Mąż narkoman. Chce przestac

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

Posty: 137 Strona 11 z 14
Rejestracja: 2018
  • 477 / 106 / 0

Chuj wie już naprawdę nie znam pytania co do tego typa.
Idź do adwokata i dowiedz się jak wziąć rozwód najkorzystniej dla ciebie w tej konkretnej sytuacji.
Wyjeb go przez okno, głowa do góry.
Rejestracja: 2021
  • 0 / 1 / 0

22 maja 2021Wspoluzalezniona22 pisze:
Wychodzac za niego za maz nic nie wiedziałam, domu nie zamkne bo to jego DOM i mieszka tu tez jego ojciec, moje mieszkanie jest w rozsypce, bo w trakcie remontu
Musisz się od niego uwolnić, bo zniszczy Ciebie, Twoje życie, życie Twojego dziecka. Poza tym osoba uzależniona musi czasami dostać porządnie po łbie, stracić to co kocha czy na czym jej zależy. Inaczej jak ma mieć motywację do zmiany swojego życia. Skoro cały czas przy nim jesteś, jest dziecko, to jemu się wydaje, że bez względu na to co robi Ty przy nim będziesz i go nie zostawisz, bo on jest przecież "biedny uzależniony". Jak wytrzeźwieje, to przeprosi, naobiecuje a potem będzie kolejny ciąg i powtórka z rozrywki. Ile takich ciągów jesteś w stanie jeszcze wytrzymać? Odejdź, nabierz sił, zregeneruj nerwy i na spokojnie, na odległość spróbuj zaproponować konkretną terapię. Bez tego nic Wam się nie ułoży. Są organizacje pomagające kobietom w trudnych sytuacjach, są domy samotnych matek. Pogrzeb w internecie i podejmij drastyczną, bolesną, ale jedyną rozsądną decyzję.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

We Francji aż huczy. Kokaina podpisana inicjałami Cristiano Ronaldo

Francuska straż graniczna przechwyciła dużą partię kokainy, którą próbowano przewieźć z Francji do Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaskakujące było jednak to, że paczki były podpisane CR7 - inicjałami słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo. Nielegalny towar kosztował 3,2 mln funtów (ok. 17 mln złotych).
Rejestracja: 2018
  • 477 / 106 / 0

(T_T)(T_T)
Rejestracja: 2021
  • 0 / 8 / 0

Na ten moment uciekłam z domu bonie bil ciagle, założyłam mu niebieska karte, on nas szuka wiec co chwile zmieniam adres by miec spokój
Rejestracja: 2009
  • 229 / 37 / 0

Współczuję
Dobrze, ze odeszłaś, pierwszy najwazniejszy krok za Tobą. Jestes teraz w przelomowym punkcie, odbijesz się od niego i przed Toba tylko wędrówka do gory. Zaciśnij zęby i rob co trzeba. Powodzenia.
Rejestracja: 2015
  • 309 / 72 / 0

No ja to widzę tak;
- albo niech zostanie w domu i Ty faktycznie spróbujesz mu pomóc, wówczas szansa na wyjście z tego jest bardzo niska, może 10%... może 15... ciężko oszacować, ale bierze się to z tego, że nie doświadczy żadnego wstrząsu, nie będzie czuł zagrożenia stracenia rodziny i komfortu ćpania, nic mu się w główce nie przewróci. Biorąc pod uwagę jego samego bez wątpienia wybrałabym takie rozwiązanie, ale Ty niestety nie jesteś w stanie pozwolić sobie na taki komfort, chyba że raz, naprawdę TYLKO RAZ a i tak nie zadziała... Choćby się bardzo starał, to strasznie rzadkie są przypadki, żeby ktoś za pierwszym razem rzucił na zawsze, chociaż to możliwe, ale szanse są rozpaczliwie niskie niestety

- albo kopniesz go w dupę i sam rzuci, lub nie rzuci, tutaj szanse na rzucenie wzrosną, ale na zajebanie się - też... dawałabym mu tak ok. trzydziestu kilku % na wyzwolenie się z tego na dobre

ach wybaczcie nie doczytałam tego tematu, widzę że już wybrała kobieta to, co trzeba było, bardzo dobrze, szacun
Rejestracja: 2008
  • 1747 / 416 / 0

Ale ja czegoś nie kumam. Jak kolo zachowuje się jak Chory do tego naćpany drapieżnik. Wystarczy nagrać na dyktafonie jedną ze spowodowanych przez niego awantur. Przecież w sądzie nikt mu racji wtedy nie przyzna. Dostaniesz pełny pakiet, zakaz zbliżania się i albo jakoś się dogadasz o alimenty albo gnoja pozbawisz praw rodzicielskich. Z Siniakami tez idziesz na policję póki se siniaki jeszcze są. Jesteś na wygranej pozycji skoro zacząl robić to co opisujesz. Dlaczego zmieniasz adresy zamiast pójsc z tym na policję ?? I kurva nie opuscicsz posteruku póki Ci nie dadzą jakiejś ochorny - Postrasz mediami i już jak jeden drugi patrol typa odwiedzi zaraz zmięknieje. Poza tym wydaj szmatę że ćpa - Jak ktoś leje własną kobietę to nie obowiązuje go żadne prawo że w sprawie dragów milczymy, Skoro to kurva damski bokser to wszystkich dostępnych środków jakie masz przeciw temu scierwu musisz wykorzystać. A z tego co opisujesz baardzo wiele czynników przemawia za tym żeby ta kurwa siedziała w pierdlu a nie po wolności biegała. Poza tym za lanie kobiety własnej zostanie ostro przecwelony na celi.
Rejestracja: 2021
  • 15 / 6 / 0

Z perspektywy osoby ze z***anym dzieciństwem powiem Ci tyle - jeżeli do niego wrócisz i będziesz na siłę wytrzymywać to szmacenie siebie i dziecka, to wiedz że na pewno w dorosłym życiu Twoja pociecha Cię znienawidzi i obwini za wszystko nie ojca ćpuna, ale matkę która nic z tym nie zrobiła.
Wprowadź się do rodziców albo do jakieś koleżanki i zacznij życie na nowo. Zbuduj swoje poczucie wartości, a wtedy znajdziesz sobie fajnego faceta, który Cię pokocha :)
A dobrze wiem co mówię, bo sama miałam różne przeżycia z gnidami tego pokroju.
Rejestracja: 2019
  • 1057 / 385 / 0

Tytuł tego wątku od początku był chybiony, mąż nie chce przestać
Rejestracja: 2018
  • 477 / 106 / 0

@Wspoluzalezniona22
I co tam z tym "wojownikiem"?
Posty: 137 Strona 11 z 14
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość