Mefedron dożylnie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 360 / 37 / 0

Moja droga. O ile to naprawdę jest mefedron, to mniejsza. Ale jeśli nazywasz mefedronem to co teraz sprzedają na ulicach, te chlorowe gówna, 3cmc, 4cmc, nie rób tego! Wiesz, co to robi z nosem? Wyobraź sobie co zrobi z Twoimi kablami. Ja dostałam zakrzepów i drętwiały mi ręce przez kilka tygodni.
Instrukcji odemnie nie dostaniesz, oczywiście, o ile nie potwierdzisz jaką dokładnie substancje chcesz pukać.

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 747 / 15 / 0

Może chodzi jej o mefedron z darknetu czy innego wiarygodnego źródła.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

N jak NARKOMANKA (video)

Kolejne dwa ciekawe wywiady z kanału YT Jak to ogarnąc?
  • 360 / 37 / 0

Może. Lepiej się wcześniej upewnić. Większość ludzi, których spotykam, nazywa mefedronem każda substancję, która jest w krysztale.
  • 4 / / 0

Chodzi mi o 4mmc.
  • 1623 / 188 / 0

Jako dziecko legalnego mefedronu a później wrak walący 3mmc bez problemu mógłbym odróżnić te substancje. Otóż zanim hukniesz iv sprawdź sniffem, mefedron ma wejście sniffem! Jest to euforyczne wejście z psychodeliczną kompotentą, a nawet lekką (ale przyjemną) utratą świadomości.
Przy wejściu 3mmc jest tylko wejście euforii.
  • 360 / 37 / 0

O tak, to jest wręcz idealny opis mefa. Tez pamiętam czasy gdy był legalny, szkoda ze jeszcze wtedy nie walilam iv, to mogłoby być ciekawe przeżycie.
  • 4 / / 0

To jak to zrobić?
  • 360 / 37 / 0

Kupujesz półlitrową wodę mineralną niegazowana, do zakretki wsypujesz pożądaną ilość substancji. Przez pompkę zaciagasz wodę z butelki, wlewasz do zakretki. Mieszasz, aż się rozpuści. Zaciagasz do pompki (ale już przez igłę, aby te nierozpuszczone ewentualnie drobinki do pompki się nie dostały, bo potem Ci igłę zapcha). No i pukasz, ot cała filozofia.
  • 4 / / 0

Czy mogę rozpuścić w soli fizjologiczne?

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
  • 37 / 1 / 0

Sól fizjologiczna nie nadaje się do iniekcji. Najlepiej w wodzie. Tylko nie tej z kranu, jak robi to Reisende, tylko się nie przyznaje.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata