ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
  • 3 / / 0
Siema, pomóżcie bo czytając cały ten wątek albo nie zrozumiałem z opisu zejścia że występuje w nim to co u mnie (mam taką nadzieje), albo dzieje się w mojej głowie coś nieciekawego.
72 godziny temu kończyły mi się efekty po substancji pod nazwą mefedron którą użyłem pierwszy raz, więc wleciała 1 tabletka ecstasy 170 mg i potem kolejna, je również jadłem pierwszy raz. Wcześniejsze doświadczenia to tylko benzo, kodeina. Wszystko było w porządku, po kilku godzinach gdy miłe sprawy zniknęły i dostałem ciągłych drgawek to zjadłem słabą alprę i drgawki ustąpiły natomiast w ogóle nie mogłem usnąć.

Następnego dnia, bez snu, 48 godzin temu kończyło się rozluźnienie po zażyciu kolejnych dwóch tabletek ecstasy 170 mg, ta druga po jakichś 2,5 godzinach po pierwszej wiec tak akurat. Gdy działanie drugiej tabletki nałożyło się z jeszcze trochę działającą pierwszą to przez jakieś pół godziny miałem niewielkie efekty psychodeliczne jak widzenie przez moment na zewnątrz paskudnej zjawy czy katastrofę samolotu, oraz błyski jakby piorun strzelał. Do tego w tym czasie ale również później w uszach pełno nieprawdziwych dźwięków, od płaczu dziecka przez rozmowę jakichś ludzi po gadanie z telewizora. Oczy w dalszym ciągu delikatnie robiły mnie w konia pod względem tego co widzę ale nie były to już jakieś postaci czy straszne sytuacje. alpry nie brałem choć noc łatwa nie była ale tym razem udało się przespać ze 4 godziny z przebudzaniem się kilka razy.

Po wstaniu następnego dnia czyli wczoraj czułem się całkiem w porządku, oczy ok, głosów w głowie brak, jedyne co to czułem się zmęczony bo w końcu co ja spałem, nieobecny i lekko drgało mi ciało. Natomiast wieczorem, 24 godziny temu gdy po tym całkiem normalnym dniu położyłem się już pod kołdrę i zamknąłem oczy to zacząłem wtedy widzieć postaci i jakieś sceny, nawet bardzo jasne, a do tego ponownie fikcyjne dźwięki, aż po chwili jakby mi uszy zatkało i usłyszałem taki dziwny kilkusekundowy głośny dźwięk jak klakson z uczuciem jakby mi mózg przez ten moment lekko wibrował. I po tym już żadnych obrazów nie widziałem ani głosów nie słyszałem.

Noc przespana całkiem niezle, jakieś 6 godzin. Czułem się dziś rano jeszcze trochę nieobecny i miałem lekkie drgawki, ale ogólnie spoko. Natomiast po południu znowu zaczęła mi dokuczać głowa, tak na pół sekundy czułem zatkanie uszu razem z dźwiękiem już cichym jakby przez ciśnienie w głowie, taki szum, i delikatnie wibrującym mózgiem. Niestety nie zdarzyło się to raz czy dwa, tylko kilkadziesiąt razy co tej godziny, czasem co kilka minut, czasem raz na 20 minut, a nawet zdarzyło się dosłownie jedno po drugim.

Powiedzcie proszę czy znacie taką sytuację po pierwszych razach z MDMA, bo gdyby to się działo wczoraj to bym nie był zaniepokojony bo to byłby dzień po zażyciu, ale wczoraj właśnie było w porządku, a dziś takie jaja we łbie.

Pozdro.
  • 2173 / 452 / 0
"Natomiast wieczorem, 24 godziny temu gdy po tym całkiem normalnym dniu położyłem się już pod kołdrę i zamknąłem oczy to zacząłem wtedy widzieć postaci i jakieś sceny, nawet bardzo jasne, a do tego ponownie fikcyjne dźwięki, aż po chwili jakby mi uszy zatkało i usłyszałem taki dziwny kilkusekundowy głośny dźwięk jak klakson z uczuciem jakby mi mózg przez ten moment lekko wibrował. I po tym już żadnych obrazów nie widziałem ani głosów nie słyszałem."

Najprawdopodobniej hipnagogi a później paraliż senny.To "normalne" po stymulantach,ale spokojnie,organizm powinien szybko wrócić do równowagi i powinno minąć.
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.