Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
180
15%
2.raz w tygodniu.
72
19%
3.Jaram i miksuję
90
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
24
12%
5.raz w miesiącu.
56
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
52

Liczba głosów: 474

• 854 / 98 / 0

09 września 2019barste pisze:
Warto brać 5g super silver haze z NL za 250zł?
Cena strasznie wywindowana ale paliłem na próbę i chyba zgrzeszę bo jako stały stoner porobiłem się niesamowicie.
Brałbym i za 300. 250 to świetna cena.
  • 8939 / 1208 / 0

Czy świetna, to nie wiem - moim zdaniem adekwatna. Ja kupiłem 5 g za 200 zł - wygląd, zapach, smak i moc - wszystko wzorowo. Oczywiście rozeszło się to w pół dnia i jak chciałem dokupić kolejną, już nie było.

Pierwszy raz zapaliłem ten temat na spacerze w plenerze - małe nabicie do lufki - coś pięknego. Faktycznie trzeba uważać, bo można się ostro porobić. Jak do tej pory najlepszy Haze, jaki paliłem (a paliłem jeszcze Amnesia i Lemon).

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

W trumnach ukrył blisko 300 kg marihuany. Kłamał, że przewozi ciała zmarłych na koronawirusa.

Funkcjonariusze patrolujący autostradę BR-600 prowadzącą do Jatai, w stanie Goias, w godzinach wieczornych zauważyli karawan pogrzebowy, którego kierowca poruszał się niezgodnie z przepisami...
  • 895 / 121 / 0

Co to moze byc : wyglad normalny, zapach mało intensywny, działanie pierwsze 15 minut mega bomba a potem niemal całkowicie puszcza ? Zle uhodowane czy jak ?
  • 962 / 97 / 0

Brzmi jak dopal . Jakieś kanna
  • 895 / 121 / 0

No ale wyglad normalny topy itd.
  • 86 / 19 / 0

Susz CBD nasączony kanna? Przecież już lata temu można było takie wynalazki trafić.
  • 895 / 121 / 0

No to jest mozliwe
  • 854 / 98 / 0

10 września 2019jezus_chytrus pisze:
Czy świetna, to nie wiem - moim zdaniem adekwatna. Ja kupiłem 5 g za 200 zł - wygląd, zapach, smak i moc - wszystko wzorowo. Oczywiście rozeszło się to w pół dnia i jak chciałem dokupić kolejną, już nie było.
5g za 200pln to u mnie normalna cena za niezłe palenie, wczoraj płaciłem 240 za piątkę dobrego bo dobrego, ale gdzie mu do Super Silver Haze'a :) Jak przyjeżdża Holandia, albo wyhodowany pod lampą tak ładnie jak z Holandii to cena od kilku juz lat nie kojarze, żeby było mniej niż 300. Chyba że coś po znajomości sie urwało, ale to mowie o rynku ogólnie... Wschód Polski...

Syntetyczne kannacze nie działają przyjemnie, te które zostały po banach. Raczej łatwo je rozpoznać w związku z tym :zombie:
  • 8939 / 1208 / 0

Ja kupowałem to jakieś 4 lata temu (albo 5). Wtedy nikt w moim mieście jeszcze nie wołał 50 zł za 1 g więc 200 zł za 5 g było taką normą za dobre palenie. 5 g jakiegoś outdoor'a można było wtedy kupić za 100 zł nawet (na wsi szczególnie).
  • 854 / 98 / 0

Czaje. Co za czasy... 10 lat temu piątka po 100-120, 30 lat temu w ogóle za darmo podobno było :) a my? Jak pod jakąś okupacja jebana. Przecież w latach 80 psy nie wiedziały, że coś takiego jak zioło istnieje.. Ehhhh..
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata