Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 611 / 46 / 0

28 grudnia 2018Kochanek Heleny pisze:
mefedron łatwo od alfy odróżnić, przede wszystkim lżejszy, bardziej euforyczny i bez uboków kardio i psycho.

Zjazd psychiczny po finiszu był przejebany to fakt, ten straszny smutek :D
Można było to zapić i przepalić mj lub kanna. Ale sama jazda na peaku była tego warta.
  • 3 / / 0

Uzależniał też bardzo. Pamiętam jak niektórzy byli w stanie oddać rower za sztukę mefedronu. Pomyśleć, że kiedyś był legalny

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 34 / 13 / 0

Uzależniał w chuj, szczególnie iv. Po pierwszym razie od razu wiedziałem,że będą problemy chociaż nigdy nie musiałem roweru oddawać:)
  • 259 / 20 / 0

Ogólnie, to gdyby było dużo legitnych źródeł mefa do teraz, to wjebanym pewnie by było w chuj xD
  • 6 / / 0

29 grudnia 2018Kochanek Heleny pisze:
Było fatalnie już po jednej dorzutce. Potem oczywiście coraz gorzej, ale po zrobionej ćwiartce też pamietam okropne zjazdy.
Zjazdy sa spowodowane wedlug mnie slabym oczyszczeniem substancji - blad na poziomie produkcji slabe oczyszczenie z metyloaminy
  • 697 / 75 / 0

Zjazd był czysto psychiczny spowodowany zajebistocia highu. Imo.
  • 34 / 13 / 0

Dokładnie tak.Po mefie zawsze byłem psychicznie wypluty. Po innych pseudo zamiennikach o wiele szybciej człowiek był zajechany,również fizycznie. W ogóle nie dało się takich ciągów robić jak po czwórce
  • 114 / 16 / 0

Gdzie można pogadać mefie? 😉pw
  • 11 / / 0

Powiem tak jadlem od 3 tyg non stop az koledzy przestali odbierac tel . Wiec pomyslalem ze I ja przystopuje I dzien w ktorym nie wzialem byl jednym z najgorszych w moim zyciu :(
Dlatego juz mi glupoty do glowy nie przychodza lece na revy dzis I biore na zapas :)
  • 3 / / 0

Zjazdy i złe samopoczucie to też przecież od wahań hormonalnych.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata