Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

40%
1.Cały czas.
127
16%
2.raz w tygodniu.
51
17%
3.Jaram i miksuję
55
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
21
10%
5.raz w miesiącu.
32
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
35

Liczba głosów: 321

• 3 / 1 / 0

Mi po dluzszych ciagach(3msc+)pamiec powraca po ok 2 tygodniach abstynencji
  • 15 / 1 / 0

Nigdy nie paliłem trawy,.Chce sobie zmotać tylko jak rozpoznać czy to dobre zielsko czy jakiś syf dopalacz?
I czy dobrze do tego dorzucić 3mg broma?

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Dopalacze poszły w kąt, wraca moda na gaz do zapalniczek?

Tak jak pod koniec ub. wieku modne było odurzanie się butaprenem, tak teraz do „łask” wraca gaz do zapalniczek. Jest on tani oraz ogólnodostępny. Jednak jak wyjaśniają specjaliści, potrafi być również śmiertelnie niebezpieczny.
  • 1791 / 248 / 0

Jak rozpoznać dobre zioło -> https://www.youtube.com/watch?v=zdh645ipK_E
oraz -> https://www.leafly.com/news/cannabis-10 ... g-cannabis

Nie dorzucaj nic skoro to pierwszy raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Weź najepszego przyjaciela i zajaraj z nim.1 raz jest bardzo ważny bo możesz dostać jakieś schizy czy coś znam takie przypadki.
  • 14 / 3 / 0

22 lutego 2019PaganiS pisze:
Nigdy nie paliłem trawy,.Chce sobie zmotać tylko jak rozpoznać czy to dobre zielsko czy jakiś syf dopalacz?
I czy dobrze do tego dorzucić 3mg broma?
Dobre zielsko ma kształtne zielony topy, z pomarańczowymi niteczkami, często z białym 'szronem', ale to nie jest reguła, gdyż są różne odmiany o bardziej ciemno zielone lub blado zielone, a nawet wpadające w głęboki fiolet. To co odróżnia dobry temat od lipnego to zapach. Jak w zapachu można wyczuć aromat owoców albo drzew iglastych to znaczy, że jest bardzo dobre. Same topy często są lepkie w dotyku, ale to też nie jest regułą.

Nie bierz żadnych zamulaczy do palenia, bo tylko zrobisz z siebie warzywo.
  • 1353 / 191 / 0

Słyszał ktoś uliczne historie jak to komuś wjebali konopie siewne na wyjebke?
Mam teraz lęki po nocach. A co jeśli kiedyś to spotka któregoś z nas %-D
  • 1687 / 677 / 0

"Zawodowca" to nie spotka :korposzczur:
  • 871 / 72 / 0

ktoś próbował Spectrum Cannabis Red no 2? Bardzo ciekawa sativa
Użytkownik zbanowany
  • 540 / 43 / 0

Zauwazylem, ze jak sie popala dzien po dniu,to fazy jakby krotsze i slabsze troche, takie mniej euforii,smiechawy itp i jakby lekkie wyrzuty sumienia lapia .
  • 200 / 14 / 0

No niestety, tak juz jest. Dlatego trzeba robic przerwy, "kto ich nie robi, szybko traci nerwy" ;)
Jak sie jest w ciagu to zaczyna dzialac jakbys po prostu dopalal w tym samym dniu jeszcze, same zamulenie, dezorientacja i len.
Generalnie palenie w ciagu dosc "oglupia" czlowieka, ja to zauwazam na sobie juz po tygodniu. Luki w pamieci, dni zlewaja sie w jeden, brakuje momentami slow, generalne roztrzepanie (chociazby wczoraj przez dobre 3 minuty myslalem, ze salatka to salata, az mama mnie nie oswiecila %-D)
Mimo, ze zostaly mi jeszcze 3 lufki to i tak korci mnie leciec po kolejna sztuke juz teraz, bo wiem, ze do poludnia tego nie bedzie.
A teraz smigam na wiadro B)
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata