MDPHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 671 / 39 / 0

Ja po 2 dniach zabawy z tymi zabawkami miałem dosyć, a tu 3 tydzień? Chyba się stażeję :)
  • 2 / / 0

nie noo bądźmy poważni...:D nie na takich kurwach (inne substancje (dużo gówna i jeszcze do tego gówna z gównem zmieszanym)
EDIT: wcześniejszy mix 50 HEX-EN mg + 50 MDPHP mg miks per sniff ---> HARD MIX UWAŻAĆ i stan zdrowia w dobrej formie! solidnie dobrej! bo serce dostaje w pizde na zjeździe "odczuwalnieZBYT"... słabsi dyspozycyjnie mogą nie ogarnąć i wkręcić i brnąć w paranoje, podsumowując
naprawdę srogo UWAŻAĆ:
+ piękny i wspaniały wstęp początek środek
+ zejście "dokuczliwe"

ale mam coś lepszego!! właśnie w tym momencie leci mi niecała 2h od wjebania
4-MDMC [40mg] + HEX-EN [20mg] + NEP CRYSTAL [40mg] miks mix ALL per SNIFF
na chwilę obecną pisze nieustannie non stop rozwiązując sprawę za sprawą. Ważne jest to
iż zaangażowanie w istotną / ważną sprawę bierze góre nad zabawą (co przyznam było planowane) lecz nie żałuje!!
wjazdu zero na serce wiekszęgo u mnie co mnie zaskoczyło ! obawiałem się po wczorajszym! , EMPATIA + MOTYWACJA + ZADOWOLENIE(nie pluszowatość) + DECYZYJNOŚĆ + zero pierdolenia rozkminek rozkmin nad pierdoleniem o rozkminkach. !! robisz i chuj co trzeba bo wiesz co trzeba...
no nic zobaczymy co będzie później najwyżej coś dopisze jak narazie 10/10

INTENSIVE EUPHORIA = PIERDOLONE GÓWNO!!
spuśćić w kiblu a temu co to zrobił życzę podobnego kurwa przeżycia...
20mg antyalergiczny mmmmm nutka stymulacji smyra no to kurwa klama 100 i 125 oral (jak żyje to kurwa byłem pewny że zawał tym razem....bicie serca -+155 i ogólny potwór przez (1h) gdyby nie apteka awaryjna to nie dałbym rady sam, ale jakoś sie udało)... i ten syf INTENSIVE EUPHORIA taaak ma wspólnego z euphorią to że pojawia się ona wtedy gdy
- kurwa dziękujesz że odpuszcza i schodzi>

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Zaczął się sezon na grzybki… halucynogenne. Dolny Śląsk to dla zbieraczy eldorado

Polecamy szczególnie wynurzenia "terapeuty", który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi :)
  • 671 / 39 / 0

Ja mam przeorany beret, myślę, że to terapie tak wpłynęły na to, ale to dobrze bo mam swoje ograniczenia, których się trzymam.
  • 2 / / 0

Mam pewien problem ponieważ produkt jakby wietrzeje i traci na sile możliwe to?
  • 1140 / 94 / 0

Ja tam jednak pierdole ten syf. Jedyne co mnie ciągnęło do tej substancji to chec sprawdzenia tej oslawionej prawdziwej mocy mdphp. W końcu trafiłem na dobry sort,moc była, ale poziom rekreacyjny na poziomie zero. Z tego nie ma żadnej radości, tylko pusty speed i wkurwienie. Tryb warzywo i kardio-killer

Jebie alfy
  • 2571 / 375 / 3

Jakie jest tego dawkowanie? W wątku czytam, że od 10mg, dalej od 50, a jeszcze dalej, że od 100mg.
Ile tego wrzucać do żarówki do wapo i ile tego sniffem? Pewnie, że zacznę od mikro ilości, ale fajnie by było wiedzieć czego w końcu się spodziewać.
  • 200 / 13 / 0

Zalezy od sortu
Te stare, dobre kosy robia bardzo dobrze od 10mg, ale jednak ciezko trafic
Jak trafisz teraz na dobry sort to 50mg wystrzeliwuje konkretnie
Ci, co pisza, ze od 100mg, to maja chuj, a nie dobre sorty %-D
Pisze o sniffach, vapo nigdy nie probowalem, ale zalecalbym do kazdego z sortow o polowe mniej, niz zalecany sniff :D
  • 25 / 1 / 0

Z czym najlepiej łączyć tę substancje? Bo piszą, że symulacja porządną, ale "pusta". Z czym zmieszać, żeby zachować konsystencję proszku, doszedł element euforii i żeby nie zejść z tego świata.
  • 2 / / 0

Dużo osób z hexem miesza i słyszałęm też o mieszaniu z 3/4 cmc
  • 656 / 50 / 0

Mieszanie z hexenem to najwyżej jak dostaniesz sampla hexa I nie masz co z nim zrobić xD

Lepiej nie jest

Z cmckami idk, ale też średnio to widzę
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata