Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 144 / 52 / 0

24 listopada 2018xSzuLeRx pisze:
Prawdziwy mefedron kochani drodzy mili moi jest w igiełkach, zaden pierdolony przereklamowany krysztal, aczkolwiek ostatnio walilem w krysztale i bylo swietnie lecz z prawdziwym mefedronem to nie ma nic wspolnego.AMen
mef może występować w formie igiełek, kryształu jak i pudru... to że najczęściej spotykany jest puder to już inna kwestia. Też najlepiej wspominam igiełki. Z reszta każdy najlepiej wspomina ten sort, który spróbował po raz pierwszy, z wiadomych względów.
23 listopada 2018eiffel65 pisze:
o widzę pozytywne posty, w różnych krańcach polski pojawił się Mefiu :P

Jest szansa, że się rozprzestrzeni :)
Moim zdaniem po 21 sierpnia po prostu trzeba poczekać jakis czas i na ulicy normalnie będą latały MMCki. Na razie dilerzy muszą pozbyć się jeszcze niedawno legalnych substancji, przecież tego nie wypierdolą do śmietnika, prawda?
  • 853 / 93 / 0

Nie będzie mmc poza darknetem to i seby go nie ogarna imo.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Nielegalny import polskich leków do Czech. Wpadł przemytnik

32-letni mieszkaniec regionu jesenickiego usłyszał zarzuty wyrabiania i sprzedaży narkotyków z lekarstw sprowadzanych z Polski - informuje rzecznik czeskiej policji w Jeseniku, por. Tereza Neubaerova.
  • 144 / 52 / 0

nikt nie będzie wiecznie klefedronów produkował, bo po chuj jak nielegalny?
  • 853 / 93 / 0

No klefedronow nie, ale cece nie są dalej legalne w Pl?
  • 144 / 52 / 0

Nie, wszystkie ketony zostały wrzucone do jednego wora.
Spoiler:
  • 38 / 3 / 0

Po delegalizacji na Słowacji zjechało bardzo dużo 4mec'a do PL. Nadal jest on do kupienia nad morzem.
Na 4mmc poczekamy jeszcze ładny kawałek czasu. Patrząc ile jeszcze ceców i ciców lata
  • 144 / 52 / 0

4-MEC nie próbowałem, ale bym nie pogardził :)
  • 853 / 93 / 0

Może i racja. Nie śledzę tematu, od dawna nie jem ketonów i nigdy więcej jeść nie będę :)
  • 1 / / 0

Dzisiaj na Mikołajki w stolicy udalo mi się zdobyć mateuszka. Jest w krysztale i są dwie opcje : po 6 lub 8 dyszek. Dzisiaj testuje tego za 6, zakupiłem dwie samarki i muszę przyznać, że robi konkretną robotę. Zacząłem od zrobienia delikatnej z 0.1 i powiem, że efekt jest zaskakująco dobry a nie wierzyłem w jego moc. Ciśnienia ogromnego do tej chwili nie odczuwam żeby jeść bez przerwy ale to pewnie przez to, że wcześniej mialem dostęp tylko do chujowego tematu. Do tego poczułem respekt :-D Jak zjadłem jedną dzisiaj przed pociągiem to śmierdziało tak ode mnie tym specyficznym potem,że wręcz modliłem się o to żeby nikt obok mnie nie usiadł.
  • 188 / 28 / 0

Ja 3 tyg temu konsumowalem z ziomkiem mef w krysztale lekko żółtawy za 8 dyszek i musze przyznac, ze byłem bardzo mile zaskoczony..pierwsza linia 100 mg w klame- wejscie przepiekne,wjazd na oczy i milutki stan utrzymywal sie do 30 minut potem dorzuty.Od czasu jak zdelegalizowali mefa łudziłem się, ze jeszcze bedzie dobry bo jak juz wspomnialem wczesniej- prawdziwy Mateusz to igła.Amen
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata