ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 7 z 10
  • 595 / 45 / 0
Testowałeś to w jakimś laboratorium że tak uważasz? A może to była po prostu słaba pixa? Przejrzyj sobie strony europejskich organizacji harm reduction zajmujących sie badaniem składów dostępnych na rynku piguł.
  • 78 / 2 / 0
Chyba zrobię test meckera - mialem taki zamiar

Scalono z postem napisanym przez LosMDMA » 26 paź 2010, 21:23

Jednak nie jestem do końca pewny czy to jest MDEA bo.............. bylem ostatnio w klubie i co jak co jak wchodzi są efekty i wszystko jak po MDEA nawet nie chce się ruszać ale jak zacząlem tańczyć i się rozgrzalem to nie moglem przestać. Hmmmmmm na 100% to MDxx ale które to już nie wiem
Ostatnio zmieniony 26 października 2010 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Scalenie postów
Uwaga! Użytkownik LosMDMA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3527 / 36 / 0
czy rozmowa w tym wątku dotyczy ethylone t.j bk.MDEA ??
  • 3450 / 101 / 8
A dlaczego miałaby? Sądzę, że chodzi raczej o różnice między metylenodioksymetyloamfetaminą a metylenodioksyetyloamfetaminą. O beta-ketonach rozmawia się generalnie w innym dziale (który notabene nazywa się "beta-ketony" ;) ).
  • 590 / 7 / 0
zmula, chce się mówić, ale nie wiadomo co, jest ciężej i nie ma problemów z zaśnięciem, MDEA?
  • 1474 / 15 / 0
Najprawdopodobniej...
  • 2180 / 26 / 0
pamiętajcie:
Przeglądając kilka kilka miejsc w necie które robiły lub robią stale testy tego co jest dostępne na rynku, śmiem stwierdzić że tak naprawdę MDEA jest cholernym rarytasem bo jeśli już tabletka czy też kryształy występują z jakimś MDXX to jest MDMA, MDEA praktycznie nie występuje na rynku, więc nie ma co się przejmować różnicami :P
  • 590 / 7 / 0
to czym są te eMDeXy które pojawiają się tu i tam?
  • 350 / 3 / 0
@TheQ ,może to zabawne ale ja nadal twierdzę iż MDMA ma to czego nie ma żaden inny drugs w sobie czytaj.> Wyjebie Cię z kapci ,gdy jest wszystko dopięte na ostatni guzik :D (i nawet nei chodzi o nasz humor tlyko ew. naszego organizmu w danym dniu ,tak ja to rozkminilem ,moze zle ale u mnie i znajomych sie to sprawdza)
  • 590 / 7 / 0
MDMA jest przyjemne i subtelne, ale chyba nigdy nie odczułem pełni działania; wyjątkowo weekend bez kryształów, aby w piątek poszaleć [ ;
nie zrozumiałeś pytania. Dostałem propozyje kupienia MDx'ów (160zl) i zastanawia mnie czy to MDEA czy cos innego
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 7 z 10
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.