Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3356 • Strona 312 z 336
  • 3 / / 0
Dziękuje uprzejmie za odpowiedzi. Ja czaję się na LA Confidental i jest na stanie ale w Warszawie do której mam 125 km. Ogólnie u mnie w najbliższym małym mieście są 4 albo 5 aptek i w żadnej nie ma ani nie będzie, wcale nie sprzedają MM. W większym mieście 35 km ode mnie jest możliwość kupić ale aktualnie nie ma na stanie chyba ani jednej odmiany. Jurto jeszcze tam zadzwonię bo te strony internetowe różnie pokazują. Według gdziepolek to czego szukam jest tylko w jednej aptece w Toruniu i jednej w Lubline a według ktomalek jest w kilku aptekach w Warszawie i w innych miastach ale tam już jedno miasto = jedna apteka ma na stanie i wszystkie daleko ode mnie.
  • 1559 / 250 / 0
Dzwoń po aptekach po kolei w twojej i okolicznych miejscowościach, nawet jak nie widnieją na ktomalek itp. Dziwią mnie takie historie, mieszkam pod średnim miastem i głównie rozkminiam gdzie najtaniej bo jest tyle opcji a nie gdzie wgle mają. Ostatnio miałem najlepszy deal bodaj 517 zł za 10 g aurory20 pod której wpływem piszę ten post.
  • 1 / / 0
Mój znajomy farmaceuta twierdzi że Aurora 20 ma być dostępna po 20 stycznia. Canopy jest trochę zbyt ziemiste i zbyt usypiające jak dla mnie.
  • 246 / 33 / 0
Według info z gdziepolek.pl

Aurora 22
,,2023-01-11
Dzisiaj otrzymaliśmy informację od producenta, iż susz Cannabis Flos THC 22% CBD 1% (Aurora) ma trafić do hurtowni dopiero z początkiem lutego br."

Dla red no 2 dopiero po 20 stycznia będzie wiadomo kiedy trafi.
  • 3 / / 0
Ja wcześniej sprawdzałem nie na ktomalek itp. tylko na jakiejś stronie na której jest lista aptek które wgl mają w ofercie (bo muszą mieć chyba jakieś specjalne papiery na to), dziś sprawdziłem na innej stronie i jednak jest jedna apteka, w moim liczącym 50 000 mieszańców mieście, która ma w ofercie MM, jutro będę dzwonił się upewnić.
  • 1559 / 250 / 0
W ogóle to dostępność zależy właśnie od sytuacji apteki i jej układów/dealów z hurtowniami a nie samych hurtowni, jak zwalaja wine w gownianych aptekach. W mojej stalej juz mnie stracili jako klienta. Brałem regularnie a szmaciarze nie zamówili nic od listopada pusto. Tfu. Z kolei w aptece 2km dalej po pierwsze najlepsza cena (517 za 10g) a po drugie mojej aurory mają cały czas na pęczki. Dziś sobie dzwoniłem zarezerwować żeby mieć bezpiecznie do odbioru na za tydzień, to usłyszałem że mają tego ok 1 kilograma suszu na stanie więc jakie braki w hurtowniach.
  • 686 / 116 / 0
Jak znajdujecie te najtańsze apteki? Dzwonicie czy chodzicie po aptekach i pytacie?
Czyli jak dobrze rozumiem apteki których nie ma na stronie GdziePoLek też mają medyczną.
Za Aurora 22 powiedzieli mi 620zł za 10g w Super-Pharm, to normalna cena czy za dużo? Chciałbym znaleźć gdzieś taniej.
  • 1559 / 250 / 0
Dużo, ja bym nie brał. Superpharm jest u mnie najdroższy a i tak taniej niż u cb bo 600zł. Pytaj po znajomych z miasta albo dzwoń do aptek i sprawdzaj w taki sposób. U mnie 517 za 10 a20/a22
  • 757 / 76 / 0
Gdzie Wy macie takie ceny jak 517 za 10 Aurory. To aktualna cena?

Ja place koło 570 przeważnie za a20
  • 1559 / 250 / 0
U mnie tak, najtaniej znalazłem po 517 + stałe dostawy (właściwie nie zdarzają się braki). Wcześniej miałem bliżej (pod samym domem) to za 540 ale przestali dbać o dostawy to ch.... na nich wyłożyłem i dzięki temu mam taniej, bo gdyby nie ta sytuacja to bym nie szukał. To jest cena (taka sama) dla a20 i a22 inne produkty nie wiem w jakich cenach bo w sumie mnie nie interesują
ODPOWIEDZ
Posty: 3356 • Strona 312 z 336
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.