Medyczna marihuana w Polsce

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 6884 / 752 / 0

Jeśli cena za 1 g to 60 zł, to ja nadal wolę leczyć się sam. Chyba, że dają upust np przy zakupie dyszki : D
Wiadomo skąd pochodzi ten Lemon Skunk? W sensie uprawiany w PL, czy sprowadzany?
  • 735 / 47 / 0

z Kanady

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Zapomniany odpad. Niedopałki papierosów na najbardziej rozpowszechniony śmieć na Ziemi

Filtry papierosowe składają się z tysięcy włókien octanu celulozy. Ich proces biodegradacji trwa wiele lat, a włókna pochodzące z filtrów papierosowych znaleziono nawet na dnie oceanów.
  • 1263 / 102 / 0

Dlatego zamiast importować za kupę siana lepszą opcją byłoby umożliwić chorym uprawę chociaż jednego lub dwóch krzaczków w domu. Powiedzmy sobie szczerze, mało kogo będzie stać na kurację medyczną marihuaną w cenie 60-65 zł za gram, podczas gdy na miesiąc potrzebuje np. z 20-30 gramów...
  • 6884 / 752 / 0

I jak tu nie korzystać z usług czarnego rynku...?
Na prawo do uprawy choćby 1 krzaka bym nie liczył, bo daje to duże możliwości do nadużyć. Marzy mi się system, jaki wprowadzili w Chile. Palenie, posiadanie i uprawa do 6 krzaków na "gospodarstwo domowe". Palić można w domu lub w knajpach (gdzie nieoficjalnie można też kupić). Palenie w miejscach publicznych jest niby wciąż nielegalne, ale w praktyce nikt na to nie zwraca uwagi.
  • 26 / 2 / 0

25 lutego 2019jezus_chytrus pisze:
I jak tu nie korzystać z usług czarnego rynku...?
Taaa jak okoliczny rynek ma sprawdzoną mj do zaoferowania :liść:
Ja mogę odtrąbić sukces: dostałem receptę i zakupiłem 10g tego drogiego skunka. Przynajmniej wiem co będę waporyzował. :D
  • 6884 / 752 / 0

Ile zapłaciłeś, na co dostałeś no i najważniejsze - dobry temat? ; )
  • 1263 / 102 / 0

Bardzo proszę, opisz całą procedurę, ile to trwało i tak dalej i tak dalej. :)
  • 26 / 2 / 0

Haha czy dobry jeszcze nie wiem bo obowiązki do poniedziałku nie pozwalają ale po weekendzie napiszę :)
Ponieważ miałem od czasu studiów wieloletnią kartotekę w poradni zdr. psychicznego łącznie z psychoterapią na lęki, nerwice, paranoje, depresję z objawami somatycznymi po dwóch konsultacjach z różnymi lekarzami zdecydowano się eksperymentalnie na wypróbowanie mj jako "ostatniej deski ratunku" na razie w mikrodawkach 0,03 g 3x dziennie metodą waporyzacji. Poszedłem do apteki, pokazałem receptę a oni sprowadzili na zamówienie 1 pudełeczko. Zapłaciłem 650 zł. i to jest największy ból :))
  • 6884 / 752 / 0

65 zł za 1g - dobry biznes...
a jak widzisz temat od strony wizualnej? Może jakieś foto wstawisz? : ) Jesteś chyba pierwszą osobą na tym forum, która ma "medyczną".
  • 1263 / 102 / 0

Tak z ciekawości, jak w warunkach domowych przeciętny Janusz bez ultra dokładnej wagi ma dozować te 0.03g? %-D
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata