MDMA - dawkowanie

Moderator: Stymulanty

Posty: 84 Strona 8 z 9
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Witam.
Postaram się w miarę dokładnie opisać problem. Jakiś czas temu zarzucałem pierwszy raz mkę (towar sprawdzony - przede mną 2 osoby zażywały w ilości 150mg na głowę i dało im to bardzo przyjemne efekty przez około 5 godzin) w dawce 150mg. Czas mijał ale jedynym zauważalnym efektem były tylko powiększone źrenice, chłód i przyjemniejszy odbiór muzyki. Żadnej empatii, przyjemniejszych bodźców zewnętrznych czyli w skrócie - zero fajerwerków. Po 2 godzinach od zarzucenia podobno nic już nie było po mnie widać - źrenice wróciły do normy i jedynym odczuwalnym efektem było to że byłem tylko wyjątkowo spokojny. Stwierdziłem wtedy że to pewnie przez to że za bardzo się objadłem i warunki nie były zbytnio sprzyjające więc następnym razem parę godzin po nieco skromniejszym posiłku i w bardziej kontrolowanych warunkach zarzuciłem ponownie 150mg. Odczucia bardzo podobne czyli znowu - bez szału więc postanowiłem zrobić dorzutkę 75mg i zobaczyć efekty. Tym razem dało się już odczuć jakieś efekty - na początku przez chwilę dzwonienie w uszach potem wszystko było jakby przyjemniejsze i czułem dużo sympatii do ludzi i otoczenia ale w dalszym ciągu nie dorównywało to fazie jaką opisywali kumple którzy te same piguły brali wcześniej a i sam czułem że to po prostu nie było to. Ważę ~73kg, nie biorę żadnych stałych leków ani nie mam stwierdzonych żadnych zaburzeń psychicznych, nigdy nie brałem opio. Pytanie czy brnąć w to dalej z tym że wypróbować po prostu większe dawki (200-250mg?) i co może powodować u mnie taką "emkooporność"?
Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Pozdrawiam
Rejestracja: 2013
  • 118 / 4 / 7


Możesz spróbować wcześniej suplementacji prekursorami seratoniny. L-tryptofan na przykład... Większe dawki MDMA mogą być neurotoksyczne ale czy w Twoim przpadku jest tak samo? Tego nikt nie wie.
Pozdrawiam

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...
Rejestracja: 2017
  • 58 / 2 / 0


Polecam suplementacje 5htp przez kilka dni przed zażyciem. Broń boże nie wrzucać 5htp podczas fazy, bo może się faza przedłużyć do niebezpiecznych czasowych dystansów.

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 93 / 0


Tak jak kolega radzi, może ty jesteś Supermenem i żarcie codziennie 250mg ci nie zaszkodzi. Pamiętaj o argumencie "kto wie"! Kto wie, może nie każdy potrzebuje tlenu?

Zadbaj o harm-reduction jak się bawisz w takie dawkowanie to raz. Dwa, co ma do tego opio? Trzy, ketony/stimy/psychodeliki waliłeś kiedykolwiek? Były ciągi na nich? Inne dragi przyjmowane doustnie działają?
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Żadnego z wymienionych nigdy nie zażywałem, innych dragów przyjmowanych doustnie zresztą też. Czyli z tego co rozumiem pozostaje mi suplementacja + ewentualnie jakieś środki bezpieczeństwa i większa dawka. Jeśli i to nie poskutkuje to chyba zwyczajnie dam sobie spokój.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


W piątek odpalam się po raz pierwszy - kupiłem 1g proszku i zastanawiam się jak najlepiej go wykorzystać:

- Podzielić na 8 części i zrobić bombki
- Podzielić na 8 części i rozpuścić w wodzie
- Na palec i polizać

pomocy :old:
Rejestracja: 2009
  • 4940 / 171 / 8


Najpierw rozpuścić, potem podzielić płyn na równe części.
przechowywanie-dzielenie-t31351.html
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Pomoże ktoś? Jaka dawka na 1 raz? Do klubu się bawić, potańczyć, a nie się poskładać
Podobno jedna pixa ma w sobie 200mg albo więcej.
Pół będzie dobrze czy 1/3 zmieszać z sokiem pomarańczowym?
Jestem laik, wcześniej tylko weed
Rejestracja: 2018
  • 21 / 3 / 0


1,5mg na kg masy ciała. Optymalna dawka, nie będzie za słabo, nie będzie za mocno.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


W ciągu dwóch dni zjadłem 1g "molly" nie wiem czy to na pewno jest molly smak mydła, a cena 50zł też jakaś niska i wszystko takie podejrzane tylko że kiedyś dostałem to samo na próbkę i smakowało identycznie i był totalny rozpierdol ;d 1g wiem że dużo ale nie na raz tylko wkurwiałem się że nie działa po paru h, zwiększałem dawkę i zaprzestałem przy 1g.

Szkoda tak marnować hormony szcześcia w mózgu i czekać długo na ich regeneracje (chyba ta teoria jest właściwa)
Posty: 84 Strona 8 z 9
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość