Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

42%
1.Cały czas.
61
14%
2.raz w tygodniu.
20
17%
3.Jaram i miksuję
24
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
15

Liczba głosów: 144

• 854 / 93 / 0

A po co ten susz cbd katujesz? Ma to jakiekolwiek inne działanie niż nasenne?
*
No, w złą stronę poszedł świat. Najpierw w późnych 70 a potem gdzieś w 90. Teraz mamy najchujowsze czasy ever patrząc kulturowo. Wszędzie plastik, chemia, antybiotyki i walka z państwem. Chujówka.
  • 1416 / 55 / 25

@2up: THC rozpuszcza się w tłuszczach, więc w cieście znajdzie się w maśle.

Wracając do tematu o dawnych czasach: jedna z najlepszych miejscówek z klepiącą samosieją była u mnie w mieście pod komendą powiatową milicji/policji. Na wsi dużo ludzi konopie i len uprawiało na siemię, włókna, było to dobre dojście, bo były to czasy przed przemysłowymi odmianami konopii o stężeniu THC<0.2%. Najlepsze plony osiągałem w szklarni, to moja ulubiona metoda była. Aż nostalgia mi się włączyła... :liść:
Trochę offtopowo, ale mak rósł połaciami kiedyś. tak, tak, dziatki drogie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Są zarzuty dla polskich marynarzy, który zostali aresztowani w Meksyku

Rozprawa przed sądem w Ciudad Victoria trwała równo pięć godzin. Kapitanowi, pierwszemu oficerowi i spawaczowi miejscowy prokurator zarzucił przemyt narkotyków i ukrywanie zakazanych substancji.
  • 159 / 29 / 0

mak to jeszcze pare lat temu moja babcia miała. W Czechach jest nadal dużo pól a mieszkam przy granicy, więc często widuję. Pewnie niskomorfinowy ale wygląda ładnie.
Konopnej samosiejki nie pamiętam żebym widział w Polsce, w Czechach tak.
  • 510 / 34 / 0

Na mazowszu pełno samosiejek nie wiem jak w innych wojewodztwach
  • 79 / 14 / 0

I gdzie to rośnie, gruzowiska, śmietniska, podwórka? Klepie cokolwiek?
  • 1409 / 137 / 0

• 2028 / 120 / 0

niepoważny jesteś, po co taki przypal robić xd
  • 1409 / 137 / 0

Kurwa, przypadkiem trafiłem na ten kanał i gdy zobaczyłem jego zawartość od razu skojarzyło mi się z Tobą %-D
  • 2028 / 120 / 0

ze tak powiem u mnie wszystko dobrze ale wale wiadra dla siebie a nie na pokaz jak jakiś debil i przypalowiec xd

pierdolne se wiaderko bo czekam na burgerka XD
  • 1409 / 137 / 0

Przy okazji: znajomy kupił sobie niedawno waporyzator Mighty wraz z adapterem do bonga. Zajebiste buchy z tego wychodzą, no i zdrowe. W temperaturze 210 serio można wypuszczać meeeeega chmury :) Powoli przymierzam się do wymiany wapa, więc chyba się na niego zdecyduję, wraz z tą przejściówką naturalnie, bo moje bongo stoi i się kurzy już chyba od 2 lat.

W załączniku zdjęcie podglądowe takiej konstrukcji, a tutaj mini pokaz jakie chmury z tego można wyczarować: https://www.youtube.com/watch?v=Xx0CLknJNVY
Na wideo jedynie jest inny rodzaj adaptera. Do wiaderka też pewnie dałoby radę to przymocować %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata