Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
35
10%
2.raz w tygodniu.
8
17%
3.Jaram i miksuję
14
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
5
11%
5.raz w miesiącu.
9
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
10

Liczba głosów: 81

• 38 / 3 / 0

Polecam się nieźle zbakać, włączyć teledysk z naszą ulubioną muzyką i odwrócić wzrok tak żeby muzyka z teledyskiem się rozmazała.
Można zobaczyć niewyobrażalne obrazy, najlepsze efekty są po ciemku. Polecam
  • 6896 / 752 / 0

Czy u Was też tak krucho z paleniem? Ja próbuję od 2 tygodni coś załatwić, ale takiej pustki dawno nie było. Na szczęście przystopowałem nieco ze spożyciem więc jakiś tam zapas jest.
Gdyby Indica była w aptekach, byłbym skłonny przepłacić niemiłosiernie.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Tajlandia: Policja przejęła ponad tonę metamfetaminy

Tajlandzka policja poinformowała w poniedziałek, że podczas serii obław skonfiskowała ponad tonę metamfetaminy w formie kryształów, a także przejęła w tym miesiącu ponad 10 milionów tabletek tego narkotyku.
  • 25 / 3 / 0

U mnie już na szczęście jest palonko i to tak mocne że nie wierzę, ostatnio palilem takie z 5 lat temu w gimnazjum :D
  • 1013 / 135 / 0

Na Pomorzu bez zmian, można i za 40 zł na wsi ogarnąć zajebisty temat, w mieście też coś jest, ale gorsza jakość niestety.

Ziomek za to przywiózł z Danii ostatnio z 10 gram naprawdę zajebistego haszu i pogonił mi trochę za 40 zł za gram, co zważając na świetną jakość jest bardzo niską ceną, nie widziałem wcześniej haszu u siebie za mniej niż 50 zł za gram. Jedno nabicie lufy starcza na 2-3 mocarne wiadra. Wychodzi bardzo ekonomicznie, smak pyszny i jakość także przyjemna. Lepszy hasz tylko w Amsterdamie paliłem, nawet w Hiszpanii nie był taki dobry, choć tam paliłem blanty więc też ciężko porównać.
  • 392 / 8 / 0

Duże miasto wlkp dile biją się o klientów za 10g zajebistego jarania można dostać za 240-260zl
  • 84 / 19 / 0

U mnie z kolei w okolicy, gdyby nie to że mam 2 stałe kontakty to musiałbym płacić 50 zł za 1.25 z workiem z wagi. I to w 20 tysięcznym miasteczku.
Jak pomyślę gdy trochę lat wstecz zaczynałem jarać i kupowało się po 25 zł/g to trochę szokuje, z drugiej strony jak ktoś non stop baka to zapłaci z lekkością te 5 dych a małolaty dostaję jeszcze 'ożenione' 0.7-0.5g za 5 dyszek i są happy :liść: :extasy:
  • 26 / / 0

W 022 do zdobycia po 3 dyszki nawet od sztuki, natomiast nie jest to jakaś mega jakość. Czasami warto zapłacić 50 za coś lepszego.
  • 57 / 2 / 0

Kiedyś pomogłem dla małolata z klatki, bo zbił sie z ziomeczkami na 3 palenia, wiec ogarnalem mu „normalna” trójkę...był w szoku :D cyt. „ja nigdy w życiu takiej piątki nie dostałem jak ta trójka”. Jak widzę krojone sztuki dla malotalow, to aż sie łezka w oku zakręci :p
  • 111 / 9 / 0

19 lipca 2019Onopollo pisze:
Duże miasto wlkp dile biją się o klientów za 10g zajebistego jarania można dostać za 240-260zl
10 za 250 brzmi jak Marzenie... Chciałbym takiego dila :zły:
  • 6896 / 752 / 0

Niech wbijają na południe : ) Tutaj obecnie spieniężą każdą ilość w znacznie wyższej cenie.
Nie wiem, czy to znowu jakieś zlikwidowane uprawy, ale nikt nic nie ma. Tydzień temu, jak wypytywałem, to mieli jakąś ch**nie, która podobno nie działała. Kilku wtopiło sporo kasy, bo wzięli w ciemno po kilka setek każdy i nie mogli sprzedać nawet 10%...
Tak słabego lata nie było od lat. Ostatnie dobre palenie było pod koniec kwietnia, albo na początku maja.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata