Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

od 24 lipca 2006
346
Totalny leń kuchenny
»
nie probowalem tego smazyc pomoze cos? dzieki za info teraz bede testowal na bardzo malych ilosciach

od 30 lipca 2009
474
Totalny leń kuchenny
»
świetliste macki kosmicznej jaźni napisał:Za to zupa szczawiowa jest bardzo zdrowa

Bzdura, nie można jej jeść za często a jak masz kamicę nerkową to wcale.

A co do mephu to nie wiem jak wy to możecie brać parę dni pod rząd. Ja po 2 dniach jestem wymęczony psychicznie, nękają mnie niepokoje i mam zajebiście widoczne żyły (albo zajebiście bladą skórę, ciężko powiedzieć, w każdym razie żyły np. na dłoni widać "jak na dłoni" ;) ) . Takie parodniowe mephowanie musi nieźle mieszać w organizmie :/
Eh, jeszcze się w robocie ogarniam po piątku&sobocie...

od 31 października 2008
1439
Totalny leń kuchenny
»
Jak działa mefedron doustnie w porównaniu do metkatynonu doustnie? Chodzi mi o działanie per se oraz zejście. Bardziej/mniej stymulujące? Nadaje się bardziej do długiego gadania czy imprezę taneczną? Podbija zmysły? Nakręca do tańca?
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2009, 13:52 przez Toker, łącznie zmieniany 1 raz.

od 20 listopada 2008
1404
Totalny leń kuchenny
»
@nstec
Smażyć, czyli palić.....

Kompetentny  Kompetentny
od 28 października 2007
484
Totalny leń kuchenny
1
»
od jakiegtoś czasu nurtuje mnie problem dimeryzacji alfaaminoketonów. MOze ona prowadzic do zmniejszenia aktywności ze wzgledu ze dimer moze być nie aktywny lub do zwiekszenia aktywności np podczas podawania donosowego ze wzgledu na latwiejsze pzrekraczanei bariery krew mozg dimeru a potem jego rozpad do mefedronu. Dimeryzacje pzredstawilem na schemacie
http://img410.imageshack.us/img410/8587 ... yzacja.png [/img]

Ciekaw jestem czy ktoś coś wie na ten temat lub w temacie warunków w których dimeryzacja bedzioe zachodzić i czy czasami nie zachodzi ona podczas otrzymywania soli ?

Mefedron powinien wystepować w dwóch odmianach prawo i lewoskretnej. Czy ktoś wi czy takie odmiany udało sie wydzielić? Czy sa na tyle nie stabilne ze nie racemizuja w warunkach normalnych?
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2009, 16:08 przez Kamasutener, łącznie zmieniany 1 raz.

od 20 listopada 2008
1404
Totalny leń kuchenny
»
@Orlan
Zdaje się, że analogiczny problem był poruszany w tym artykule: http://www.erowid.org/archive/rhodium/c ... inone.html .

Pochodne pyrazyny są nieaktywne biologicznie i mają nieprzyjemny zapach. W temperaturze pokojowej dimeryzacja zachodzi bardzo powoli, niezauważalnie. Ale jeśli by podnieść temp. do 70-80 deg C. to wtedy po kilku godzinach mamy mieszaninę składającą się głównie z pochodnej pyrazyny.

W środowisku kwaśnym dimeryzacja nie zachodzi. Dodatnie naładowana grupa aminowa traci swój nukleofilowy charakter.

Była już przeprowadzona jednoetapowa enancjoselektywna synteza pochodnej mefedronu (bez zmetylowanego azotu: 4-metylokatynon) w artykule Journal of Organic Chemistry; 57; 28; 1992; 7334-7338. Z tego co pamięta Murti-Bing to enancjomery R są bardziej aktywne.

od 19 lipca 2009
293
Totalny leń kuchenny
»
A ja mam dwa pytania :D

1) Czy ktoś kilka dni po ciągu na mefia doświadczył nachodzącego co jakiś czas uczucia "rażenia prądem" jakiejś cześci ciała? Podobne to do takiego lekko szczypiącego wychodzenia czegoś z potem ;)

2) Czy skoro z roztworu efedronu (metkatynon) można wytrącić kryształy, to dałoby radę tak zrobić z roztworem mefedronu (4-metylometkatynon)?

od 03 listopada 2009
10
Totalny leń kuchenny
»
ad 1. Moje nogi lub jedna doświadczają rażenia prądem jeżeli siedząc na fotelu i je zdejmę z biurka i chce wstać i iść gdzieś to wtedy mnie straszne ciarki przechodzą w łydkach, że czuje się jakbym ich nie miał.
ad 2. Tylko jaki jest tego sens. Chyba że masz dostęp do wolnej zasady 4MMC.

od 13 sierpnia 2009
66
Totalny leń kuchenny
»
co do potu to wali mefedronem? to najprawdopodobniej jego metabolity...

od 19 lipca 2009
293
Totalny leń kuchenny
»
Mauzer, zapewne tak :D
Dziwi mnie tylko to szczypanie, pamiętam, że ktoś też już tutaj o nim pisał ;)
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarpasoŻyd  AwatarLilith123  AwatarMondengel  Awatarfrs  AwatarAlfaBot  Awatarunknown  Awatarqmasz  AwatarGanjaBot  Awatarkkrecha