Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

42%
1.Cały czas.
59
14%
2.raz w tygodniu.
20
17%
3.Jaram i miksuję
24
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
15

Liczba głosów: 142

• 510 / 34 / 0

13 września 2019NiebieskiePtactwo pisze:
I gdzie to rośnie, gruzowiska, śmietniska, podwórka? Klepie cokolwiek?
Nie klepie, kolezka ktory nie pali mj.mówi ze go lekko rozluźnia ale moze na zasadzie placebo bardziej. Rośnie to na jakiś polankach, przy sklepach niekiedy, przy płotach przy niektorych domkach nawet, w wielu roznych miejscach
  • 7383 / 876 / 0

Jeśli rośnie dziko, to nie zapyla lokalnych outdoorów?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Mózg pod wpływem, czyli narkotyki po nowemu

Taaak, zdziwicie się, jak bardzo po nowemu...
  • 510 / 34 / 0

Tzn? Nie wiem ja na hodowli niestety nieznam sie ale pare razy tak.se myslalem ze te samosiejki niektore to moga byc porzucone/nieudane hodowle i teraz siejka zyje swoim zyciem ale palaczom się nie przyda. Gówniarze czesto sie gromadza.grupkami pdzy tych krzaczkach jak i my w sumie za małolata tez probowalismy to palić
  • 77 / 14 / 0

Wysoko rośnie, rozkrzacza się czy raczej badylek z kilkoma listkami? Te siejki to chyba C. ruderalis.
  • 510 / 34 / 0

Takie małe pojedyncze roslinki raczej. Kiedyś u mnie na rejonie byly 2 miejsca gdzie bylo pelno krzakow siejki i to wysokich, policja nieraz sie tym interesowala i nagabywała włascicielke złomowiska na ktorym to roslo. Wygladaly dosyc konkretnie ale tez.nic nie klepalo
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

Ja palilem raz dobra siejke, typ mial tego w domu chyba z pare kilo. Slodkawa w smaku, delikatnie rozluzniala, jakbym pil melise. Nic konkretnego.
  • 1404 / 135 / 0

14 września 2019jezus_chytrus pisze:
Jeśli rośnie dziko, to nie zapyla lokalnych outdoorów?
Nie tylko lokalnych. Pyłek z wiatrem może przebyć nawet kilkadziesiąt kilometrów.
  • 7383 / 876 / 0

Dlatego trzeba koniecznie wyrywać chamy (jeśli ktoś nadal używa pestek regularnych - jak ja np), jeśli się trafią. U mnie % chamów wyniósł do tej pory dokładnie 11%. U znajomego z równie niefeminizowanych pestek wyrastają same chamy (dobrze, że były tylko jako dodatek).
Być może u niego rosną dziko, a u mnie nie (nigdy nie widziałem dzikiej).

A to top z mojego Passion #1 x Early Skunk, który zdecydowanie przejął geny Skunk'a (w zupełnym przeciwieństwie do starszej siostry).
Jeszcze go nie testowałem, ale zapowiada się równie dobrze : )
Nie byłem świadom, że można na oucie taki dobry temat wyczarować : )
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 29 / 1 / 0

Kilka lat temu bylem w kuj.-pom i znaleźliśmy pole samosieji. Krzaki ok 1,5 m rozkrzaczone z wielkimi bobami oczywiście zapylonymi ale wygladalo fajnie. Do palenia sie nie nadawało ale makumba z pełnej reklamówki robiła robotę 😅 przez caly pobyt co dzień wjezdzalo kakałko
  • 80 / 10 / 0

Kiedyś jak była posucha paliłem wiatraki z critical kusha, roślina ogólnie nie zakwitła bo ziomek ustawił ją na 12/12 a nie były to pestki autoflo (dostał je jako gratis do automatów i myślał, że te też będą auto )

Ogólnie kopalo na krótko i trzeba było ciągnąć wiadro za wiadrem, żałuje że nie zrobiliśmy wtedy makumby bo troche tego było :/
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata