Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 147 / 15 / 0

2 Dni bez bucha= 2 dni zajebistych snów no po prostu były tak realne że masakra :D
Jeden miałem z Władcy Pierścieni połączony z Harrym Potterem.Wyszła by dobra fabuła.
I 0 problemów ze snem.Usypiałem w 5 minut.Naprawdę każdemu polecam.

Dodam że byłem w ciągu 3 tygodnie.
  • 724 / 47 / 0

Ile przerobiłem przez ten czas?

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Medyczna marihuana obniża agresję u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną?

Już niebawem w Australii wystartuje pilotażowe badanie, które ma dokładnie zbadać wpływ medycznej marihuany jako środka teapeutycznego zaburzeń behawioralnych u dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.
  • 147 / 15 / 0

@mietowy3
Około 20g.Nie wiem czy to dużo czy mało.Żadnych skutków ubocznych nie dostrzegłem.Pamięć nadal zajebista.Tylko wystapiło odrealnienie przez pare dni ale to normalne.
  • 6267 / 682 / 0

Sny zawsze są nieprawdopodobne po odstawieniu. Ja właśnie się przymierzam do przerwy - najlepiej tak 30 dni i powrót do palenia w trybie weekendowym. Muszę kupić tylko nowe buty do biegania i będę nakur**ł tak, że też będę zasypiał w 5 minut : )
  • 1796 / 610 / 0

17 maja 2019ZieloonyWidmo pisze:
2 Dni bez bucha= 2 dni zajebistych snów no po prostu były tak realne że masakra :D
Jeden miałem z Władcy Pierścieni połączony z Harrym Potterem.Wyszła by dobra fabuła.
I 0 problemów ze snem.Usypiałem w 5 minut.Naprawdę każdemu polecam.

Dodam że byłem w ciągu 3 tygodnie.
Pociągnij min. kilka miesięcy, ilości min. 1g/d to zaśniesz po 5h, a nie 5min %-D 3 tyg z ziołem akurat, to żaden ciąg %-D
  • 147 / 15 / 0

@LOBO87
No stary masz czym sie chwalić xD.
Pare miesiecy dziennie to już jest chore.
I uwierz mi 1g dziennie i na luzie bym dal rade.
  • 562 / 42 / 0

^Nie no tu ma rację. 3 tygodnie jarania w takim dłuższym ciągu to jest jak mrugnięcie. Nie wiesz kiedy to minęło, bo w styczniu mówiłeś sobie, że koniec z paleniem, a tu nagle czerwiec :liść: %-D
  • 1796 / 610 / 0

@ZieloonyWidmo
A czy ja się chwale? %-D Chodzi mi tylko o to, że po 3 tyg to bezsenność jest po prostu mało prawdopodobna. Co jest chore? Na forum pełno ludzi co jarali non stop, po kilka msc. czy lat.
  • 7139 / 676 / 0

@LOBO87
Jarali non stop i po kończyli z chorobami psychicznymi, zespołem amotywacyjnym, psychiatrykach z zryta bania.A jakiś tam procent jara dalej i trzyma się dobrze.
  • 562 / 42 / 0

^ UJebany, po sobie mogę śmiało rzec, że ten zespół amotywacyjny wynika przede wszystkim z przyzwyczajenia do takiego sposobu życia. Zawsze było jakieś siano, nie trzeba było zapierdalać, współlokatorzy też palili więc codziennie było palone. I jak tak człowiek wegetowal parę lat to później ciężko wziąć się za cokolwiek. Można to usprawiedliwiać jakimś przejaraniem i rozwojem zespołu amotywacyjnego, sam wpadłem w tą pułapkę. Najlepszym wyjściem jest w takim wypadku po prostu "zamknąć oczy i skoczyć". Zacząć coś, cokolwiek co wymaga jakiejś dyscypliny, a po jakimś czasie spojrzeć na ten okres jako po prostu pewny epizod w życiu, który mamy już za sobą. :extasy:
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata