mdma pigsy/przedawkowanie( zjazd)problemy

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

• 2 / / 0

brałem dwa dni z rzędu piguły jednego i drugiego dnia po 5 szt(jakieś słabsze) w tym że drugiego dnia przestały działać a ja nie świadomy zjadłem ich za dużo myśląć ze zwiekszająć dawkę zaczną działać ,drugiego dnia miałem zero bomby od MDMA ( zero euforii) tylko czułem lekkie pobudzenie po zaprzestaniu tego dnia zaczeły mieć brać drgawki , po chwili ustąpiły ,przez 3 dni miałem lekkie drgawki zawroty głowy(mdliło mnie),4 dnia zjadłem słodycz złożony z cukrów prostych , wtedy jeszcze nie byłem świadomy przykrych konsekwencji , doklegliwości się nasiliły ,miałem ostre zawroty głowy i telepanie ,bardzo mnie mdliło ,przeszło dopiero jak poszedłem spać, po wstaniu z łożka nadal mam lekkie zawroty głowy ,obołały, mdli mnie ale juz nie z taką mocą ,5 i 6 dzień wyglądał tak samo : lekkie zawroty głowy i mdłości , 5 dnia rownież zjadłem jedzie złożone z cukrów prostych i wtedy sie skapnełem ze przez to dolegiwości sie nasilają(ale nie było juz tak zle jak wczensiej) ,5 dnia brałem L-tryptofan,ale jakoś nie czułem zeby to pomogło ,aktualnie jest 6 dzień a wstajac rano wstaje jak by z lekka fazką ,mam niezbyt dobry nastrój ,ide zachwianym krokiem , głowa lekko obolała i lekkie zawroty głowy ,przez cały ten okres nie mam za bardzo apetytu,spie bez problemu po 7-8 godzin,długo to trwa a ja boję sie o swoje zdrowie i nie wiem co z tym zrobić
  • 54 / 6 / 0

Nic poważnego się raczej nie stało jesli przez taki okres czasu nie wyszły poważne objawy. Przestań żreć przetworzone kurewsko żarcie. Uzupełnij magnez (przyswajalny -> maglek choćby), potas, kompleks witamin z grupy B, witamine C. To podstawowo. Do tego sporo wody, trzeba wypłukać troche szajsu ale też nie świruj bo wypłuczesz to co masz zamiar przyswoić.

Jedz owoce, wmuś w siebie. Wrzuć sobie kilka bananów w jogurty to smaczne i można łykać jak picie. Do tego jakieś łagodne mięsko, to co mama dawała żebyś był silny.

Żadnego tryptofanu i innych tego typu. Organizm sie pozbiera jak dasz mu szanse a nie kolejny los na loterii.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Po psychotropy i viagrę do weterynarza. NIK alarmuje: To niebezpieczna luka w prawie

Leki odurzające i hormonalne dla zwierząt wydawane na receptę są poza nadzorem. Według kontrolerów NIK to niebezpieczna luka w prawie, którą należy jak najszybciej zlikwidować
  • 102 / 3 / 0

Ja bym jednak proponował tryptofan, dziennie 2-3 gramy. Pozwala szybciej odbudować serotoninę i niweluje wszystkie negatywne skutki (u znajomej ograniczył zapsy do minimum)
Dużo śpij jeśli czujesz taką potrzebę.

Przede wszystkim nie panikuj(błędne koło), przejdzie, daj czas organizmowi na regenerację :)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata