MDEA - wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 2180 / 11 / 0

a po co źródła, skoro MDE to słabsza siostra MDMA, także też ma działanie terapeutyczne.

Użytkownik nieaktywny
  • 496 / 47 / 0

Nie da się pomylić MDMA z czymś innym.
Wcinałem kółka na MDMA i zawsze po 20-30min niekiedy czekało się nawet godzine...są myśli typu: kurwa nie kopie nic. to wałek? co jest? i jakiś taki wewnętrzny smutek. A po chwili oczy się zamykają i spływamy włacza się konkretna WATA, leżymy i czujemy już tą miłość, która napływa i napływa.
Wykręca nas na wszystkie strony....głebokie odeechy i wypuszczanie powietrza uuuuuufff...gówa opuszcona prawie przy kolanach albo leżymy na boku i coś mamroczemy pod nosem przez zaciśnięte zęby.
Po 5-10minutach fazka powoli schodzi i nagle czujemy jak oczy się otwierają, otwierają i jeszcze raz otwierają....opada kurtyna....wszytsko jest jasne, przejrzyste i czyste jak łza, nieskazitelne, świeźe, rozumiemy wszystko, kochamy wszystko i wszystkich, niema wojen, lęku i strachu.....jest tylko MIŁOŚĆ!!! Czujemy niesamowitą energię, która nas normalnie rozpierdziela od środka...wstajemy bo siedzieć nie idzie, wstajemy tak, że aż stoimy na palcach: mamroczemy przez zaciśnięte żeby: ALE KURWA JEST PIĘKNIE!!! O JA PIER@#%$!!!! KOCHAM CIĘ ZIOMEK!! :d itd itd;p
Muzyka to poprostu POEZJA....pamiętam 6-8h tańce na parkiecie z dwukrotnymi zejściami na napicie się czegoś i to z przymusu...ziomki wyciągali mnie z parkietu. Gdy się tańczy to nie liczy się nic innego....kreujemy wtedy swój własny świat i tylko jest w nim muzyka i my...poprost może byc dookoła nas 200-5000 osób i my ich nie dostrzegamy. Tak porywa tylko MDMA. Jak zejdziemy z parkietu to szczęście nadal nas nei opuszcza, przytulamy się do znajomych, mówimy rzeczy których nie wypada mówić hehe.
To jest MDMA i tej substancji się nie da pomylić z niczym innym i kropka.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Kierowca z zakazami sądowymi i naszyjnikiem z dragów

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który posiadał środki odurzające oraz kierował pojazdem wbrew 3 zakazom sądowym. Niewykluczone, że kierował on autem będąc pod działaniem środków odurzających. Mężczyzna przyznał się, że wcześniej palił marihuanę.

• 2180 / 11 / 0

hmm no to MDEA jest prawie identyczne tylko nie ma tej energii rozpitalającej, choć teraz wiem, że na mnie MDMA może też tak nie działać :(

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 25 / 0

Nawet stymulanty maja rozne dzialanie na rozne osoby, wiec to w sumie nic dziwnego.

• 353 / / 0

znajomy co mieszka w czechach mowi ze ostatnio cos probowal znalezc o ewentualnym wplywie piracetamu na dzialanie mdea...no i z tego co mowi to obczail, ze sie ogolnie i powszechnie mowi i uwaza, ze piracetam wzmacnia dzialanie calej rodziny mdxx...ALE!
jednak jak przegladal forum, to pojedyncze opinie o tym mowiace wykluczaja poza nawias wlasnie mdea, jako by niby akurat na ta substancje piracetam nie mial wyraznego wplywu

ktos wie cos na podstawie wlasnych doswiadczen na 100% z mdea?
i z sokiem grejfrutowym lol?

ja tam nie wiem bo nie interesuja mnie takie rzeczy, szkoda zdrowia

p.s. a z tym dzialaniem terapeutycznym to chodzilo mi glownie o jakies zrodla namiary do danych i relacji, gdy konkretnie prowadzono jakies badania czy proby experymentalne konkretnie z mdea, o.
he

• 441 / 2 / 0

@ JapkoDre: Pięknie to napisałeś. Tego ni da rydy pomylić z czymś. Moja podświadomość czuje że wracają pixy na MDMA a to co mi się wydaje sprawdza się na 80%. Jestem kurwa czarodziejem %-D

• 94 / 1 / 0

Się wzruszyłem, prawie.

Przypomniało mi się jak się zakochałem w podsufitce z Renaulta, rano po nocy tańczonej :-P.
No, wzdychałem do niej LOL

greetz

C

• 353 / / 0

nie znam sie co dziala na dokladnie ktore receptory itd itp, wiec pytam

tolerancja miedzy 2c-x (konkretnie P) a mdea?
jest sens zarzucic ewe 4-5 dup po wycieczce na dwoch cepach?
czy zdecydowanie lepiej bedzie odczekac jeszcze troche?

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 25 / 0

Zachodzi, ale tylko czesciowo, mdma/mdea ma wielostronne dzialanie, tolerancja recceptorow 5ht2a, jaka wywola 2c-e oslabi czesc efektotow mdea, dla tego najlepiej albo poczekac kilka dni, albo wrzucac razem/prawie razem

Użytkownik nieaktywny
  • 47 / / 0

Dla typow naukowych zalaczam widmo Stoeks'a, za pomoca ktorego mozecie ze 100% pewnoscia rozroznic MDMA od MDA(E) od MDEA.

Zobaczcie jeszcze mojego starego post'a tu:
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.ph ... 49#p569549

Takze, dobrze by bylo jakby moderator tego forum polaczyl ten watek z ponizszym watkiem:
http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=16870
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2010 przez ChryzantemyDMT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 590 uczestników Wejdź na czata