Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

42%
1.Cały czas.
59
14%
2.raz w tygodniu.
20
17%
3.Jaram i miksuję
24
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
15

Liczba głosów: 142

• 1404 / 135 / 0

Też myślę, że warto. Mimo, że na miejscu mam dostęp do względnie taniego kozackiego zioła, za SSH bez zastanowienia wyłożyłbym 250 za pione.
Zajebiste wspomnienia mam z tą odmianą - sztuczka potrafiła zasmrodzić cały pokój, a mały blancik (z niecałej połówki) poskładał masakrycznie 3 osoby na kilka godzin.

Jest to odmiana, w której doskonale czuć indice i sativę. Na ciele indica, w głowie sativa %-D Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo przy przepaleniu pokazuje mega pazur - potrafi być baaaaardzo paranogenna i zryć beret. W odpowiednich ilościach zajebisty towar, aczkolwiek bardziej nadaje się na wieczór niż dzień. :)
  • 853 / 93 / 0

09 września 2019barste pisze:
Warto brać 5g super silver haze z NL za 250zł?
Cena strasznie wywindowana ale paliłem na próbę i chyba zgrzeszę bo jako stały stoner porobiłem się niesamowicie.
Brałbym i za 300. 250 to świetna cena.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie
  • 7384 / 876 / 0

Czy świetna, to nie wiem - moim zdaniem adekwatna. Ja kupiłem 5 g za 200 zł - wygląd, zapach, smak i moc - wszystko wzorowo. Oczywiście rozeszło się to w pół dnia i jak chciałem dokupić kolejną, już nie było.

Pierwszy raz zapaliłem ten temat na spacerze w plenerze - małe nabicie do lufki - coś pięknego. Faktycznie trzeba uważać, bo można się ostro porobić. Jak do tej pory najlepszy Haze, jaki paliłem (a paliłem jeszcze Amnesia i Lemon).
  • 510 / 34 / 0

Co to moze byc : wyglad normalny, zapach mało intensywny, działanie pierwsze 15 minut mega bomba a potem niemal całkowicie puszcza ? Zle uhodowane czy jak ?
  • 770 / 44 / 0

Brzmi jak dopal . Jakieś kanna
  • 510 / 34 / 0

No ale wyglad normalny topy itd.
  • 77 / 14 / 0

Susz CBD nasączony kanna? Przecież już lata temu można było takie wynalazki trafić.
  • 510 / 34 / 0

No to jest mozliwe
  • 853 / 93 / 0

10 września 2019jezus_chytrus pisze:
Czy świetna, to nie wiem - moim zdaniem adekwatna. Ja kupiłem 5 g za 200 zł - wygląd, zapach, smak i moc - wszystko wzorowo. Oczywiście rozeszło się to w pół dnia i jak chciałem dokupić kolejną, już nie było.
5g za 200pln to u mnie normalna cena za niezłe palenie, wczoraj płaciłem 240 za piątkę dobrego bo dobrego, ale gdzie mu do Super Silver Haze'a :) Jak przyjeżdża Holandia, albo wyhodowany pod lampą tak ładnie jak z Holandii to cena od kilku juz lat nie kojarze, żeby było mniej niż 300. Chyba że coś po znajomości sie urwało, ale to mowie o rynku ogólnie... Wschód Polski...

Syntetyczne kannacze nie działają przyjemnie, te które zostały po banach. Raczej łatwo je rozpoznać w związku z tym :zombie:
  • 7384 / 876 / 0

Ja kupowałem to jakieś 4 lata temu (albo 5). Wtedy nikt w moim mieście jeszcze nie wołał 50 zł za 1 g więc 200 zł za 5 g było taką normą za dobre palenie. 5 g jakiegoś outdoor'a można było wtedy kupić za 100 zł nawet (na wsi szczególnie).
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata