Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 34 / 13 / 0

Jak nosiłem dychę grubego kryształu w tylnej kieszeni spodni to się z tego puder zrobił,więc wygląd i postać nie przesądza sprawy
  • 1 / 1 / 0

Zdumiewające jest to jak wiele osób używa słowa mefedron (zwany mati, mefka itd.) na b-ketony nie mając większego pojęcia w ogóle o samym mefedronie. Nazywają każdy kryształ mefedronem, a o istnieniu 3-MMC, CMC, NEP, HEX itd. nawet nie słyszeli. Jak ktoś mi mówi o rodzajach to już wiem, że ten ktoś ma jakiś ogólny zarys wiedzy w tym zakresie. Niestety najczęściej jest to na poziomie:
- mam kryształ ziomuś
- proch mocny kozak brązer
- szarak
itd.
Nazwy typowego ulicznego rynsztoku.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Jak działają halucynogeny?

Taaak, kolejna relacja z Focusa. Wiadomo, czego można się spodziewać, niemniej sam opis przebiegu badania ciekawy.
  • 70 / 4 / 0

Czyli jednak wielce prawdopodobne, że miałem pierwszy raz mefedron. Właśnie w formie igiełek, ogólny profil działania zajebisty, mocne w chuj ale za to zwała przejebana psychicznie. Z początku myślałem, że alfę dostałem, ale chyba to był mef. Ciągnie do tej fazy, ale jak przypomne sobie zjazd to masakra
  • 697 / 75 / 0

mefedron łatwo od alfy odróżnić, przede wszystkim lżejszy, bardziej euforyczny i bez uboków kardio i psycho.

Zjazd psychiczny po finiszu był przejebany to fakt, ten straszny smutek :D
  • 259 / 20 / 0

Eh, mefek...

Tęsknię za tobą, kotku.
  • 290 / 30 / 0

28 grudnia 2018Kochanek Heleny pisze:
Zjazd psychiczny po finiszu był przejebany to fakt, ten straszny smutek :D
niedojebanie, załamka, niedowierzanie, że tak szybko poszło a to do czego doszedłeś w nocy zjadając wszystkie rozumy to ściema i kombinowanie kasy na następne sztuki :D
nie daj boże zwała po imprezie albo pisanie do ludzi na fb monologów o 4 rano
aż mi się łezka w oku zakręciła, ale nie tęsknię wcale :D
  • 697 / 75 / 0

Też nie tęsknię i nie ruszę jeśli wróci.
  • 34 / 13 / 0

Ten zjazd po prawdziwym mefie nie był aż taki fatalny po jednej nocce :) Gorzej po ostrym tygodniu albo dwóch
  • 697 / 75 / 0

Było fatalnie już po jednej dorzutce. Potem oczywiście coraz gorzej, ale po zrobionej ćwiartce też pamietam okropne zjazdy.
  • 34 / 13 / 0

No to chyba musieliśmy innego mefa walić. Fakt,że jak leciałem z tematem to rzadko kończyło się na sztuce lub dwóch no i po takim maratonie np miesięcznym to psychicznie człowiek był nieźle zrujnowany. Ze dwa tygodnie musiałem dochodzić do siebie a tak całkiem ok było po miesiącu.
Natomiast po ostrym weekendzie to była bułeczka z masełkiem:)
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata