Mefedron w Polsce

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 5411 / 755 / 0

[mention]SIN[/mention] przejrzyj ten temat i tam pociagniemy temat
charakterystyka-i-zestawienie-farmakolo ... 53795.html

Mianowicie- jak zauwazysz np wartosci Ki dla 4mmc i cmc sa zblizone (dawkowanie tez) no ale cmc bedzie uwalniac dopamine do oporu.. I ktora substancja jest mocniejsza?
Na 1 stronie masz np opis 3mmc i tego, ze peak jest dluzszy i stabilniejszy...

Do tego dochodzi np metylon ktory ki ma dosc dziwne a dawkowania nie da sie okreslic..
Plus fakt, ze czworki maja super Ki dla 5ht2 i w wiekszosci brak powinowactwa do 5ht1 a niektore substancje maja lepsze ki 5ht2 ale i 5ht1...
Tego jest sporo.
Ki daja nam najwyzej obraz z czym mamy doczynienia. Nic wiecej. Ciezko na podstawie tego okreslic moc.
  • 1772 / 222 / 0

06 grudnia 2017Stteetart pisze:
[mention]SIN[/mention] przejrzyj ten temat i tam pociagniemy temat
charakterystyka-i-zestawienie-farmakolo ... 53795.html

Mianowicie- jak zauwazysz np wartosci Ki dla 4mmc i cmc sa zblizone (dawkowanie tez) no ale cmc bedzie uwalniac dopamine do oporu.. I ktora substancja jest mocniejsza?
Na 1 stronie masz np opis 3mmc i tego, ze peak jest dluzszy i stabilniejszy...

Do tego dochodzi np metylon ktory ki ma dosc dziwne a dawkowania nie da sie okreslic..
Plus fakt, ze czworki maja super Ki dla 5ht2 i w wiekszosci brak powinowactwa do 5ht1 a niektore substancje maja lepsze ki 5ht2 ale i 5ht1...
Tego jest sporo.
Ki daja nam najwyzej obraz z czym mamy doczynienia. Nic wiecej. Ciezko na podstawie tego okreslic moc.
wtrące swoje trzy grosze, dla M1 da się określić dawkowanie bez problemu

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Udaremniono próbę przemytu narkotyków o rekordowej wartości 10 mln zł (+video)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, udaremnili przemyt ponad 50 kg MDMA o szacunkowej wartości ponad 10 mln zł.
  • 5411 / 755 / 0

Na podstawie Ki nie da sie. Reszte masz w temacie.
  • 2027 / 120 / 0

przeciez po dobrym mefie jest błogostan jak po XTC, żadnych negatywów
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 136 / 0

Błogostan oczywiście również był odczuwany, ale wjazd na serce wskazuje na mieszanie z czymś towaru.
  • 1772 / 222 / 0

lub mogło to być coś innego po prostu
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 136 / 0

Jest takie prawdopodobieństwo. Co ciekawe - gdy było mi dane spróbować meksedronu, od razu po sniffie rozpoznałem smak - identycznie jak meksedron smakował "mefedron", z którym miałem do czynienia. W przeciwieństwie do meksedronu był aktywny.

Jak dla mnie dostawałem mefę pomieszaną z jakimś syfem, tyle. Z resztą ten wjazd na serce nie był cechą charakterystyczną, nie występował zawsze - raczej odczuwalne to było w ciągach.

SIN

• 335 / 135 / 0

Dostales legalny keton. nastepnym razem testuj.

~Stay safe.
Variacik
  • 5411 / 755 / 0

06 grudnia 2017Static pisze:
Błogostan oczywiście również był odczuwany, ale wjazd na serce wskazuje na mieszanie z czymś towaru.
http://docplayer.pl/50952244-Ostre-rozw ... padku.html
  • 1772 / 222 / 0

[mention]Static[/mention]
też tak sądze jak [mention]SIN[/mention], w 2010 będąć na 3-miesięcznym ciągu na czystym 4mmc nie doświadczyłem żadnych fizycznych nieprzyjemności

mefedron jest o tyle specyficzny, że po sekundzie od podjęcia się intoksykacji człowiek z miejsca wie z czym ma doczynienia i nie ma tu miejsca na żadne domysły w stylu "może mieszane", "może to nie to". Jeśli takie myśli dopuszczasz, to z pewnością nie 4mmc
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata