównaniu z agmatyną i DXM w celu upregulacji?
Pytam, bo agmatyna jest w Polsce dostępna, memantyna tylko na receptę, a DXM ma trochę inna działanie, przez co może również "namieszać" tam, gdzie wolałbym, żeby nie mieszał.
Rejestracja: 2017
  • 4920 / 674 / 0


Memantyna tylko w aptece.5

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Francja rozpoczyna eksperyment z medyczną marihuaną

Francuski Senat niemal jednogłośnie dał zielone światło do wprowadzenia medycznej marihuany. Teraz w kraju rozpoczną się dwuletnie eksperymenty z użyciem środka, który ma pomóc wielu chorym.
Rejestracja: 2017
  • 173 / 10 / 0


Polecam zajrzec na popularny polski serwis aukcyjny
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


pytanie do bardziej wtajemniczonych :

-----> cel zniszczenie depresji lekoopornej

Czy połączenie , memantyny z metylofenidatem ( concerta ) + fluoksetyna (Prozac) jest w porządku , czy memantyna nie osłabi któregoś z pozostałych dwóch leków ?
wiem , ze concerta + fluoksetyna to dobre i bezpieczne połączenie , lecz nie wiem jak działa memantyna , jest to antagonista NMDA. lecz nie wiem jak wogole działa . (Memantyne dostałem na pamięć (mam bardzo osłabioną) , czy memantyna nie pogłębi depresji lub nie zachamuje działania dopaminy ?
Rejestracja: 2013
  • 622 / 110 / 0


Memantyna może blokować działanie MPH przez pierwsze dwa tygodnie. Później już powinna nawet wzmacniać jego działanie. Do tego będzie przeciwdziałać rozwojowi tolerancji.
Rejestracja: 2016
  • 73 / 4 / 0


Jakie dawki do microdosingu memantyny w celu zmniejszenia depresji, anhedonii, upregulacji rec. dopaminowych i zwiększenia zdolności poznawczych?
Rejestracja: 2017
  • 173 / 10 / 0


Czy memamtyna jest tak bezpieczna jak np noopept ?
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0


Czy jest jakiś dobry zamiennik memantyny bez recepty? Powiem wam, że chodzi mi o wzmocnienie pamięci oraz zwiększenie aktywności mózgu. Kiedyś łykałem memantyne przez krótki okres czasu (jakoś 2 tyg) i główka zaczęła lepiej pracować nawet po okresie zażywania. Wiem, że żaden lek nie dorasta do pięt memantynie ale szukam czegoś dostępnego w aptece bez recepty.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Nie ma.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Memantyna nie farmaceutyczna w formie proszku w dawce 5 mg. Działanie pozytywne - motywacja, koncentracja, pobudzenie umysłowe i fizyczne, łatwo się w coś wkręcić, doraźnie zwalcza objawy depresji. Działanie negatywne - rozdrażnienie, potliwość, zwiększone lęki. Po tygodniu stosowana dawka 5 mg prawie przestaje działać. Zwiększenie dawki działa, jednak skutki negatywne przewyższają pozytywne. Po tygodniu przerwy, dawka 5 mg znów działa jak należy.
Posty: 57 Strona 4 z 6
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości