Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

45%
1.Cały czas.
51
12%
2.raz w tygodniu.
13
17%
3.Jaram i miksuję
19
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
7
10%
5.raz w miesiącu.
11
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
12

Liczba głosów: 113

• 27 / 7 / 0

Bo umiar i przerwy w każdym narko umożliwiają poczucie się jak 16stolatrm na swojej pierwszej fazie. Palenie codziennie sprawia, że palonko traci swoją "moc". Nie tylko one.
  • 75 / 5 / 0

Jest akcja. Mam zielone, sadzone ponad 5 lat temu, na wiosnę, zbierane ponoć na jesień. Leżało to przez 5 lat w woreczku, będzie około 2 gramów, u mnie w domu, znalazłam podczas porządków. Dalej jest w tym pełno liści i nasion, ale jak oddzieliłam jedną małą szyszeczkę to poczułam delikatny zapach marysi. Podeślę zdjęcia, powiedzcie mi czy po takim okresie leżenia gdzieś w półce, po wyglądzie itp, jak pozbędę się nasion i liści, czy jest sens to palić.
Podaję zdjęcia całego tego syfu.
https://files.fm/u/2ddsyv8b

Co robić, chłopcy i dziewczęta? Wyrzucić w pizdu czy czyscić i nie wiem, jakieś inne zabiegi? Czy palić? %-D
Nigdy nie sadziłam, nie uprawiałam, to pozostałości po chłopaku mojej siostry, sprzedał wtedy tego towaru od cholery i o ile mi wiadomo nikt od niego nie umarł, ale i nie wiem czy ludzie mieli po nim jakąkolwiek fazę. THC jakieś na pewno czuć w zapachu jak się rozmieli paluszkami kawałek.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

"Przybił piątkę" przed hotelem. Policjant dostrzegł w nim dilera

"Co prawda gest tzw. przybicia piątki mógł wyglądać na przywitanie, ale wiele wskazywało na to, że młody mężczyzna, który wyszedł z hotelu, coś przekazał drugiemu" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.
  • 1868 / 625 / 0

25 marca 2019Morrigan pisze:
THC jakieś na pewno czuć w zapachu jak się rozmieli paluszkami kawałek.
Ja pierdole %-D
  • 75 / 5 / 0

Oj dobra, zamiast się czepiać chaotycznego pisania i skrótów myślowych, lepiej napisz czy po tylu latach jest sens brudzić lufkę, panie "ja pierdolę" :')
  • 281 / 42 / 0

paliłem siedmioletnie i jeszcze działało, choc był wyraźny spadek na mocy
ja bym testował, choc to wióry jakieś
  • 1868 / 625 / 0

25 marca 2019Morrigan pisze:
Oj dobra, zamiast się czepiać chaotycznego pisania i skrótów myślowych, lepiej napisz czy po tylu latach jest sens brudzić lufkę, panie "ja pierdolę" :')
Spróbować można czemu nie, najwyżej nie pokopie. Choć nawet jak było świeże, to raczej słabiak był :korposzczur:
  • 419 / 20 / 0

Uciazliwe jest troche to,ze ciagle jest chec na zajaranie jak sie przestanie :liść: .To ciagle myslenie kiedy tu kolejny raz cos ogarnac .
  • 75 / 5 / 0

Lekko kopie, nie jest najgorzej. Pierwsze kilka minut czułam się lekko i śmiechowo, obecnie leciutka zamuła i ciężkość, ale w głowie nadal przyjemnie. Nie jest tragicznie z tym ziołem.
  • 1252 / 149 / 0

Myślicie że skruszenie dobrych topow w celu przechowywania wpłynie negatywnie na ich jakość?
Przyznam że miał średnio działał, ale zazwyczaj to były ostatki od dilera, jednak wątpliwość zostaje
  • 7241 / 720 / 0

@pomasujplecki
Nie wydaje mi się, ze straci na mocy.Przecież to w końcu to samo zioło tylko skruszone na miał.Idealnie przygotowane do dzojka. :skret:
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata