Mefedron - przedawkowanie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 68 / 5 / 0

Nie wiem czy było to przedawkowanie, ale jeśli było, to było to jedne z najciekawszych doświadczeń w moim życiu.

Od razu zaznaczam, że spożywałem w asyście 2 doświadczonych kumpli i benzo.

Jako że to był pierwszy raz z tą substancją, najpierw zażyłem bombkę 100g. Nie poczułem prawie nic, po godzinie czekania, zebraliśmy się w sobie i postanowiliśmy działać dalej. Sniffem doszło ze 200g, aż potem powiedziałem, że chciałbym mieć raz tak grubo, że nie ogarnę.

Bombka 200g+150g sniffem (wiem, że nie są to ilości duże, ale podkreślam, to był mój pierwszy raz) i nawet nie wiem kiedy mnie jebło. Wstałem, położyłem się na łóżku i kompletnie nic nie pamiętam. Gadałem pojebane rzeczy typu "gdybyś miał brata syjamskiego, to jego głową byłby Charlie Sheen". Po około 40-50 minutach wstałem, otrzepałem się i czułem dobrze.

Nie wiem czy było to subiektywne przedawkowanie, bądź też nie, jednak twierdzę, że skoro substancja z założenia ma mnie wyjebać mocno, a nie wypierdolić z butów tak, że kompletnie nic nie pamiętam, mogłem przedawkować. Najpewniej benzo podziałało tak, jak miało podziałać.

Serduszko szybciej raczej nie biło, a jesli to subtelnie i nieodczuwalnie.

mef to król, pewnie jeszcze się kiedyś skuszę (a wiadomo co na tym forum znaczy "pewnie")
  • 778 / 84 / 0

Na pewno bomba 100 gramów nie jest zbyt wielka. Super...

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Rutynowa kontrola taksówkarzy w Amsterdamie. Jedna trzecia testowanych była pod wpływem narkotyków

Podczas niedzielnej policyjnej kontroli kierowców taksówek w stolicy Niderlandów okazało się, że część z nich jest pod wpływem narkotyków. Teksty wykazały obecność THC i amfetaminy u sześciu mężczyzn.
  • 3743 / 476 / 0

Po tym co piszesz, to wierze ze przedawkowales :D

"Bombka 200g+150g sniffem (wiem, że nie są to ilości duże, ale podkreślam, to był mój pierwszy raz)"

made my day :D od razu czlowiek weselszy
  • 3847 / 163 / 13

"Bombka 200g+150g sniffem (wiem, że nie są to ilości duże, ale podkreślam, to był mój pierwszy raz)"

Koleszka ma rzadką wadę genetyczną, dlatego jest zdolny wciągać takie ilości; poniżej jego foto - sprawdzone info

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 75 / 4 / 0

Nie polecem mixować mefedronu z kokainą,skutki uboczne są masakryczne
  • 11 / / 0

Pytanie po co to mixować? Albo jedno albo drugie. Szkoda koki, żeby zbić ją mefem.
  • 5 / 1 / 0

NA początku powiem, że wielokrotnie waliłem mefe, spida i koks. Zawsze wszystko było ok (normalny zjazd po waleniu jak u każdego). A więc

Kupiliśmy ze znajomymi ja, kolega i koleżanka mefe na telefon w zeszłym roku, nie pamiętam czy mieli nam sprzedać 3mmc czy 4mmc. Waliliśmy cala noc we 3 jakieś 2 g. nad ranem dołączyła do nas koleżanka, kupiliśmy jeszcze jakieś 2g na 4 ( koleżanki waliły później jakoś co drugą krechę) kolo godziny 15 poczułem, że mam mimowolne delikatne skurcze mieśni twarzy (tak jak bym oko mrużył) i nie mogłem się za bardzo wysłowić. Waliliśmy dalej , zwykle pomagało walnięcie większej a tu efekt był odwrotny, było coraz gorzej. Co chwile jakieś delikatne tiki i drgawki rąk, strasznie cicho mówiłem, bo czułem jakby mi ktoś nadepnął butem na klatę ( nie mogłem nabrać pełnego oddechu) i jakiś taki przykurczony szedłem. Po godzinie 2o załączyła mi się dziwna akcja, że ciągle leciały mi łzy jak bym płakał a w głowie wszystko ok, istny cyrk. Ktoś wystarczy, że powiedział, że ma nóż w domu, że Małgośka walnęła w kartony a mi same leciały łzy. W głowie nie mialem negatywnych myśli, że życie jest do dupy itd, wszystko było ok i pytania co mi do cholery jest (nie wymieniam oczywiście tego, że musiałem wrócić do domu i paranoja, że ktoś mnie zobaczy,ale to normalka). Jak wyszedłem od znajomych, to łzy mi przestały lecieć, jak tylko zadzwonili co ze mną, to leciały. 4 dni dochodziłem do siebie, dodam, że w robocie miałem taką paranoje, że każdy widzi, że cpałęm 2 dni wcześniej, że masakra(to było z piątku na sobotę). Byłem jakiś strsznie rozstrojony nerwowo. Do dzisiaj jak się zdenerwuje od tamtej pory, to mam delikatne tiki. Co to mogło być? Nikt z tej ekipy nie miał takiej akcji, kolega walił to wcześniej i nic mu nie było. Kolega był w szoku, imprezujemy we dwóch od lat i myślał, że czeka mnie na drugi dzień szpital psychiatryczny.

Miesąc/półtora później zrobiliśmy sobie 3 dniowy ciąg z mefą (od kogoś innego i sprawdzone) i była gitara. Później waliłem w nocy spida i tez ok. Niech ktoś mi powie co to mogło byc i czy ktoś już się z tym spotkał, bo my do dzisiaj się zastanawiamy i nie mamy pojęcia.
  • 1 / / 0

Ja w sylwestra mam zamiar zjeść 3g na hita. W myśl "skończę się Ja, albo lot"
Powyżej 1g nie raz już brałem ale czy z potrójna dawka serce powinno sobie poradzić?

/Moderacja odradza tego typu pomysły./ misspill
  • 90 / 9 / 0

Też na zejściu miałem kiedyś tiki nerwowe i co chwile coś mnie "straszyło".Te tiki trzymały z 2dni.
  • 1970 / 309 / 0

24 grudnia 2018Lotto44 pisze:
Ja w sylwestra mam zamiar zjeść 3g na hita. W myśl "skończę się Ja, albo lot"
Powyżej 1g nie raz już brałem ale czy z potrójna dawka serce powinno sobie poradzić?
Debil.

/Dodano cytat by uniknąć nieporozumień. W ukryciu czaił się post do akceptacji./ misspill
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata