Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
74
14%
2.raz w tygodniu.
24
17%
3.Jaram i miksuję
29
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
12
9%
5.raz w miesiącu.
15
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
17

Liczba głosów: 171

• 466 / 27 / 0

Ja to ostatnio co wieczor cos przypale i mam wrazenie,ze mnie coraz mocniej klepie.Nawet dupke na 3 razy spalam bo jest mocno,a wczesniej galami mniejszymi popalalem.
  • 14 / 1 / 0

Cześć, powiedzcie mi czy dalej jest problem z kupnem nasion przez neta? Bo czytałem na forum, że policja kontrolowała sklepy i później ludzie mieli nalot ale to było lata temu... A jak teraz?

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Policjanci poprosili mężczyznę, aby przestał do nich dzwonić

....w sprawie wypalonej przez współlokatora marihuany.
  • 1554 / 40 / 0

To byla legenda, albo jednorazowy przypadek. Zamów na paczkomat I git
  • 1448 / 153 / 0

Zamawiaj bezpośrednio u producentów. W dzisiejszych czasach nie ma problemu z dotarciem paczki z końca świata, a co dopiero z seedbanków np. z Europy.
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

Dla nerwicowców/lękowców/zrytych łbów dobre jest wypicie nie za małej, nie za dużej ilości alkoholu. alkohol neguje w moim przypadku schizogenne działanie mj.
  • 14 / 1 / 0

20 lutego 2019Matrixar pisze:
To byla legenda, albo jednorazowy przypadek. Zamów na paczkomat I git
No to czyli nie będzie z tym problemu? Bo miałem plan z kumplem posadzić jakiegoś krzaczunia i no czytałem wcześniej o tej legendzie no to wolałem zapytać.
  • 75 / 5 / 0

A jak to jest legalnie z kupnem medycznej marihuanen online? Bo kiedyś szukając bonga wyskoczyło mi od chuja rodzajów medycznej na allegro, bez żadnego czajenia się, odmiany podane itp, gdzieś pomiędzy bongami i zapalniczkami Clipper.
Można sobie ją tak po prostu zamówić, i...?
Czy takie coś jest w ogóle legalne w PL? Trochę mnie zdziwił widok marihuany na allegro.
  • 1448 / 153 / 0

To jest marihuana bez THC.

Żeby kupić legalnie marihuanę z wysoką zawartością THC musisz mieć receptę od lekarza i zrealizować ją w aptece.
Więcej na temat medycznej marihuany z zawartością THC -> medyczna-marihuana-w-polsce-t64950.html

Ta z allegro to susz posiadający jedynie CBD - zerowa wartość rekreacyjna, jej kupno ma sens jedynie, gdy posiadasz waporyzator i chcesz używać do lekkiego uspokojenia.
Więcej na temat suszu CBD -> cbd-t57324.html
  • 14 / 1 / 0

A wyjaśni mi ktoś od czego zależy konsystencja suszu? Bo zwykle jest tak że to co dostaje jest mocno zbite i po przygotowaniu to do skręta (używam grindera) jest to jakieś takie sypkie. Często jak widziałem choćby na YT jak skręcać jointa albo ogólnie jakieś filmy z mj to tam była dosyć taka "lepka" i w bletce to się ładnie układało a nie tak sypko. Od czego to zależy? Od ilości żywicy, poziomy wysuszenia?

P.S. Ostatnio dostałem właśnie taka mj że ona ładnie się "trzymała kupy" przy skręcaniu.
  • 7507 / 923 / 0

Od odmiany (genów), sposobu uprawy (lampa / słońce) oraz świeżości materiału.
Mój materiał zebrany zeszłej jesieni po ponad 3 miesiącach curingu jest idealny do palenia. Świetnie się mieli, jest lepki i na tyle wilgotny, że produkuje gęsty, ale lekki dla płuc dym.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata