Memantyna (Biomentin, Memabix, Polmatine) - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

scr

Użytkownik nieaktywny
  • 1989 / 93 / 0

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Że są leki na jakieś zaburzenie, które wywołują efekty uboczne, które są potem stereotypowo podpinane pod dane zaburzenie. :D

Memantyna - never ever again.

Gdzieś czytałem, że jest 10 razy silniejszym antagonistą receptorów NAChR i 5HT3 niż NMDA. Czy ma ktoś dostęp do badań gdzie będzie podany cały binding profile memantyny i wartości nM?

Jestem ciekaw ile tygodni minie zanim mi to zejdzie :D, bo okres półtrwania 60-100h to sporo.
Side effecty memantyny w moim przypadku - alzheimer mode on, wszystko leci z rąk, zapominam o rzeczach itd. 2,5 dnia po zapodaniu miałem jeszcze CEVy.

EDIT: Mam taką teorię, że Bronek jedzie na memantynie :D
  • 767 / 118 / 6

Ja zaczynałem od 10 mg dziennie, po 3 tygodniach wskoczyłem na 20mg i tak przez kilka miesięcy, w wyjątkowych okolicznościach 30-40mg. Cel - ograniczyć tolerancję na opioidy. Działa wybornie. Najlepiej z DXM w kombinacji: każde 10mg memantyny na 30mg DXM. Skutków ubocznych nie zauważyłem.

http://www.fozp.org.pl/pdf/1_1/06_pgp_1 ... tulani.pdf

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pojechali na zgłoszenie pobicia, znaleźli domową aptekę nielegalnych leków i narkotyki

Znaleźli marihuanę, ponad 300 tabletek clonozepamu i xanaxu oraz dziesiątki środków leczniczych.
Użytkownik nieaktywny
  • 207 / 4 / 0

miał ktoś problemy ze spaniem po memantynie?
  • 185 / 28 / 0

Czy istnieje coś podobnego do mematyny lub mix substancji działający tak samo zbawiennie?
  • 549 / 81 / 0

DXM, MXE, agmantyna, ketamina, PCP, 3-MeO-PCP, a najlepsza jest ibogaina. Oczywiście wszystko w mikrodawkach, jakby co.
  • 185 / 28 / 0

DXM mnie ogłupia
MXE nielegal/psychogenne
PCP to samobójstwo, paczka plastrów fentanylu jest bezpieczniejsza już.
Nie ważne lepiej poszukam oryginalnej memantyny kiedyś bo chociaż znam osoby uczące się na dyso to mnie one nie służą.

Agmatyna wygląda ciekawie dzięki.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Kiedys zezarlem to u kolegi jego babci pomaga na demencje ja dostala stymuluje bo polepsza dopaminegriczne przewodnictwo wiec kawa energol pseudoefedryna lub synefryna i moze juz byc drobny klopot z zasnieciem po
Memantynie ,koncetracja i rozwiazywanie zadan gdy uzywasz maks gdy przestajesz drzenie i trzesawica nawet z zimna.Za duzo zjesz to masz z tylu glowy dreszcze.A zapomnialem moduluje tez dopamine i efekt neuroprotekcyjny na o.u.n ( Osrodkowy uklad nerwowy)czyli mozg.
Nie mieszajcie z DXM i innymi w dawkach duzych bo sor juz czeka .Ten zwiazek to pochodna amandanu wiec wiecie,ze w ropie go odkryli.
  • 4 / / 0

Jak wypada w waszym przypadku miks memantyny z DXM? 20mg memantyny+30mg DXM daje efekty porównywalne dla 300mg DXM solo, może nawet i silniejsze. Próbował ktoś miksów z innymi substancjami?
  • 4423 / 524 / 0

To cale zapominanie to nadmierna blokada kanalow wapniowych.
Jakktos mial tak jak s.p scr to niech sie grubo zastanowi bo juz lepiej wyjdzie na micro dawkach kanna czy dyso.
  • 193 / 22 / 0

Czy memantyna w odpowiednio małych dawkach ma jakieś właściwości nootropowe? Czy w ogóle mogą być jakieś korzyści ze stosowania tego? Jak by ktoś kompetentny mógł się wypowiedzieć, bo nie wiem czy opłaca się kombinować ten specyfik czy nie.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata