Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
131
16%
2.raz w tygodniu.
52
18%
3.Jaram i miksuję
60
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
21
10%
5.raz w miesiącu.
34
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
36

Liczba głosów: 334

• 8216 / 1083 / 0

Jeśli rośnie dziko, to nie zapyla lokalnych outdoorów?
  • 531 / 40 / 0

Tzn? Nie wiem ja na hodowli niestety nieznam sie ale pare razy tak.se myslalem ze te samosiejki niektore to moga byc porzucone/nieudane hodowle i teraz siejka zyje swoim zyciem ale palaczom się nie przyda. Gówniarze czesto sie gromadza.grupkami pdzy tych krzaczkach jak i my w sumie za małolata tez probowalismy to palić

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Filu, brat znanego polityka zatrzymany za marihuanę

Raper Filu, brat polityka Patryka Jakiego został zatrzymany i usłyszy zarzuty za posiadanie kilku gramów marihuany. Do sprawy odniósł się europoseł PiS.
  • 86 / 19 / 0

Wysoko rośnie, rozkrzacza się czy raczej badylek z kilkoma listkami? Te siejki to chyba C. ruderalis.
  • 531 / 40 / 0

Takie małe pojedyncze roslinki raczej. Kiedyś u mnie na rejonie byly 2 miejsca gdzie bylo pelno krzakow siejki i to wysokich, policja nieraz sie tym interesowala i nagabywała włascicielke złomowiska na ktorym to roslo. Wygladaly dosyc konkretnie ale tez.nic nie klepalo
  • 664 / 51 / 0

Ja palilem raz dobra siejke, typ mial tego w domu chyba z pare kilo. Slodkawa w smaku, delikatnie rozluzniala, jakbym pil melise. Nic konkretnego.
  • 1805 / 250 / 0

14 września 2019jezus_chytrus pisze:
Jeśli rośnie dziko, to nie zapyla lokalnych outdoorów?
Nie tylko lokalnych. Pyłek z wiatrem może przebyć nawet kilkadziesiąt kilometrów.
  • 8216 / 1083 / 0

Dlatego trzeba koniecznie wyrywać chamy (jeśli ktoś nadal używa pestek regularnych - jak ja np), jeśli się trafią. U mnie % chamów wyniósł do tej pory dokładnie 11%. U znajomego z równie niefeminizowanych pestek wyrastają same chamy (dobrze, że były tylko jako dodatek).
Być może u niego rosną dziko, a u mnie nie (nigdy nie widziałem dzikiej).

A to top z mojego Passion #1 x Early Skunk, który zdecydowanie przejął geny Skunk'a (w zupełnym przeciwieństwie do starszej siostry).
Jeszcze go nie testowałem, ale zapowiada się równie dobrze : )
Nie byłem świadom, że można na oucie taki dobry temat wyczarować : )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 33 / 1 / 0

Kilka lat temu bylem w kuj.-pom i znaleźliśmy pole samosieji. Krzaki ok 1,5 m rozkrzaczone z wielkimi bobami oczywiście zapylonymi ale wygladalo fajnie. Do palenia sie nie nadawało ale makumba z pełnej reklamówki robiła robotę 😅 przez caly pobyt co dzień wjezdzalo kakałko
  • 161 / 15 / 0

Kiedyś jak była posucha paliłem wiatraki z critical kusha, roślina ogólnie nie zakwitła bo ziomek ustawił ją na 12/12 a nie były to pestki autoflo (dostał je jako gratis do automatów i myślał, że te też będą auto )

Ogólnie kopalo na krótko i trzeba było ciągnąć wiadro za wiadrem, żałuje że nie zrobiliśmy wtedy makumby bo troche tego było :/
  • 33 / 1 / 0

Kiedyś też miałem okazje palić klepiace wiatraki tylko juz z pół uschnietego krzaka który wogole nie zdążył zakwitnąć. W ogóle wiele razy paliłem lub przetwarzalem rzeczy które ludzie wyrzucają i miło się zaskoczyłem typu męskie, liście, bez kwiatów itd. Biochemikiem nie jestem ale wydaje mi się że zależy wszystko od pory pozyskania materiału. Oczywiście nie mówię o przemysłowej.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata