Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 542 • Strona 51 z 55
  • 15 / 2 / 0
Do kolegi wyżej ^ nieziemski tak ale uwzaj bo jest z opoznieniem 20 sekndowym nawet :o

Miałam 5ml w strzykawce, wstrzyknełam 3ml, czekam pare sekund na wjazd z igłą wbitą cały czas by w razie potrzeby docisnąć te 2ml, kolejne sekundy wjazdu nie ma to postanawiam docisnąć tłok z tymi 2ml ale NA SZCZĘŚCIE zatkało mi igłe, zdążyłam przyłożyć wacik do raanki i wtedy dopiero nagle zaczęło wjeżdzać :o to bylo jak przejazd po pustyni tym takim autkiem co bije rekordy prędkości.położyłam się, i czekałam az przestanie bo to Boże jakieś nieziemskie było ale przesadziłam bo przypominać to zaczyło przedawkowanie i to takie prowadzące do śmierci bo jakoś tak się czułam blisko tego, tego co jest po drugiej stronie, po jakiś 15min stan sie uspokoił a ja po tej dawce przez kolejne 12h miałam jakieś halucynacje, kolorki, falowania jak po jakis LSD czy innych halunkach, pzez te12h nie dorzucałam, potem dopiero o18 bo czułam sie taka NASTYMULOWANA że wiedziałam że i tak nie zasne kolejną noc po tej dawce 12h temu więc postanowiłam wstrzyknąć te 2ml co zostały i dalej nie spie od 18, spać nawet się nie chce, dopiero ustąpił te lekkie halunki.

W tych 5ml bylo z ponad 100mg. Po całej nocy straciłam rachube i sypło mi się coś więcej ale nie zdawałam sobie sprawy że aż tyle za dużo:o
chemik ktory skonstruowal tak mocny stim o takich mocnych efektach i jeszcze z halucynacjami jest jakis oszalany
dobrze ze nie spanikowalam bonie brałam takich rzeczy psychodeli

Dodano akapity dla czytelności | 909
Uwaga! Użytkownik krawczykowa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 383 / 28 / 0
Nada się to na maczankę?.Co ile dopalac?Daje duzego speeda?Ile trzyma po vapo.Sory za tyle pytan,ale ten wątek jakis taki mało meretoryczny;)
  • 4368 / 667 / 0
Nada się. Dopalać jak się skończy faza. 1h ponoć trzyma. Piszę z tego co wiem bo nie mam doświadczenia z vapo. Generalnie to chyba najlepsza opcja na dziś dzień do vapo.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 383 / 28 / 0
Jakbys mi jeszcze powiedział czy zwała jest po tym duża i czy mocno wchodzi na kardio bo mam joba na tym punkcie;)
  • 4368 / 667 / 0
Nigdy nie jadłem MDPHP ale podejrzewam że zwała przypomina wszystkie pirolidinoketony także jest zwała podobna do tej po fecie. Na kardio wjeżdza jak się przedobrzy i weźmie za dużą dawkę lub za często dorzuca.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 94 / 3 / 0
Chce z tego zrobić freebase wystarczy soda z wodą i podgrzać czy zabawa z amoniakiem?
  • 1904 / 171 / 0
Może spróbuj najpierw z sodą, opisz jak ze smakiem, topnieniem. Sam jestem ciekaw.
  • 1051 / 100 / 3
Jakbys mi jeszcze powiedział czy zwała jest po tym duża i czy mocno wchodzi na kardio bo mam joba na tym punkcie;)
zwała po tym sroga.
  • 719 / 44 / 0
15 kwietnia 2017StrangeloveDr pisze:
To ja się popsułem, bo opierdoliłem w chuj HEXa i jeszcze dzień po 25-30 mg MDPHP i chuj. Nie mam nic z kardio! Widocznie wyleczyłem nerwicę (benzo w zapasie zawsze uspokaja, nawet jak go się nie użyje ;p).
Ehehe, człowiek po jakimś czasie dowiaduje się, jakie głupoty wypisywał kiedyś.
Dostałem od pechowych 3 g tego cuda, zamiast NEPa (perturbacje przy zamówieniu). O ile HEX nadal nie powoduje specjalnie kardioschiz, to po MD-PHP teraz masakra. Albo kwestia sortu, albo nie wiem czego - 15 mg (sniff) już wywołało natrętne nawalanie serca, może p.o. jest lepiej - nie wiem. Do tego doszła ta podwyższona temperatura, o której ktoś pisał. Myślałem, że dostałem ZS, no ale gdzie tutaj serotonina w tym związku ...

Za mocne jednak, albo dawki złe. Ale działanie nie dla mnie.
  • 471 / 14 / 0
A pisałem, że był okres, że mąkę pod nazwą MDPHP sprzedawali? :D
A ludzie po 100-200 mg wciągali nosem i ledwo czuli. :)

Przecież to niemal brat bliźniak MDPV, więc jak ma nie działać przy 15 mg.

Dla hardkorów: najlepiej działa palone. (Jak stara pefałka oczywiście).
Kardio znacznie mniejsze, ale powoduje specyficzne płytkie, szczytowe oddychanie.

W każdym razie gratuluje Strange! Znalazłeś legitny sort.
Normalnie bym zapytał gdzie i zamówił, ale zawsze jak zamawiałem MD** to kilka dni później i tak 95% wora leciało do kibla. Ciężko to kontrolować. Substancje dla ludzi z bardzo silną wolą.
I na pewno ja też pisałem o wzroście temperatury - też stary i bardzo wyraźny efekt pefałki.

Największa siła serii MD*** (oczywiście legitnego sortu) to zastosowanie jako stim funkcjonalny. Kiedyś na mikrosniffach pefałki po 2-3 mg 2x dziennie (nie codziennie oczywiście) w ciągu 2 miesięcy zrobiłem w firmie awans, którzy inni robią w 2-3 lata. Ale też strasznie ryją banię te dragi. Zresztą historii o tym jak pefałka zniszczyła ludziom życie jest w necie masa.
Dobrze, że to PHP ma szybciej wchodzące i większe kardio-sajdy, bo byśmy mieli powtórkę naspidowanych osiedlowych dresików jak za czasów pefałki.
Król Jest Tylko Jeden
ODPOWIEDZ
Posty: 542 • Strona 51 z 55
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.