Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 45 / 1 / 0

Dawno już nie widziałem czystego "mefka" niestety :(
  • 85 / 6 / 0

05 stycznia 2020DuchPL pisze:
@fearnoevil

Skąd Ty wytrzasnąłeś ten "wzór" mieszanki-wyjebanki ... Na Twoim podwórku takiego mefa sprzedają?
Jakiś czas temu robiłem degustacje lokalnych sebków z "mefem" :D a jak wiadomo, gdy są "wyjątkowo" rozmowni po 20, to zazwyczaj i szczerzy i idzie co nieco podpytać bądź wyczuć ;p

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…
  • 46 / 2 / 0

i co mówisz że sorcik wart cokolwiek jest na mieście ?
  • 85 / 6 / 0

Starałem się wybierać najlepszych, to tak 20-30% miało spoko. W reszcie była zapewne kofeina, bo ja po bk normalnie chodzę spac, a po nich nie mogłem i miałem zryta banie przy dużych dawkach. Po mefie mogłem przywalić ile chciałem, co najwyżej bym nie ogarniał, ale nie ma uczucia że sra się pod siebie ze strachu na mieście bądź jazd że wszędzie psy cię na kamerach obserwuja. Po dużych dawkach kofeiny tak mam, a zazwyczaj przerabiałem po robocie, tak do 2 w nocy z półtoraka, dwójkę. Po normalnym bym mogl nie spać, ale jakbym się położył to bym usnął, i serce tak nie wali. Dodatkowo jak nie piecze w nochal, to ma lidokainę, znieczulenie dentystyczne, co już robi, że czystego związku jest mniej.
  • 46 / 2 / 0

Czyli jednak dalej lepiej zamawiać w sieci? Bo z tego co mówisz wynika że nie jest kolorowo
  • 85 / 6 / 0

Tzn no jak masz zaufanego ziomka, to co innego. Tylko nie znajomy dil, a kolega, bo to że bierzesz od sporego czasu od dila towar, to nie znaczy, że jest Twoim kolegą ;d kto pamięta czasy cocolino lub czystego mefa przed sierpniem 2010, ten wie, że tylko u zaufanych dostaniesz czystego prawdziwego. Nawet jeśli gdzieś prywatni z neta mają, to czystość np. 50%, bo to samoróbki, bądź mieszanka, jak wspomniałem. Kiedyś bez tolerki 200mg kryształu robiło z człowieka satletijo ziemi. W sklepie internetowym też żadnym nie dostaniesz 4mmc, a jeśli tak, to wałek ;p
  • 2296 / 165 / 0

rozumiem jeszcze ciężko odróżnić (przy braku doświadczenia) kofeinę od speeda, ale kofeina vs. mefedron, serio? XD
  • 38 / 2 / 0

Testował ktoś dopała o nazwie Dominator w 2009r? To był czysty mef czy jakiś miks?
  • 2296 / 165 / 0

tak patrząc po strasznej nazwie to bym mógł stawiać bardziej na MDPV , ale to tylko tak strzelam
  • 1673 / 208 / 0

Według źródła na pewnym innym forum skład Dominatora to cytuję:
Dominator - MDPBP, pentedron, kofeina

4-MMC na pewno było w Cocolino, tych pierwszych od Funboosters, później wrzucili tam 4-MEC. MDPV było m.in. w Ivory Wave.

Pamiętam, że kiedyś były udostępnione publicznie wyniki oficjalnych badań z tamtego okresu (2009-10 chyba, mówię o wielkim boomie antydopalaczowym) i można było sobie przejrzeć co siedziało w większości produktów. Okazywało się nadzwyczaj przydatne, gdy ktoś chciał zrobić taką maczanę jak w stacjonarce, a nie znał wszystkich użytych kanna. Szkoda tylko, że nie podawali proporcji %-D.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 609 uczestników Wejdź na czata