Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3357 • Strona 313 z 336
  • 758 / 76 / 0
@aurora20

Skoro nie piszesz w jakim mieście napisz chociaz województwo.

Ja jeżdżę na Wrocław ale za cene 517 byłbym w stanie wybrać się kawałek dalej ;]
  • 300 / 56 / 0
Ja mam niecałe 530 zł na górnym Śląsku, ale to tylko w jednym miejscu, a generalnie rozstrzał jest spory. Najlepiej obdzwoń wszystkie apteki i popytaj. Może jak odpowiednio dużo ludzi będzie interesowało się i szukało najtańszej opcji, to wymusi to większą konkurencję na rynku i niższe ceny.
  • 1560 / 251 / 0
17 stycznia 2023wonszgrzybojad pisze:
@aurora20

Skoro nie piszesz w jakim mieście napisz chociaz województwo.

Ja jeżdżę na Wrocław ale za cene 517 byłbym w stanie wybrać się kawałek dalej ;]
@wonszgrzybojad mazowieckie. dodam, że polecam szukać od ręki, dzwonisz po aptekach a robisz ankietę do skutku 600 zł i powyżej jest nie do przyjęcia. Tak więc sieciówka SpermaPharm powinna być pierwszą, jaką wbijesz na czarną listę i nigdy tam nie wkraczaj nawet po paracetamol.
17 stycznia 2023lysy666 pisze:
jak odpowiednio dużo ludzi będzie interesowało się i szukało najtańszej opcji, to wymusi to większą konkurencję na rynku i niższe ceny.
o toto. żaden rasta nie sponsoruje spermiarzy uważać na SPERMAPHARM i unikać!!!
  • 3248 / 622 / 9
Ej dokładnie. Te sklepy wyglądają jak z filmu Idiokracja i też harpagany mają najwyższą marżę. Nawet za jebanego Antka płacisz koło 20-22 zł.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 2209 / 211 / 210
Ceny wahają się i na to ma wpływ województwo, miejscowość oraz apteka. Ciężko jest to oszacować, gdzie za ile dokładnie. U mnie 10g poniżej 580 nie kupisz.
The depths are everything.
  • 16 / 2 / 0
Wiadomo już kiedy na 100 % pojawi się aurora w hurtowniach ? kiedyś przeglądając gdziepolek.pl to miałem chociaż 20-30 km dalej temat a teraz patrze to w okolicy 100km nie ma..
Gdzieś wyczytałem ,że miała być między świętami a nowym rokiem, potem że na początku stycznia a gdzie indziej że połowa lutego...
  • 461 / 36 / 0
Może jakaś apteka zgodziłaby się wysłać to Wam Poltrafem za 20-25zł. O ile to w ogóle możliwe, warto zapytać jak i tak obdzwaniacie.
  • 111 / 10 / 0
Ech, mi się przeterminowała recepta akurat. Byłem nawet przejazdem gdzie indziej ale z problemem zdrowotnym fizycznym więc nie miałem siły szukać po aptekach.
Wg gdziepolek czy tam ktomalek ta odmiana 8%/8% ma być już dostępna w hurtowniach. Ale i tak prawie na pewno u mnie w mieście tego nie da rady zamówić, nie wiem od czego to zależy.
Zastanawiałem się czy ktoś inny może to wykupić i przesłać na paczkomat albo pocztą, ale to pewnie zły pomysł xd
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 686 / 116 / 0
@Trep Już jest przeterminowana ta recepta? Możesz spróbować w klinice poprosić aby ją przedłużyli. Szkoda żeby się zmarnowała.
GdziePoLek i KtoMaLek to dwa różne serwisy. KtoMaLek jest wg mnie dużo lepszy.
  • 16 / 2 / 0
Ciekawostką dla tych co bardzo potrzebują MM to zamiast aurory (przynajmniej w mojej miejscowości) są dostępne odmiany od slaba te po 15g mango i pink kush , więc warto może to wziąć wzamian. Tak z ciekawości ile wam wychodzi nabić z lufki ze sztuki? powinno być chyba 10 lufek nie? bo to ważone
ODPOWIEDZ
Posty: 3357 • Strona 313 z 336
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.