ODPOWIEDZ
Posty: 447 • Strona 44 z 45
  • 81 / 18 / 1
Właśnie też szukam odpowiedzi na to i na zagranicznych forach rabini są podzieleni. Czesc twierdzi, że tak czesc twierdzi, że nie aż w takim stopniu co MDMA. Mówią ze 1 miesiac przynajmniej i powinno byc ok. Na psychonauts wiki pisze, ze tolerancja wraca do poziomu podstawowego po tygodniu po zażyciu MDA. Za tydzien albo dwa przetestuje i ci powiem %-D
Co ciekawe gdzie na reddicie przeczytałem, że shulgin mial eksperyment, ktory polegał an podaniu MDA tydzien po MDMA i podobno MDA zadziałał z pełną moca tak jak powinno ale musiałbyś sam doszukać informacji o tym i zweryfikować to bo glowy sobie uciąć nie dam.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 269 / 59 / 0
W sumie to pewnie tak czy inaczej będę robić przerwy od jednego i drugiego większe niż 3 miesiące, bo jednak ja najbardziej gustuje w psychodelikach.

MDA i MDMA to po części psychodeliki, a po części co innego. Na razie poznałem działanie MDMA, następnie MDA spróbuję jak trafią się jakieś fajne okoliczności, a potem pewnie będę myślał o jakimś candyflipie. W sumie to jak próbowałem MDMA niewiele brakowało do flipa, bo wziąłem je na noc tego samego dnia którego rano brałem LSD. Lekkie CEVy się pojawiły więc zastanawiam się czy to jeszcze były resztki kwasu i namiastka candyflipa czy to normalne przy Emce. Z tego co czytałem w tym wątku to MDA jest bardziej psychodeliczne. Opisy brzmią nieco bardziej psychodelicznie niż to czego doświadczyłem, ale spodziewam się, że różnica między MDA a MDMA od względem psychodeli może być jeszcze większą niż będzie to w moim odczuciu. No ale co będzie to się okaże.

Jak już o candyflipie wspomniałem to jak sprawa wygląda z MDA+LSD?
  • 81 / 18 / 1
Hm nie testowałem ale zjadlem wczoraj/przedwczoraj 3 dorzuty pp 140/150/160 mg i niezle pierdolneło. Substancja naprawde aktywa. Mniejaza empetia niz przy MDMA ale euforia wiekszy i rpzy pierwszej wrzucie calkiem spory speed potem po nastepnych juz ciężko ruszyc dupe z kanapy. Dosyć szybko kolory staja sie bardziej jaskrawe i ładniejsze podczas zejścia zaczynaja się lekkie wizuale ale wydaje mi sie, ze jak sie zwiekszy dawke to moz byc ciekawiej pod tym wzgledem. Ja zmieszałem teoche ketaminy rpzy drugiej wciepie i zadziało jak MDMA z keta wiec LSD+ MDA powinno byc podobno tylko jeszzce bardziej psycjodeliczne.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 902 / 107 / 0
Siema.
Jadłem wczoraj MDA.
Najpierw pigułka 100mg.
Wejście ciężkie aż musiałem się położyć. Po 30min mdliło przez 1-1.5h. Przy zamkniętych oczach CEVy geometryczne kolorowe. jak już się załadowało to było mega. Jest radość uczucie szczęścia muzyka porusza do tańca.
Po 3h działania dorzuciłem 70mg nosem. Bodyload też meczący ale krótszy. Po doładowaniu podkręcilo jeszcze miłe doznania.
Po 2 h od kreski MDA zjadłem syte obiado kolacjo śniadanie (o22) bo mało jadłem w tym tygodniu.
Było pyszne. I odżywcze. Zazwyczaj jak jestem mega głodny to odczuwam wiekszą radość z jedzenia.

Po jedzonko postakowilem sprawdzić jak miesza się z koko. 40mg niestety okazało się za dużo. Spięło całe ciało, trudno się oddychało. Więc z godzinę męczyłem się z tym stanem. Po prostu przestymulowało.

Jak już puściło znów powróciło rozluźnienie i przyjemność. Nie na długo bo za jakąś godzinę może 1.5 czułem że to już koniec działania MDA.
Przyjaralem zioła (co zresztą robiłem kilkukrotnie w trakcie MDA owania i całkiem fajnie się komponuje jedno z drugim gdzie przy MDMA muszę wyczuć moment kiedy zapalić żeby nie tłumić MDMA) i poszedłem spać.

Dwa uboki jakie doświadczyłem to wachania odczuwania temperatury ciała. Zimno ciepło przy bodyloadzie.
I szczękościsk. Dziś czuje że mam zęby....
Ogólne wrażenia super.
Mógłbym tym częstować wszystkich.
Pozdro dla Mango za możliwość spróbowania.

Mam nadzieję że na stałe zagości w ofercie.
  • 269 / 59 / 0
wziąłeś w prochu czy piguły?
  • 902 / 107 / 0
Piguły.
Ale to czyste sprasowane MDA. Mini piguleczki. Jak 2cb czy czyste MDMA od niego.
  • 269 / 59 / 0
i to jest w sumie fajne, że jego piguły są bez (lub w przypadku 2cb z małą ilością) wypełniacza. Skoro piguły są po 100mg to po rozkruszeniu co zrobiłeś z tymi pozostałymi 30 mg?

Jak pierwszy raz brałem MDMA to miałem jeszcze od innego dostawcy kilka piguł i najpierw tamte wzięliśmy po jednej, a potem jedną z innego źródła i jedną od niego chcieliśmy rozkruszyć żeby mieć na dorzutkę sniffem. Wtedy zauważyłem, że Mango mocniej zbija piguły niż inni przez co są twardsze. Nie wiem czy to ma wpływ na to jak szybko wchodzi, ale w sumie wątpię.
  • 902 / 107 / 0
Resztę schowałem na następny raz.
Szkoda było wyrzucać heheheheheh
  • 269 / 59 / 0
No tylko takie już skruszone bardziej kusi by zużyć, z drugiej strony MDA to po części psychodelik więc może też dawać takie nasycenie że nie ma się przez jakiś czas ochoty na więcej. Ja w sumie też mam schowane skruszone pół piguły 2C-B od Mango i po prostu nie miałem już ochoty na kolejną dorzutkę w ostatnich dniach. Jak wygląda to po MDA? Masz dziś ochotę na używki czy chwilowo przerwa?
  • 902 / 107 / 0
Było dziś wsparcie kokainowe bo ledwo żyłem a plany na dziś ambitne.
Ogólnie dzisiejsze samopoczucie to efekt tygodnia z zarwanym snem.
Ale czułem się słabo.
Teraz już odzylem. Podjadłem owoców i wróciły siły witalne.
ODPOWIEDZ
Posty: 447 • Strona 44 z 45
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.