MDA - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 1362 / 115 / 0

Trochę offtop

Ale.. pewien polski vendor miał MDMA 90%coś czystości.
Samo zdjęcie kryształu dawało euforię.. kryształy jak z jakiejś bajki o krasnoludkach.

Natomiast MDA i tak wszystko przebija.. nie ma się co..

Czytałem tu gdzieś o mixach MDA, MDMA i 4MMC.. kurwa to jest możliwe ? (Zespół serotoninowy ? :moody: )
z MDMA jest mega kozak, polecam %-D
Nawet się ciała nie czuje, jest tylko czysta rozpierdalająca euforia i wzrok przeszywający wszystko na wylot.
Hmm... coś takiego, jakby się wstało po dłuuugim śnie i ktoś ustawił na Ciebie reflektory białego światła.
Euforyczny Lot.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2018 przez OdwiertKorzenny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 702 / 51 / 0

mixu MDA i MDMA prawdopodobnie nic nie jest w stanie przebić.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

To nie proces El Chapo zakończy wojnę z narkotykami

Zeznania świadków w procesie El Chapo na pewno wzbogacą nowy sezon „Narcos”. Ale czy zmienią globalny handel narkotykami?
  • 21 / 3 / 0

25 czerwca 2018DelicSajko pisze:
@up
oczywiście 100mg MDMA to 100mg MDMA - obojętnie czy 10% czy 85% :nuts: :nuts:
Napiszę w takim razie inaczej - te % czystości które podają to zawartość MDMA freebase w krysztale - maksymalnie może być 84 czy 85 % bo reszta to kryształ. Nie można dostać "97% MDMA purity crystals" bo coś takiego nie istnieje.

@edit
te % to zawartość MDMA w MDMA ( :scared: ), której najwyższa wartość to 85% - bo resztę "miejsca" zajmuje forma hcl
prościej się chyba nie da
Widzę że choćbyś dostał przed swoje oczy podręcznik z chemii to nadal byś twierdził że maksymalna czystość kryształu MDMA to 85%. MDMA to gęsty olej, żeby istniał w postaci krystalicznej musi być zmieszany z kwasem, żeby powstało MDMA*kwas. Kij z tym że w zasadzie jedyna powszechna, o ile nie faktycznie jedyna, forma występowania tego związku w postaci krystalicznej to MDMA*HCL, więc śmiało można to skracać do samego MDMA, wszystkie dawkowania też są podane dla MDMA*HCL ale na każdej stronie jest napisane MDMA i każdy mówi MDMA.
Idąc tym tropem, w zasadzie można powiedzieć, że maksymalna czystość kryształu MDMA to 100%, nie 84%, nie 85% tylko 100%. Czy to faktycznie jest tak ciężkie do zrozumienia? To że tam jest HCL podpięty nic nie zmienia w maksymalnej czystości, bo bez niego nie ma postaci krystalicznej.
No i teraz zagadka dla ciebie, jaka jest maksymalna czystość 2CB*HBr i czystość 2CB*HCl, będziesz sie bawił w jakieś śmieszne procenty z wyliczania masy cząsteczki, czy powiesz ładnie, po ludzku, że jest to 100%?
  • 206 / 30 / 0

Już wyjaśniłem w swoim poście o co mi chodzi. 100mg MDMA hcl zawiera de facto 85 mg MDMA freebase. Wiem, że dawkowanie jest podawane zawsze z kryształu.
I teraz ci spróbuje jak najłopatologiczniej to napisać.
Kupując na deepweb MDMA masz np. 84% purity crystals MDMA - czyli zwykły hcl, bo to o to chodzi. Jak kupujesz 97% purity MDMA to kupujesz zwykły wal.
A najlepiej przeczytaj że 100x to co napisałem tłuku
  • 177 / 19 / 0

25 czerwca 2018Thermoc pisze:
mixu MDA i MDMA prawdopodobnie nic nie jest w stanie przebić.
Spróbuj sobie na takim miksie przyjebać 4-MMC to zobaczysz że da się go przebić :-D
  • 702 / 51 / 0

ok, ale co potem? uwazam, ze niektórych bram nie warto przechodzić...
  • 61 / 4 / 0

ehh, dlaczego MDA nie jest dostępne jak MDMA... :-| :-/ :-( nawet na "allegro" kupa :(
  • 1362 / 115 / 0

@Anon2
dobry wystrzał, gały latają ?

A to nie jest niebezpieczne tj. ZS czy cos takiego ?
  • 57 / 6 / 0

Ogólnie to zamówiłem z Kanady niby "pure MDA" (tak było napisane). Wszystko super ładnie ale albo to ja przekopany po cukierkach jestem ogólnie albo to jakiś chujowy sort jest. Myślałem, że zarzucając pół toyoty z 80 mg tego brązowego czegoś, wystrzeli mnie jak kiedyś różowy volkswagen. Jak na razie to zjadłem łącznie całą toyotę ( wydaje mi się, że około 160 mg ), te wspomniane 80, kolejną dorzutka 70 i jeszcze 100 na koniec. Dodam, że cuksy lubie jeść nawet 3 razy w tygodniu ostatnio. Możliwe, że to ja jestem wytrzepany? Mój koleś nie ma takiej tolerki i też mówi, że przypomina mu to okropnie mmcki.. do tego ten zapach jak mmcek.. Zawiodłem się... Sądziłem, że będzie rakieta.
  • 70 / 3 / 0

Zarzucono 100mg MDA
Z Rotterdamu

Euforia nosiła po ścianach haha
Mega wystrzal. Sto razy bardziej kocham MDA niż MDMA
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata